BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power

BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power

Doplnok výživy BCAA 4:1:1 Fair Power od spoločnosti Survival vyniká nad ostatnými produktmi BCAA v dvoch kľúčových vlastnostiach. V prvom rade každá tableta obsahuje 1500 mg voľných BCAA aminokyselín (pritom bežný obsah býva 500 mg, ojedinele 1000 mg), navyše je tu ale hlavne aminokyselina L-leucín obsiahnutá v dvojnásobnom množstve! Po druhé každá tableta tak dodá telu 1000 mg L-leucínu, 250 mg L-izoleucínu a 250 mg L-valínu. To všetko vo voľných formách v najvyššej možnej kvalite. Ak pridáte k tomu výhodnú cenu, lepšie BCAA produkt (cena vs. obsah účinných látok) nenájdete. Balenie silných BCAA 4:1:1 Fair Power od spoločnosti Survival vystačí pri ideálnom odporúčanom dávkovaní (7500 mg BCAA voľných aminokyselín denne) presne na jeden 30-dňový cyklus užívania.

Doplnok výživy Creatin Fair Power (kreatín monohydrát) patrí k najosvedčenejším doplnkom športovej výživy s overenými účinkami - nárast kvalitnej svalovej hmoty, účinné zvýšenie sily, výrazne lepšie regeneráciu. Creatin Fair Power od spoločnosti Survival je vysoko čistou, mikronizovanou formou kreatínu monohydrátu, bez obsahu akýchkoľvek iných prísad. Mikronizovaná forma umožní jednoduchú prípravu, rýchlu rozpustnosť a maximálnu využiteľnosť v ľudskom organizme. Balenie Creatin Fair Power od spoločnosti Survival vystačí pri ideálnom odporúčanom dávkovaní presne na jeden 30 dňový cyklus užívania.


Kliknite pre zväčšenie.

BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power -

BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power -

BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power -


BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power (zľava 26 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
150t.+300g  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
34.00 € 25.00 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power:

Bežné BCAA suplementy obsahujú tri základné aminokyseliny v pomere 2:1:1. V BCAA 4:1:1 Fair Power značky Survival je však kľúčová aminokyselina L-leucín zastúpená v dvojnásobnom množstve.

Vďaka tomuto pomeru aminokyselín v BCAA 4:1:1 Fair Power je proteosyntéza (tvorba bielkovín vo svaloch) ešte silnejšia a ochrana svalovej hmoty pri tréningu ešte účinnejšia ako pri pomere 2:1:1. Táto silná forma BCAA je tak určená pre všetkých športovcov, ktorí chcú svojmu telu pripraviť najlepšie možné podmienky ta ako pre kvalitný tréning, tak aj pre kvalitnú regeneráciu a tomu zodpovedajúci nárast svalovej hmoty. Rovnako ako u všetkých produktov značky Survival pre BCAA 4:1:1 Fair Power platí, že sú pravidelne laboratórne testované a zaručujú Vám tak maximálnu možnú čistotu a kvalitu.

Účinky:

BCAA 4:1:1 Fair Power je špeciálna kombinácia troch čistých vetvených aminokyselín v kryštalickej forme vo farmaceutickej kvalite v zosilnenom pomere 4:1:1. BCAA je nevyhnutným doplnkom pre športovcov a osoby s vysokou fyzickou záťažou. Zaisťujú účinnú ochranu svalového aparátu pred degradáciou v priebehu náročného športového výkonu, napomáhajú tvorbe nových proteínov vo svaloch, čím podporujú rast svalovej hmoty. Podstatná je aj energetická funkcia pri produkcii alanínu a následne glukózy. Produkt vhodný pre maximálny nárast svalovej hmoty a zrýchlenie regenerácie organizmu po výkone.

Obsah nutričných hodnôt v 100 g výrobku:

 • energetická hodnota ... 1.267 kJ/303 kcal
 • bielkoviny ... 75 g
 • sacharidy ... 23,5 g
 • tuky ... 0 g

Profil aminokyselín v 100g výrobku:

 • L-valin ... 12,5 g
 • L-isoleucin ... 12,5 g
 • L-leucin ... 50 g

Profil aminokyselín v 1 tablete:

 • L-valin ... 250 mg
 • L-isoleucin ... 250 mg
 • L-leucin ... 1.000 g

Odporúčané dávkovanie:

 • dávkovanie by malo zodpovedať hmotnosti užívateľa
 • pre osoby do 90 kg ... odporúčame 5 tabliet denne
 • pre osoby vážiace 90-120 kg ... 8 tabliet denne
 • pre osoby nad 120 kg ... až 10 tabliet denne
 • pre zvýšenie výkonu používajte až polovicu dávky cca 45 - 60 minút pred tréningom
 • pre podporu regenerácie berte až polovicu dávky ihneď po tréningu
 • odporúčaný počet tabliet postupne prehltnite a zapite dostatočným množstvom vody, nie sú vhodné alkoholické ani mliečne nápoje

Zloženie:

  leucín, pomocná tabletovacia látka maltodextrín, L-izoleucín, L-valín, pomocná tabletovacia látka sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropylmetylcelulóza, oxid kremičitý a stearan horečnatý

Creatin Fair Power

Doplnok výživy Creatin Fair Power od spoločnosti Survival je vysoko čistou, mikronizovanou formou kreatínu monohydrátu, bez obsahu akýchkoľvek iných prísad. Mikronizovaná forma umožní jednoduchú prípravu, rýchlu rozpustnosť a maximálnu využiteľnosť v ľudskom organizme. Balenie Creatin Fair Power od spoločnosti Survival vystačí pri ideálnom odporúčanom dávkovaní presne na jeden 30 dňový cyklus užívania.

Kreatín je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, jedná sa o látku, ktorá podporuje uvoľňovanie energie v bunkách, zároveň slúži ako pohotový zdroj energie. Pri dostatočnom zásobení kreatínom môže ľudský sval podávať výrazne vyšší krátkodobý i dlhodobý výkon. V športoch akými sú napr. kulturistika či silový trojboj, je kreatín obľúbený vďaka viditeľným výsledkom v oblasti svalového rastu aj pri zvyšovaní sily. Dostatočné zásobenie kreatínom zvyšuje účinnosť tréningu, urýchľuje obnovenie energetických rezerv a urýchľuje regeneráciu.

300 gramové balenie Creatin Fair Power vystačí pri dávkovaní 2x5 g denne presne na 30 dní. Táto doba trvania je ideálna doba jedného cyklu, po ktorom by mala nasledovať rovnako dlhá prestávka. Balenie 300 g bolo zvolené práve s ohľadom na presné využitie v jednom cykle, pretože v prípade väčšieho balenia sa často kreatín zákazníkom mení (začne zapáchať) a pôvodne ekonomické väčšie balenie sa tak po spotrebovaní len menšej časti stáva často nepoužiteľným.

Odporúčané dávkovanie:

 • základná dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky)
 • v ideálnom prípade užívajte denne 10 g Creatin Fair Power, rozdeľte si ich do dvoch dávok
 • v tréningové dni ... užívajte jednu dávku pred tréningom a druhú dávku po tréningu
 • v netréningové dni ... užívajte jednu dávku ráno pred raňajkami, druhú dávku môžete užiť kedykoľvek počas dňa
 • pre zvýšenie účinku je veľmi vhodné podávať Creatin Fair Power súčasne s jednoduchými cukrami (dávka glukózy, gainer)
 • pre dosiahnutie maximálnej účinnosti odporúčame po spotrebovaní balenia zaradiť rovnako dlhú prestávku v užívaní - potom môžete opäť začať s ďalším užívaním

Vhodná kombinácia:

Ak je vašim cieľom rýchly nárast svalovej hmoty, je vhodné k suplementácií kreatínom Fair Power pridať aj sacharidový suplement (stačí aj klasický Glukopur, príadne dplnok zo skupiny Gaineryov). Efektivitu zvyšuje aj dostatočný príjem bielkovín - ak ich máte vo svojej strave nedostatok, je vhodné pridať do jedálneho lístka aj akýkoľvek proteínový suplement. Spomínané kombinovanie suplementov platí aj naopak – ak zaraďujete pre nárast svalovej hmoty proteín alebo gainer, je vhodné pridať aj kvalitný kreatín, ktorým môže byť práve Creatin Fair Power.

Obsah účinných látok v 100 g výrobku:

 • energetická hodnota ...1.496Kj/352 kcal
 • bielkoviny ... 0 g
 • sacharidy ... 0 g
 • tuky ... 0 g
 • kreatin monohydrát ... 99,5 g

Zloženie:

 • mikronizovaný kreatín monohydrát

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Praktický tip:

 • Chcete používať doplnky výživy a neviete ktoré sú pre vás vhodné a ako a kedy ich užívať? Potrebujete pomoc s metódami pri tréningu? Máme pre Vás knihu Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z, ktorá Vám určite pomôže a poradí, iba za 8,50,-€!

Súvisiaci tovar:

BCAA Max

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v tobolkovej forme.

100 tobol.
8.03
7.23
-10%

All Free Form BCAA

1000 mg BCCA aminokyselín v kvalite, akú vám prináša iba spoločnosť Weider.

130 tobol.
21.91
19.72
-10%

BCAA Pure EXTRIFIT

Doplnok, ktorý obsahuje tri najdôležitejšie aminokyseliny - L-leucin, L-valin a L-isoleucin.

240 tob.
18.00
15.30
-15%

BCAA Pro 4200

Antikatabolicky a anabolicky účinná zmes aminokyselín pre nárast kvalitnej svalovej hmoty.

120 tabl.
19.92
15.94
-20%

BCAA Stack I+ R-ALA

BCAA vetvené aminokyselin yv kombinácii s produktami, ktoré extrémne zvyšujú ich využiteľnosť a efektivitu.

120 tabl.
21.58
18.34
-15%

BCAA Stack II + EAA

Anabolická a antikatabolická kombinácia aminokyselín pre budovanie čistej svalovej hmoty.

120 tabl.
22.57
19.18
-15%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power:

 • BCAA 4:1:1 Fair Power + Creatin Fair Power, kreatín, creatin, bcaa, aminokyseliny, survival