Stacker Euro 4

Stacker Euro 4

Stacker Euro 4™ je extrémny spaľovač tukov, ktorý obsahuje zmes liečivých rastlín s vysokým prídavkom extraktu zo zeleného čaju, Herby maté (indiánskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Táto kombinácia zabezpečuje extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom efedrínu, ktorý sa aj v ličebnej praxi využíva ako najúčinnejší tukspaľujúci prípravok. V USA má Stacker Euro 4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a patrí medzi najpopulárnejšie a najsilnejšie spaľovače tukov.<


Kliknite pre zväčšenie.

Stacker Euro 4 -


Stacker Euro 4 (zľava 30 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
100 tobol.  bez príchuti
- obľúbenosť: 10/10
39.99 € 27.99 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Stacker Euro 4:

Stacker Euro 4™ je extrémny spaľovač tukov, ktorý obsahuje zmes liečivých rastlín s vysokým prídavkom extraktu zo zeleného čaju, Herby maté (indiánskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Táto kombinácia zabezpečuje extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom efedrínu, ktorý sa aj v ličebnej praxi využíva ako najúčinnejší tukspaľujúci prípravok. V USA má Stacker Euro 4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a patrí medzi najpopulárnejšie a najsilnejšie spaľovače tukov.
Efektivita Stacker Euro 4™ je vysoká aj preto, lebo obsahuje iba výťažky aktívnych ingrediencií, ktoré synergicky pôsobia niekoľko násobne silnejšie ako čokoľvek, čo ste doteraz vyskúšali.

Kofeín ... stimuluje nadobličky

Vedci objavili, že kofeín stimuluje bunkový metabolizmus prostredníctvom zastavenia činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy. V zásade, kofeín je prírodné liečivo, ktoré stimuluje činnosť nadobličiek – tie do krvného obehu postupne uvoľňujú epinefrín, norepinefrín akortizol. Takto odstavia systémy, ktoré spotrebúvajú energiu a počas krátkeho časového úseku sa v organizme nahromadí veľké množstvo energie nutnej k maximálnym výkonom.

Capsicum Annuun

Capsicum, tiež známe ako cayenské korenie, obsahuje kapsaicín – látku, ktorá spôsobuje štipľavosť pálivých paprík. Pálivá paprika sa už po stáročia využíva v ľudovej medicíne na stimuláciu cirkulácie, podporu trávenia a pri lokálnej aplikácii aj na úľavu od bolesti. V súčasnosti sa extrakt z pálivých paprík využíva ako termogénna pomôcka na urýchlenie metabolizmu.

Žen-šen

Výskumy ukázali, že sibírsky žen-šen je perfektný prostriedok na zvýšenie športovej výkonnosti ako aj na posilnenie organizmu počas stresových období.

Zelený čaj

Polyfenoly, ktoré sa nachádzajú v zelenom čaji, sa nazývajú katechíny. Zelený čaj obsahuje 6 primárnych katechínov - katechín, galaogatechín, epikatechín, epigalokatechín, epikatechín galát, a apigalokatechín galát (tiež známy ako EGCG). EGCG je považovaný za najúčinnejšiu zložku zeleného čaju a taktiež najviac skúmanú vedcami spomedzi všetkých polyfenolov. Zelený čaj obsahuje tiež alkaloidy vrátane kofeínu, teobromínu, a teofylínu. Tieto alkaloidy sú zodpovedné za stimulačný účinok zeleného čaju.

Kola orech a Herba Maté

Prírodné extrakty z týchto rastlín vám extrémne zvýšia hladinu energie. Diuretické pôsobenie je vedľajším účinkom koly, takže pripsieva k zníženiu množstva tekutín. Herba maté je efektívny stimulátor posilňujúci organizmus po fyzickej aj po psychickej stránke.

Guarana ... obsahuje 2 krát toľko kofeínu ako kávové zrná

Nachádza sa v semenách juhoamerického rastliny a ako diétny doplnok je považovaný za efektívny energetický budič vďaka vysokému podielu kofeínu.

Odporúčané dávkovanie:

 • jedna dávka je jedna tobolky
 • denne aplikujte 2-3 dávky, najlepšie spoločne s jedlom
 • neaplikujte po 17 hodine
 • neprekračujte maximálnu dennú dávku, t.j. 3 toboliek

Obsah účinných látok v jednej dávke – t.j. v jednej tobolke:

 • Účinná zmes ... 550 mg
  • Zelený čaj 60% extrakt
  • Herba Maté
  • Guarana
  • Capsicum Annum
  • Kola orech
  • Sibírsky žen-šen
 • Kofeín ... 300 mg

Súvisiaci tovar:

Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SU..

Doplnky na extra rýchly a efektívny úbytok podkožného tuku. 1+1 za super cenu!

2x100 tob.
79.98
45.59
 

Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SU..

Doplnky na extra rýchly a efektívny úbytok podkožného tuku. 1+1 za super cenu!

2x100 tob.
79.98
45.59
 

Multiple Ultra 4

Jeden z najlepších multivitamínových a minerálových suplementov na našom trhu.

100 tabl.
17.10
14.54
-15%

Vitamín E 400

Vitamín E v extra silnej podobe v prírodnej forme.

60 kaps.
11.11
10.55
-5%

Amino 4000

Aminokyselinové tablety s veľmi vysokou koncentráciou viazaných aminokyselín.

13.58
12.90
 

Super Mega Mass 4000

Lahodný gainer s obsahom vyvážených bielkovín a sacharidov nutných pre rast svalovej hmoty.

3000 g
57.00
42.75
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

ako užívať Stacker 4?
autor: Lulu • dátum: 16.03.2015
Dobrý deň. Mám 27 rokov, za posledné 2 roky som úpravou stravy a športom, hlavne kardio schudla 26 kg. Som už so sebou spokojná, no rada by som dala dole ešte aspoň 3 kg, no hlavne chcem spevniť. Bolo mi poradené aby som si kúpila Stacker 4 aj som si ho kúpila a dnes som ho začala uživať. Moja otázka je, či pri váhe 58 kg a 169 cm ako by som to mala užívať, či nie je veľa jednu ráno na lačno a potom pol hod pred tréningom. Pretože som to dnes tak urobila a nejak sa neviem zastaviť. :-)
Dobrý deň. Spevnenie nebude súvisieť s doplnkami výživy ale s tréningom ktorý by mal obsahovať určite silové cviky. Čo sa úbytku (ďalšieho) týka, STACKER je vhodná voľba ale iba v kombinácii s diétnym režimom - sám o sebe Vám nezabezpečí "spálenie" nadbytočne prijatých kalórií. Ak ste precitlivelá, odporúčam znížiť dávku na polovicu - bežne sa to robí.
stacker4euro
autor: Andrea • dátum: 06.03.2015
Dobrý deň,aky je rozdiel medzi Stacker4euro a stacker 2black burn?Ktory je účinnejší?Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. V zložení - oba výrobky sú účinnosťou porovnateľné.
stacker euro 4
autor: Štefan • dátum: 14.01.2015
Dobrý deň, po bežnej kontrole krvného obrazu mi zistili zvýšené pečeňové testy, chcel by som vedieť či môžem naďalej užívať stacker euro 4. Či to má alebo nemá na to vplyv. Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Vysadil by som čokoľvek čo nadmerne zaťažuje/môže zaťažovať pečeň, alebo opakoval by som testy za týchto podmienok - vysadiť tréning na minimálne 5 dní, 3 dni pred testami znížiť príjem bielkovín na 1g na kg hmotnosti, zabezpečiť dostatočný príjem tekutín (v množstve cca 0,35 litra na 10kg hmotnosti).
stacker 4 euro
autor: Vladimír Piovarci • dátum: 18.08.2014
Dobrý deň, mám 105 kg a začal som pred 4 týždňov cvičiť v posilovni schudol som 8 kg a chcem dosiahnuť váhu 85 kg ,chcem sa spýtať či by som mohol nasadiť stacker 4 euro , má to taký háčik pred rokom mi vyoperovali nádor na mozgu a neviem či mi to neublíži . Ďakujem za odpoveď .
Dobrý deň. Určite nie - počkajte ešte 5 mesiacov a potom skúste jednoduchší doplnok výživy zo skupiny spaľovače.
stacker euro4
autor: karel • dátum: 12.05.2014
dobry den stacker 4 pred behem jsem chtel skusit k vuli prohrati a nastartovani spalovani a lepsi vYkonost. Ale jestli to nema vliv na srdce at zbytecne nezatezuji. Dekuji za odpoved.
Dobrý deň Zbytočne, ak chcete podporiť výkon v behu, skúste adaptogény. Skombinujte RAP1 Tester Spray s výrobkom Rodiolon.
stacker 4
autor: karel • dátum: 30.04.2014
dobry den je dobre vzit stacker euro 4 pred bezeckym zavodem dekuji za odpoved.
Dobrý deň. Neodporúčam, ak to nemáte vyskúšané. Aký efekt si od tejto aplikácie sľubujete?
stacker 4
autor: Lenka • dátum: 11.02.2014
Dobry deň. Vážim 64 kg a moja výška je 167 cm. Zdačala som cvičiť pred 7mesiacmi a za tych 7 mesiacov som schudla len 4 kg. Upravila som stravu. 4krat do tyždňa cvičim kardio (2x zumba, 2x beham doma na bežiacom páse) 2x v posilke. Kedysi som bola štihla ale potom.nastal problém so štitnou žľazou (znížena činnosť štitnej žľazy). Je vhodne užívať Stacker 4 ? Nič podobne som.pred tym neuživala. Mám 18r.
Dobrý deň. Začnite karnitínom v dávke 1g na 10 kg, po 6 týždňoch sa ozvite, vymyslíme, čo ďalej.
stacker 4
autor: Erika • dátum: 11.01.2014
Moja hmotnosť je 60kg a nie neužívala som kofeínové tbl.
Dobrý deň. Spočiatku užívajte 4 g karnitínu (2g ráno 2 g pred tréningom), po 3 týždňoch dávku zvýšte na 6 g (3+3).

Myslím, že problém bude v už spomínanom kofeíne - rozdiel je prijať kofeín z jednej kávy a z tablety.

stacker 4
autor: Erika • dátum: 10.01.2014
Mám 23 rokov, užila som ho po jedle a jem nízkosacharidovú stravu, jem a pijem(čistú neperlivú) vodu, dostatočne. S kofeinom som nemala problém predtým. Keď sa to vo mne ukľudni chcem začať s l carnitinom vždy pred cvičením, má ten nejaké vedľajšie účinky? Ďakujem Vám za ochotu a odpoved.
Dobrý deň. Účinná dávka karnitínu sa pohybuje v úvodnej dávke 1g na 15 kg, neskôr je to 1 g na 10 kg hmotnosti. aká je vaša hmotnosť?

Užívala ste už v minulosti kofeínové tablety?

stacker 4
autor: Erika • dátum: 10.01.2014
Zdravím, včera som užila ráno jednu tabletku a celý deň som mala hnačky, bolo mi na zvracanie, horké sliny, večer to bolo už lepšie. No dnes sa cítim mizerne, znova mi je na vracanie, bolí ma žalúdok a celkovo celé telo. Kedy už zo mňa ten humus vyprchá?
Dobrý deň. STACKER obsahuje látky, ktoré sa v tele neakumulujú, som prekvapený reakciou, ktorú u vás vyvolal - osobne si myslím, že to s jednou tabletou tohto doplnku nesúvisí, napriek tomu odporúčam dopĺňať dostatok tekutín, možno ste precitlivelá na kofeín. Otázky - koľko máte rokov, STACKER ste užila po jedle, alebo na lačný žalúdok, aké jedlo ste po STACKERI prijímala?

Staršie otázky a odpovede tu: Stacker Euro 4 (celkom 37)
Kľúčové slová pre Stacker Euro 4:

 • Stacker Euro 4, spaľovač tukov, staker,