Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu!

Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu!

Stacker Euro 4™ je extrémny spaľovač tukov, ktorý obsahuje zmes liečivých rastlín s vysokým prídavkom extraktu zo zeleného čaju, Herby maté (indiánskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Táto kombinácia zabezpečuje extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom efedrínu, ktorý sa aj v liečebnej praxi využíva ako najúčinnejší tukspaľujúci prípravok. V USA má Stacker Euro 4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a patrí medzi najpopulárnejšie a najsilnejšie spaľovače tukov.

Stacker 3 XPLC je navrhnutý tak, aby pomáhal optimalizovať spomalený metabolizmus a zároveň vyvoláva silnú termogénnu odozvu – v konečnom dôsledku napomáha zvyšovať hladinu energie, podporuje metabolizmus a spôsobuje masívny úbytok tukového tkaniva.


Kliknite pre zväčšenie.

Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu! -


Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu! (zľava 43 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
100+100 tobol.  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
79.98 € 45.59 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu!:

Stacker Euro 4™ je extrémny spaľovač tukov, ktorý obsahuje zmes liečivých rastlín s vysokým prídavkom extraktu zo zeleného čaju, Herby maté (indiánskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Táto kombinácia zabezpečuje extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom efedrínu, ktorý sa aj v liečebnej praxi využíva ako najúčinnejší tukspaľujúci prípravok. V USA má Stacker Euro 4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a patrí medzi najpopulárnejšie a najsilnejšie spaľovače tukov.
Efektivita Stacker Euro 4™ je vysoká aj preto, lebo obsahuje iba výťažky aktívnych ingrediencií, ktoré synergicky pôsobia niekoľko násobne silnejšie ako čokoľvek, čo ste doteraz vyskúšali.

Kofeín ... stimuluje nadobličky

Vedci objavili, že kofeín stimuluje bunkový metabolizmus prostredníctvom zastavenia činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy. V zásade, kofeín je prírodné liečivo, ktoré stimuluje činnosť nadobličiek – tie do krvného obehu postupne uvoľňujú epinefrín, norepinefrín akortizol. Takto odstavia systémy, ktoré spotrebúvajú energiu a počas krátkeho časového úseku sa v organizme nahromadí veľké množstvo energie nutnej k maximálnym výkonom.

Capsicum Annuun

Capsicum, tiež známe ako cayenské korenie, obsahuje kapsaicín – látku, ktorá spôsobuje štipľavosť pálivých paprík. Pálivá paprika sa už po stáročia využíva v ľudovej medicíne na stimuláciu cirkulácie, podporu trávenia a pri lokálnej aplikácii aj na úľavu od bolesti. V súčasnosti sa extrakt z pálivých paprík využíva ako termogénna pomôcka na urýchlenie metabolizmu.

Žen-šen

Výskumy ukázali, že sibírsky žen-šen je perfektný prostriedok na zvýšenie športovej výkonnosti ako aj na posilnenie organizmu počas stresových období.

Zelený čaj

Polyfenoly, ktoré sa nachádzajú v zelenom čaji, sa nazývajú katechíny. Zelený čaj obsahuje 6 primárnych katechínov - katechín, galaogatechín, epikatechín, epigalokatechín, epikatechín galát, a apigalokatechín galát (tiež známy ako EGCG). EGCG je považovaný za najúčinnejšiu zložku zeleného čaju a taktiež najviac skúmanú vedcami spomedzi všetkých polyfenolov. Zelený čaj obsahuje tiež alkaloidy vrátane kofeínu, teobromínu, a teofylínu. Tieto alkaloidy sú zodpovedné za stimulačný účinok zeleného čaju.

Kola orech a Herba Maté

Prírodné extrakty z týchto rastlín vám extrémne zvýšia hladinu energie. Diuretické pôsobenie je vedľajším účinkom koly, takže pripsieva k zníženiu množstva tekutín. Herba maté je efektívny stimulátor posilňujúci organizmus po fyzickej aj po psychickej stránke.

Guarana ... obsahuje 2 krát toľko kofeínu ako kávové zrná

Nachádza sa v semenách juhoamerického rastliny a ako diétny doplnok je považovaný za efektívny energetický budič vďaka vysokému podielu kofeínu.

Odporúčané dávkovanie:

 • jedna dávka je jedna tobolky
 • denne aplikujte 2-3 dávky, najlepšie spoločne s jedlom
 • neaplikujte po 17 hodine
 • neprekračujte maximálnu dennú dávku, t.j. 3 toboliek

Obsah účinných látok v jednej dávke – t.j. v jednej tobolke:

 • Účinná zmes ... 550 mg
  • Zelený čaj 60% extrakt
  • Herba Maté
  • Guarana
  • Capsicum Annum
  • Kola orech
  • Sibírsky žen-šen
 • Kofeín ... 300 mg

Stacker 3 XPLC

Stacker 3 XPLC je navrhnutý tak, aby pomáhal optimalizovať spomalený metabolizmus a zároveň vyvoláva silnú termogénnu odozvu – v konečnom dôsledku napomáha zvyšovať hladinu energie, podporuje metabolizmus a spôsobuje masívny úbytok tukového tkaniva. Aké sú základné účinné zložky výrobku?

Bergamotín

 • Už staršie štúdie dokázali, že kombinácia kofeínu, efedrínu a aspirínu (ECA) je najlepšia cesta ako sa dá efektívne schudnúť. A preto práve starý Stacker obsahoval prírodné varianty týchto prvkov. V roku 2004 však vedci zistili, že 6’7’- dihydroxid bergamotín je niekoľko násobne silnejší ako aspirín. Synergický efekt bergamotínu je silnejší a pôsobí dlhšie. Kofeín, ako aj kapsaicín sú dobre absorbované bunkami, kde následne vyvolávajú požadované účinky.

Cammelia Sinensis

 • Cammelia Sinensis je často súčasťou najefektívnejších nápojov so špecifickým účinkom a je už po stáročia využívaný ako liek v krajinách ďalekého orientu. Užívanie tohto extraktu so sebou prináša mnoho výhod:
 • aktívnými látkami tejto rastliny sú popri kofeíne polyfenoly (katechíny) a flavonoly, ktoré majú silné antioxidačné účinky
 • obsahuje niekoľko dôležitých katechínov ... epikatechín (EC), epigalokatechín (EGC), epikatechín galát (ECG) a epigalokatechín galát (EGCG)
 • EGCG je najsilnejší spomedzi katechínov a jeho antioxidantný účinok je 60 násobne silnejší ako účinok vitamínu C, alebo E

Kapsaicín

 • Japonským vedcom sa podarilo dokázať, že kapsaicín napomáha pri spaľovaní tukov a po užití jeho extraktu svaly efektívneje pracujú a šetria glykogén. Je to spôsobené nárastom hladiny adrenalínu a noradrenalínu v krvi, ktoré prichádza s odstupom po aplikácii kapsaicínu. Iná štúdia ukázala, že ihneď po užití kapsaicínu hladina adrenalínu a noradrenalínu poklesne a stúpa za 2 hodiny – tzn. množstvo triglyceridov v krvi v tomto obdbí je najväčšie a tak telo ôže spaľovať maximálne množstvo tuku aj napriek tomu, že už nevykonáva žiadnu náročnú fyzickú aktivitu.

Herba maté

 • Herba maté je efektívny stimulátor posilňujúci organizmus ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke.

Kofeín

 • Stimuluje bunkový metabolizmus zastavením činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy. Kofeín je prírodné liečivo, ktoré stimuluje činnosť nadobličiek – tie do krvného obehu postupne uvoľňujú epinefrín, norepinefrín a kortizol. Počas krátkeho časového úseku sa v organizme nahromadí veľké množstvo energie čo zvýši reakcie schopnosť, intenzitu a aj silu. Je vedecky dokázané, že zastavením činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy, blokovaním receptorov adenozínu, sa zdvojnásobuje rýchlosť uvoľňovania tukových zásob z ľudského organizmu. Výsledkom je zníženie aktivity adenyl-cyklázy a lepšie uvoľňovanie tukov, čo má za následok zvýšenie ich spaľovania až o 40 percent.

Odporúčané dávkovanie:

 • jedna dávka je jedna kapsula
 • denne aplikujte 2 až 3 dávky, najlepšie okamžite po hlavnom jedle
 • neaplikujte po 17 hodine

Obsah účinných látok v jednej dávke (t.j. v jednej tobolke ):

 • Zmes účinných látok ... 195 mg
 • 6`7`- Dihydroxybergamotín
 • Kapsaicín
 • Camellia Sinensis 60% polyfenolov
 • Herba maté
 • Guarana
 • Kofeín ... 200 mg

Súvisiaci tovar:

Stacker Euro 4

Extrémny spaľovač so schopnosťou zvýšiť zdroje dostupnej energie nutnej k výkonu.

100 tobol.
39.99
27.99
 

L-Carnitín 30.000 + 10.000 mg za S..

Klasický spaľovač za výnimočne priaznivú cenu, 500 ml zdarma!

1000 ml
14.94
14.19
 

1+1 Creatin monohydrát Micro

Mikronizovaný, práškový 100% kreatín monohydrát za vynikajúcu cenu. Ďalších 555 g ZDARMA!

555g+555g
39.50
19.75
 

Nitric Oxide Expander + Creatin Eth..

Cenovo výhodný balíček doplnkov pre nárast masívnej svalovej hmoty.

1 pack
64.93
37.01
 

1+1 Creatin monohydrát Micro

Mikronizovaný, práškový 100% kreatín monohydrát za vynikajúcu cenu. Ďalších 555 g ZDARMA!

555g+555g
39.50
19.75
 

L-Carnitín 30.000 + 10.000 mg za S..

Klasický spaľovač za výnimočne priaznivú cenu, 500 ml zdarma!

1000ml
14.94
14.19
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Stacker Euro4
autor: Soňa • dátum: 29.05.2014
Dobrý deň,chcem zhodiť 6-8kg,teraz vážim 70kg pri výške 170cm.Chodím do fitka 3-4 krát do týždňa. Aký spaľovač by ste mi odporučil?
DObrý deň. Máte do denného režimu zaradený aj diétny režim stravovania? Ak áno, ako dlho? Aké výsledky ste už v chudnutí dosiahla?
info stacker
autor: voloda • dátum: 29.04.2013
dobry den chcel by som sa informovat ake by bolo najlepšie davkovanie tohto vyrobku, momentalne sa snažim zhodit tuk a chodim každe rano do prace na bicykli na lačno, či by som si mohol zobrat jednu tobolku spolu s BCAA pred spominanym bicyklovanim, dalšiu tobolku by som si dal pred treningom, ale medz tym mam este veľa času a tak sa chcem spytať či si mam dať k obedu jednu tobolku, Ďakujem vym za odpoved. Voloda
Dobrý deň. Prepáčte za oneskorenú reakciu, bol som v zahraničí. Podrobné dávkovanie uvádzame pri danom výrobku, nemenil by som ho.
Stacker
autor: Lukáš • dátum: 25.09.2012
Dobrý den Prosim Vas v ponuke mate Stacker EURO4+Stacker3, daju sa brat subezne alebo, JEDEN a potom DRUHY? DAKUJEM
Dobrý deň. Pozrite aktuálnu ponuku STACKEROV, resp.spojte sa s našim skladom aby Vás informovali o akuálnej ponuke. Vzájomne by som ich nekombinoval.
spalovače
autor: ali • dátum: 07.01.2012
daju sa tie dva spalovače tukov kombinovať?
Dajú.Kľúčové slová pre Stacker Euro4 + Stacker 3XPLC za SUPER cenu!:

 • stacker, nve pharmaceuticals