Nekalorické sladkosti!

Nekalorické sladkosti!

Autor: Igor Kopček
Datum: 04. 04. 2014
Spoločnosť Walden Farms bola založená v roku 1972 s cieľom prinášať na trh pochutiny s mimoriadne nízkym obsahom kalórií. Technológiu výroby ovocných a čokoládových sirupov, džemov, dipov, rôznych omáčok, dresingov a kečupov s využitím najkvalitnejších naturálnych zdrojov postupom času vylepšila tak, že aktuálne má v ponuke výrobky určené do diétneho režimu - tie neobsahujú tuky, sacharidy, cukry, glutén ani lepok. Každá 30 gramová porcia akéhokoľvek výrobku Walden Farms má iba 3kcal - podľa predpisov platných pre USA teda môže výrobca udávať, že je to nekalorický výrobok.

V ponuke spoločnosti Walden Farms nájdete nekalorické sladkosti vhodné do diétneho režimu a diét, cieľom ktorých je chudnutie, úbytok tuku a hmotnosti. Vhodné sú aj do predsúťažnej prípravy v kulturistike a fitness. Čo nájdete v našej ponuke?

Čokoládové dipy, džemy, sirupy, sortiment postupne rozširujeme o nekalorické omáčky, majonézy, kečup atď. Na sklade máme viac ako 25 výrobkov značky Walden Farms - nájdete ich v našom e-shope ObchodRonnie.sk