Expedícia do Českej republiky

Expedícia do Českej republiky

Autor: Igor Kopček
Datum: 04. 09. 2014
Aj keď ObchodRonnie.sk je e-shopom, ktorý je primárne určený na predaj doplnkov výživy na Slovensku, v uplynulých týždňoch nám mimoriadne vzrástol počet objednávok z Čiech. V našej ponuke zákazníci z Čiech hľadajú nielen klasické doplnky výživy (tzn. proteíny, gainery, kreatíny, anabolizanty) určené pre športovcov, ale predovšetkým výrobky schopné podporiť úbytok na hmotnosti a chudnutie (tzn. spaľovače tuku, nekalorické sladkosti a nekalorické výrobky značky Walden Farms). Ak pôsobíte v Čechách a máte záujem o náš tovar, pripravili sme pre vás nasledujúce informácie.

Ako si objednať tovar do Českej republiky?
Tovar, ktorý je v ponuke e-shopu ObchodRonnie.sk si môžete objednať formou klasickej internetovej objednávky, prípadne telefonicky. V pracovných dňoch a pracovných hodinách vás prakticky okamžite po objednaní telefonicky skontaktuje pracovník, ktorý bude finalizovať vašu objednávku - po potvrdení detailov objednávky ju zabalí a pripraví na expedíciu.

Ako je tovar expedovaný do Českej republiky?
Expedíciu tovaru do Českej republiky nám zabezpečuje zmluvný partner (expedičná spoločnosť). Pracovník expedičnej spoločnosti si tovar určený na expedíciu vyzdvihne v našej centrále a doručí zákazníkovi v Čechách do dvoch pracovných dní.
Zákazník v Čechách pracovníkovi expedičnej spoločnosti vyplatí tovar (tzn. do Českej republiky ho posielame formou dobierky) v korunách českých - každá zásielka obsahuje faktúru, tá je vystavená v eurách, prepočítacím kurzom je aktuálny kurz medzi Euro/Česká koruna, ktorý určuje Národná banka. Zákazník platí za hodnotu tovaru + poštovné.

Koľko stojí poštovné do Českej republiky?
Cenu poštovného ovplyvňuje predovšetkým hmotnosť zásielky, pripomenieme, že zákazník v Čechách platí iba za hodnotu tovaru + poštovné, balné si neúčtujeme.

  • hmotnosť zásielky do 5 kg ....... poštovné 9,90€ (prepočet na české koruny podľa aktuálneho kurzu)
  • hmotnosť zásielky do 10 kg ..... poštovné 11,90€ (prepočet na české koruny podľa aktuálneho kurzu)
  • hmotnosť zásielky nad 10 kg ... poštovné 15,00€ (prepočet na české koruny podľa aktuálneho kurzu)