VIP...

Ak miniete v našom obchode www.ObchodRonnie.sk viac ako 75 Eur (tzn. súčet jednotlivých nákupov), automaticky získavate pre všetky budúce nákupy tzv. VIP zľavu 5 % z ceny na vybrané výrobky. Aby ste túto možnosť získali, musíte byť v našom obchode www.ObchodRonnie.sk zaregistrovaný a musíte všetky objednávky zadávať pod rovnakým užívateľským menom a heslom.

Vo chvíli, keď bude súčet všetkých vašich nákupov prevýši sumu 75 Eur, automaticky získavate na vybrané výrobky v našom e-shope VIP zľavu a na vašom monitore po prihlásení sa vám zobrazia ceny nižšie o 5%. VIP zľava sa nevzťahuje na výrobky v akčných ponukách a na výrobky s najväčšími zľavami

Príklad výhodnej objednávky:

  • 5% VIP zľava - predstavte si, že v našom obchode si chcete zakúpiť výrobok, ktorého obvyklá cena je 40 Eur. Naša predajná cena je prirodzene o niečo nižšia a je 35 Eur. V prípade, že ste už v minulosti v našom e-shope www.ObchodRonnie.sk realizovali nákup, celková hodnota ktorého presiahla 75 Eur, automaticky na tento výrobok získavate tzv. 5% VIP zľavu a po prihlásení sa do redakčného systému si tento výrobok môžete zakúpiť za 33,25 Eur.