Fitness poradenstvo...

V tejto sekcii nájdeš spracované konkrétne odpovede na najčastejšie sa opakujúce otázky, ktoré adresovali našim konzultantom - Fitness Trénerom iní zákazníci. To, čo sa najčastejšie pýtajú v súvislosti s doplnkami výživy, tréningom (ale aj výživou), im naši FitnessTréneri zodpovedali komplexne a zrozumiteľne. Čiastkové odpovede nájdeš pri každom doplnku výživy v našom e-shope, v sekcii pod popisom výrobku. Ak nenájdeš odpoveď na svoju otázku tu, neváhaj nás kontaktovať - pomôžeme ti.

Články boli zverejnené na našom portáli EastLabs.sk, ktorý je najväčším na Slovensku z tých, ktoré sa špecializujú na kulturistiku, fitness a fight športy, a na edukačnom projekte FitnessTreneri.sk, ktorého cieľom je prinášať rozsiahle informácie súvisiace s tréningom, výživou, naberaním svalovej hmoty a chudnutím pre širokú verejnosť. Články sú združené do samostatných blokov.

AKO NABRAŤ SVALY?
V sekcii Ako nabrať svaly nájdete výber článkov, ktoré boli zverejnené na portáli EastLabs.sk a edukačnom projekte FitnessTreneri.sk. Pripomíname, na uvedených projektoch nájdete desiatky ďalších článkov, ktoré súvisia s danou tématikou.


AKO SCHUDNÚŤ
V sekcii Ako nschudnúť nájdete výber článkov, ktoré boli zverejnené na portály EastLabs.sk a edukačnom projekte FitnessTreneri.sk. Pripomíname, na uvedených projektoch nájdete desiatky ďalších článkov, ktoré súvisia s danou tématikou.


FITNESS TRÉNINGY


FITNESS VÝŽIVA


PROTEÍN


GAINER


KREATÍN


AMINOKYSELINY


ANABOLIZANTY


PREDTRÉNINGOVÉ DOPLNKY VÝŽIVY


POTRÉNINGOVÉ DOPLNKY VÝŽIVY


SPAĽOVAČE TUKOV