Komu patrí e-shop...

E-shop www.ObchodRonnie.sk prevádzkuje spoločnosť EastLabs, ktorá prostredníctvom portálu EastLabs.biz prináša najaktuálnejšie informácie zo sveta bodybuildingu, fitness, powerliftingu a ďalších silových športov. E-shop www.ObchodRonnie.sk je neoddeliteľnou súčasťou portálu EastLabs.biz.

Za chod e-shopu www.ObchodRonnie.sk a vybavovanie objednávok je zodpovedný člen EastLabs Teamu Marek Baják, ktorého môžete kontaktovať:

mailom ........ marek.bajak@yahoo.com
telefonicky ... 0918-972 923

Portál spoločnosti EastLabs.biz je dostupný na adrese www.EastLabs.biz a bol oficiálne sprístupnený internetovej verejnosti 5. mája 2006 s primárnym cieľom priniesť viac informácií z diania vo svete fitness, kulturistiky, powerliftingu, zo silových aj silovo-vytrvalostných športov priaznivcom zo Slovenska i zo zahraničia.

Sekundárnym cieľom bolo prispieť k propagácii výrobku spoločnosti EastLabs s názvom RAP1 (jedná sa o skrátenú formu celého názvu výrobku - Russian Adaptogen-Anabolic Pack 1, ktorý obsahuje sprejovú formu výťažkov z rastlín Rhaponticum carthamoides, Rhodiola rosea a Aralia mandshurica). Pri testovaní, ktoré trvalo viac ako 18 mesiacov, boli zaznamenané pozitívne účinky na zvýšenie výkonnosti väčšiny športovcov zo silových a silovo-vytrvalostných (individuálnych aj kolektívnych) športov a vysokú efektívnosť RAP1 garantuje aj technológia výroby použitá pri spracovaní špecifických rastlín s adaptogénnym pôsobením.

Postupom času sa sortiment výrobkov, ponúkaných výhradne spoločnosťou EastLabs rozšíril o 25GH STACK (stimulant sekrécie rastového hormónu) a doplnky výživy s adaptogénnym účinkom v tabletizovanej forme RODIOLON 110 a EXTRAZA 100.

Od roku 2007 spoločnosť EastLabs prevádzkuje e-shop www.ObchodRonnie.sk, ktorý denne vybaví od 40 do 60 objednávok, naši zákazníci si môžu tovar zakúpiť aj priamo v sklade e-shopu www.ObchodRonnie.sk, ktorý sa nachádza na:

EastLabs.biz s.r.o.

  • adresa: Solivarská 28, 080 05 PREŠOV
  • identifikačné údaje: IČO 36827061; DIČ 2022440596; IČO DPH Sk 2022440596
  • telefón: 0918 – 971 923 (Baják Marek)
  • E-mail: marek.bajak@yahoo.com