Creatine Ethyl Ester

Creatine Ethyl Ester

Creatine Ethyl Ester (CEE) od spoločnosti Aminostar je pokročilá forma kreatinu využívajúca ethyl esterovú technológiu, ktorá podstatnou mierou prispieva k oveľa lepšiemu vstrebávaniu kreatínu. Okrem toho znižuje nepríjemné žalúdočné problémy, ktoré sa občas objavujú pri aplikácii klasického kreatínu a spôsobuje minimálnu retenciu (zadržiavanie) nadbytočnej vody v organizme.


Kliknite pre zväčšenie.

Creatine Ethyl Ester -


Creatine Ethyl Ester (zľava 7 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
90 tobol.  bez príchuti
- obľúbenosť: 10/10
25.00 € 23.25 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Creatine Ethyl Ester:

CEE je najnovšia forma kreatínu s viazaným esterom. Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú esterifikáciou – chemickou reakciou karboxylové kyseliny a alkoholu. Esterifikácia látok zvyšuje ich rozpustnosť v tukoch – esterifikovaný kreatín je efektívnejší pri prechode bunečnou membránou bunky takže uplatní svoje pozitívne účinky vo vnútri bunky.

CEE v klinických testoch preukázal vysokú efektivitu pri tvorbe čistej svalovej hmoty, pri podpore explozívneho silového výkonu, maximalizuje hladinu dostupnej energie, pozitívne ovplyvňuje regeneráciu a jednoznačne zvyšuje výkonnosť v spojení s náročným tréningom. CEE predstavuje najefektívnejšiu formu kreatínu pre športovcov všetkých kategórií a výkonostných skupín s rovnakými pozitívnym vplyvom aký je oceňovaný u klasického kreatínu.

Obsah nutričných hodnôt v 1 dávke (4 tobolky):

 • kreatin ethyl ester HCI ... 3.000 mg

Obsah nutričných hodnôt v 100g výrobku:

 • energetická hodnota ... 1.580 kJ/373 kcal
 • bielkoviny ... 57 g
 • sacharidy ... 28,7 g
 • tuky ... 3,4 g
Odporúčané dávkovanie:
  Odporúčaná denná dávka je 4 tobolky podané 30-60 minút pred tréningom. V netréningové dni je vhodné prijať 4 tobolky jednorázovo pred spánkom. V obidvoch prípadoch je nutné dávku zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

 • Creatin Ethyl Ester
 • mikrokryštalická celulóza
 • stearát horečnatý
 • želatínová tobolka

Súvisiaci tovar:

Creatine Ethyl Ester + Tribulus Ter..

Efektívne doplnky na podporu rýchleho rastu svalovej hmoty. Cenovo výhodná akcia!

90+120
25.00
23.25
-7%

Creatine HPLC

Creatine HPLC - perfektný doplnok výživy každého tvrdo trénujúceho športovca.

500 g
16.00
14.40
-10%

Nitric Oxide Expander + Creatin Eth..

Cenovo výhodný balíček doplnkov pre nárast masívnej svalovej hmoty.

1 pack
64.93
37.01
 

Nitric Oxide Expander + Creatin Eth..

Cenovo výhodný balíček doplnkov pre nárast masívnej svalovej hmoty.

1 pack
64.53
43.24
 

Anabolic Booster + Creatín Ethyl Es..

Cenovo výhodný balíček doplnkov pre nárast masívnej svalovej hmoty.

1 pack
55.00
33.00
 

Creatine Ethyl Ester + Tribulus Ter..

Efektívne doplnky na podporu rýchleho rastu svalovej hmoty. Cenovo výhodná akcia!

90+120
25.00
23.25
-7%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

CEE
autor: hedy • dátum: 30.03.2014
Dobrý deň Ronnie :) čítala som v tomto období veľa o Kreatíne ako o doplnku s oveľa vačším spektrom posobnosti na " bunku" ako len napomáhaniu rasti svalovej hmoty. Množstvo štúdiibpoukazuje na jeho veľmi dobré ochranné a podporné účinky na životný cyklus bunky a tým aj orgánov ako takých, čiže ochrana srdca, cievneho systému, pečene a pod. Samozrejme stimulácia produkcie hormónov ako napr. pre celkovú kondíciu organizmu nezastupiteľného rastového hormónu, ktorý sa už používa ako omladzovací " katalizátor" na tých najluxusnejších klinikách po celom svete... Bolo tam popísaných mnoho iných stimulačných procesov, ( ktorých následkom je zlepšenie funkčnosti a odolnosti organizmu ako celku),o kt. vy určite všetko viete. Zaujalo ma to natoľko, že zvažujem, či a v akom množstve by bolo vhodné CEE používať aj v pripade 52 ročnej ženy, ktorá ani tak neprahne po vypracovaných svaloch, ako skor po dobrej kondícii a dokonca uvažujem, či by som CEE nemohla doporučiť svojmu otcovi 76 r. pánovi po operácii abdominálnej aneurizmy, ako prostriedok na znovuzk´skanie dostatku ATP a tým zlepšenie jeho telesnej formy. Otec je bývalý športovec, závodný plavec, vodnopoliar, lyžiar... Čo sa týka mňa, zaujímal by ma váš názor na to? kedy a koľko CEE brať pri váhe ženy 64 kg. príp. vzorec na výpočet koľko g CEE/kg váhy . Vopred vám ďakujem za názor a odpoveď a prajem veľa úspechov v práci s "telom" nekonečne zázračným strojom. Hedy :)
Dobrý deň. Nie som Ronnie, ale snáď Vás moja odpoveď uspokojí :-) Úprimne? Zvolil by som skôr kreatín monohydrát, "creapure" kvalitu, vzhľadom na to, že otec a mama majú už pokročilejší vek,je tam výraznejšia atrofia svalovej hmoty, nebál by som sa denných dávok 5g - rozdeliť do 2 dávok čiastkových (aplikovať 8-12 týždňov), skombinovať ich s bielkovinovou stravou. Ak vyžadujete ešte "rastový stimul" potrebný na zlepšenie telesnej výkonnosti, skúste uvažovať nad zaradením jednoduchého tréningu podľa KAATSU metódy (hľadajte na FitnessTreneri.sk)
Creatine Ethyl Ester 2
autor: viktor • dátum: 12.08.2010
Asi sme sa nerozumeli, nie som začiatočník v cvičení, ale nikdy som nebral creatine, len Whey protein, 2 mesiace necvičím a potrebujem sa dostať čím skôr do formy. Tak som sa chcel opýtať, či by mi nepomohol creatine. Prvú otázku som trošku zle sformuloval moja chyba a ospravedlňujem sa. Ďakujem za odpoveď
Dobrý večer. Reagoval som na otázku. Teraz k tej novej - kreatín má zmysel aplikovať vtedy, ak človek má "niečo" nacvičené, To znamená, že ak začínate po prestávke, výhodnejšie je vrátiť sa na pôvodnú výkonnostnú úroveň a potom si dopomôcť kreatínom k ďalšiemu rastu. Nerozumiem, prečo človek ktorý posilňuje má dvojmesačnú prestávku výhovorky typu, že som nemal čas nie sú argument. Ak tam bol zdravotný problém, stačí upraviť stravu a po 4-6 týždňoch zaradiť aj kreatín. Odporúčam monohydrát. V každom prípade, posilňovanie je dlhodobý proces, pri ktorom má zmysel pravidelnosť a vytrvalosť.
Creatine Ethyl Ester
autor: viktor • dátum: 12.08.2010
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je vhodný tento creatine pre úplného začiatočníka? Keď nie, ktorý by ste mi odporučili. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň. Pre začiatočníka základom je KULTURISTICKÁ STRAVA - viac informácií na tému výživa a tréning pre cvičencov Vašej úrovne nájdete v článku Moje prvé tréningy, ktorý sme zverejnili na našom portáli EastLabs. Až potom nejaký doplnok výživy napr. gainer - akýkoľvek, hlavne v dennej dávke 150-200 g.
otazka
autor: gabe • dátum: 24.06.2010
dobry den.ja sa chcem Vas opytat ze ci kreatin etyl esther sa ma tiez taku dobru hladinu ph tekutiny pri vstrebavani ako kre-alkalyn ?? dik za odpoved
Dobrý deň. Doplnky výživy Vami spomínané sú takmer identické čo sa týka efektivity a pôsobenia. Odpoveď znie -áno.Kľúčové slová pre Creatine Ethyl Ester:

 • creatine, ethyl, ester, kreatín, aminostar