PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack

PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack

Igor Kopček: Jaroslav Horváth sa na súťažné pódium vrátil po dvoch ťažkých operáciách kolien a k opätovnej ceste na vrchol v profesionálnej kulturistike mu pomohol aj Protostrol. Nebudem vám nahovárať, že za jeho úspechmi na Olympia Weekend-e 2010 a Olympia Weekend-e 2011 (práve tu získal 4. miesto v kategórii do 202lbs) stojí len a len PROTOSTROL, lebo nebola by to úplná pravda. Pravdou ale je, že PROTOSTROL je účinnou alternatívou k anabolickým steroidom, ktoré sú mnohými športovými federáciami zakázané, alternatívou nielen pre špičkových športovcov, ale aj tých kondičných. ObchodRonnie.sk po dohode s Jarom Horváthom (ktorého som pripravoval na všetky profesionálne súťaže pri jeho návrate do kolotoča súťaží) vytvoril cenovo najvýhodnejšiu a účinnosťou najefektívnejšiu kombináciu dvoch overených doplnkov, ktoré vám zabezpečia maximálnu anabolizáciu nevyhnutnú pre rast masívnej a kvalitnej svalovej hmoty - PROTOSTROL + 25GH Stack získate aj vďaka Jarovi Horváthovi za najvýhodnejšiu cenu na Slovenskom trhu, ušetríte takmer 20€, a navyše, za pôvodnú cenu teraz dostanete až 60 tobolkové balenie PROTOSTROL-u!


Kliknite pre zväčšenie.

PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack -

PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack -

PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack -

PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack -


PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack (zľava 25 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
1 pack  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
79.00 € 59.25 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack:

Doplnok výživy PROTOSTROL je efektívne prírodné anabolikum, ktoré obsahuje patentované zloženie látok podporujúcich proteínovú syntézu a v kombinácii s dostatočným príjmom kvalitných bielkovín, vyváženým príjmom sacharidov a tréningom so záťaži, dokáže zabezpečiť rýchly rast masívnej svalovej hmoty. Obsah a kvalita vstupných látok používaných pri výrobe doplnku výživy PROTOSTROL je neustále kontorlovaná tak, aby neobsahovali žiadne pridané balastné látky. Základom účinnosti PROTOSTROL-u je Phenacrosinol s anabolickým pôsobením, ktorého unikátny transportný systém zabezpečí veľmi rýchly vstup aktívnych zložiek do svalových buniek cieľových tkanív – tu dokážu pôsobiť až 24 hodín, čím zabezpečujú (v prípade dostatočného prísunu stavebných látok) takmer nepretržitý rast svalovej hmoty. Výhodou doplnku výživy PROTOSTROL je nielen jeho účinnosť, ale aj dopingová nezávadnosť – látky, ktré obsahujú nie sú na dopingovej listine, navyše sú pre ľudské telo absolútne bezpečné.

Aké sú základné benefity aplikácie PROTOSTROL-u?

 • a) Zrýchlenie rastu svalovej hmoty – stačí pár týždňov aplikácie PROTOSTROL-u , tréning 3 x do týždňa, každodenný príjem bielkovín na hranici 2g/kg hmtnosti a sacharidov 5g/kg hmotnosti v zrkadle uvdíte výrazné zmeny. Vaše svaly získajú nový impulz k rastu aj napriek tomu, že už dávno nie ste kulturistický začiatočník!
 • b) Výrazná zmena hustoty svalov – aplikácia PROTOSTROL-u vám okrem rastu svalovej hmoty prinesie aj zmenu jej kvality. Vaše svaly budú výraznejšie, získajú reliéf, hustotu, zárezy v nej budú hlbšie. Ak pri aplikácii PROTOSTROL-u budete v diétnom režime, svalstvo sa vám pokryje spleťou žíl.
 • c) Ovplyvnenie sily a vytrvalosti – pre kulturistov a športovcov zo silových športov je jedným z merítok zlepšovania výkonnosti nárast sily, ak sa venueje CrossFit-u, alebo vytrvalostným športom, očakávate zlepšenie vytrvalosti. To všetko vám PROTOSTROL dokáže zabezpečiť – pri jeho trojmesačnej aplikácii nastalo v priemere zlepšenie silových výkonov o viac ako 28%, vytrvalostné parametre zlešol o viac ako 32%.
 • d) Zlepšenie využitia potravy – efektívnosť tréningu v silových športoch je limitovaná v mnohých prípadoch aj využitím prijímaných stavebných látok. PROTOSTROL dokáže pozitívne aktivovať tráviaci systém, následkom čoho nastáva výrazne zlepšenie trávenia bielkovín, následkom čoho su zabudované do svalovej bunky vo väčšej miere. Pri aplikácii PROTOSTROL-u sa minimalizuje „nevyužívanie“ belkovín a aminokyselín ináš, ako na podporu rasti svalovej hmoty.
 • e) Väčší prívod kyslíka k cieľovým tkanivám – aplikácia PROTOSTROL-u výrazne zlepšuje zásobovanie cieľových tkanív kyslíkom, následkom čoho rapídne stúpa svalová pumpa, prívod stavebných látok k svalovýcm bunkám sa maximalizuje a následne sa výrazne zvyšuje vyplavovanie látok odpadných.
 • f) Maximálna kompaktibilita s ostatnými doplnkami výživyPROTOSTROL môžete užívať so všetkými klasickými, bežne používanými doplnkami výživy (proteín, gainer, kreatín, spaľovače tukov, kĺbová výživa, vitamíny a minerály), dokonca aj s anabolizantmi, efektivita ktorých je postavená na zvýšení sekrécie testosterónu.

PROTOSTOL z pohľadu vedeckého výskumu

PROTOSTROL sa stal predmetom výskumu viacerých vedeckých štúdií, ktoré okrem iného skúmali jeho pôsobenie na silových športovcov, ktorí boli rozdelení do skupín pokročilí a vyspelí – užívali iba jednu tobolku doplnku výživy PROTOSTROL. V porovnaní s kontrolnou skupinou (tá užívala placebo) zaznamenali obidve skupiny výrazne zmeny po trojmesačnej aplikácii:

 • priemerný prírastok na hmotnosti po 3 mesiacoch ... 7,4 kg
 • zmena „vyrysovanosti“ svalov po 2 týždňoch aplikácie ... zaznamenané u 94% užívajúcich
 • nárast sily po 3 mesiacoch ... o 28,4%
 • zvýšenie vytrvalosti po 3 mesiacoch aplikácie ... o 32,6%
 • pozitívne hodnotenie aplikácie PROTOSTRUL-u na výkonnosť ... 97% užívajúcich

PROTOSTROL – otázky a odpovede:

 • a) Komu je PROTOSTROL určený? Kto z jeho aplikácie môže profitovať?
  PROTOSTROL je doplnok výživy určený predovšetkým pre športovcov zo silových športov. Prínos v podobe nárastu svalovej hmoty, sily aj výkonnosti ocenia športovci predovšetkým z týchto športov – kulturistika, vzpieranie, powerlifting, fitness, hod oštepom, vrh guľou, diskom alebo kladivom, zápas, judo, ale prínosom bude aj pre skokanov, šprintérov, aj športovcov zo špecifických kolektívnych športov, kde je oceňovaná sila hodu, strely, alebo kopu, či úderu (hádzaná, futbal, hokej, tenis, box, fight športy). Výkon zvýši aj v špecifických individuálnych športoch – plávanie, triatlon, cyklistika atď.

 • b) S akými doplnkami výživy je najvýhodnejšie PROTOSTROL kombinovať?
  Vzhľadom na špecifický mechanizmus účinku doplnku výžvy PROTOSTROL, ho športovci môžu bez obáv kombinovať so všetkými dostupnými doplnkami výživy. V prípade, že cieľom je urýchliť rast svalovej hmoty, je kombinácia PROTOSTROL + 25GH Stack (tento výrobok efektívne zvyšuje sekréciu rastového hormónu) naozaj neoceniteľná. Ak k dvojici PROTOSTROL + 25GH Stack pridáte akýkoľvek kreatín (samozrejme, aj kvalitnú stravu) počas 6-12 týždňov zaznamenáte neustály rast svalovejhmoty.

 • c) Aká je odporúčaná dĺžka aplikácie doplnku výživy PROTOSTROL?
  PROTOSTROL nie je určený pre aplikáciu začiatočníkmi v akomkoľvek športe, napriek tomu je možné aplikovať ho aj mierne pokročilými cvičencami (to sú tí, ktorí majú za sebou cca 12 mesiacov pravidelného tréningu). Aplikovať by ho mali cvičenci starší ako 17 rokov.
  mierne pokročilí (cca 12 mesiacov pravidelného tréningu) ... denne aplikujú 1 tobolku PROTOSTROL po dobu 6 týždňov, po tomto období odporúčame zaradiť 2 týždne bez aplikácie a následne opäť aplikovať
  pokročilí a vyspelí cvičenci (minimálne 18 mesiacov pravidelného tréningu) ... prvé 4 týždne aplikujú 1 tobolku PROTOSTROL denne, 4 týždne aplikujú 2 tobolky a posledné 4 týždne aplikujú opäť 1 tobolku. Po 12 týždňovom cykle odporúčame dopriať si 4 týždne bez PROTOSTROL-u, čím si zabezpečíte zvýšenú efektívnosť nasledovného cyklu.

 • d) Ako cyklovať PROTOSTROL s doplnkom výživy 25GH Stack?
  mierne pokročilí cvičenci ... aplikujú 25GH Stack od 2. po 6. týždeň cyklu s PROTOSTROL-om
  pokročilí a vyspelí cvičenci ... aplikujú 25GH Stack od 1. po 5. týždeň cyklu a od 8. po 12. týždeň cyklu. Od 4. do 9. týždňa odporúčame do cyklu zaradiť klasický kreatín monohydrát v konštantnej dávke 5 g denne. Ak to financie dovolia, vhodné by bolo v cyklus s PROTOSTROL-om doplniť aj o súčasnú aplikáciu akéhokoľvek ECDYSTERON-u (napríklad od spoločnosti NUTREND).
  Dávkovanie PROTOSTROL-u je rovnaké bez ohľadu na to, či je to deň tréningový, alebo netréningový.

 • e) Môžu PROTOSTROL užívať aj športovci, ktorí sú pravidelne podrobovaní dopingovým skúškam?
  Áno, pretože PROTOSTROL neobsahuje žiadne dopingové látky.

Odporúčané dávkovanie:

 • klasické dávkovanie predpokladá dlhodobejšiu aplikáciu jednej tobolky PROTOSTROL-u približne 1 hodinu pred tréningom – presný popis veľkosti a spôsobu dávkovania nájdete o odsek vyššie
 • v prípade, že ste pokročilým, alebo vyspelý cvičenec, druhú dávku (tzn. druhú tobolku) užite večer pred spánkom, ideálne spoločne s doplnkom výživy 25GH Stack

Obsah nutričných hodnôt v 100g výrobku:

 • energetická hodnota ... 960 kJ / 226 kcal
 • bielkoviny ... 37,7g
 • sacharidy ... 18,8g
 • tuky ... 0,8g
 • Phenacrosinol ... 52,2g
 • kyselina pantoténová ... 3.460mg
 • zinok ... 3,846 g
 • chrom ... 23,10g

Obsah nutričných hodnôt v jednej dávke (2 tobolky):

 • energetická hodnota ... 5 kJ / 1,2 kcal
 • bielkoviny ... 196 mg
 • sacharidy ... 48 mg
 • tuky ... 4 mg
 • Phenacrosinol ... 240 mg
 • Kyselina pantoténová ... 18 mg
 • zinok ... 20 mg
 • chróm ... 120 mcg

25GH Stack

 • o tomto výrobku sa dozvieš viac keď klikneš na TENTO ODKAZ

Informácia:

 • potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Súvisiaci tovar:

2x Protostrol + zadarmo Red Devil

Akciový balíček od Jara Horvátha na zrýchlenie rastu kvalitnej svalovej hmoty

1 pack
200.50
98.25
 

AKCIA 2x Protostrol + GH Stack ZAD..

Chcete využiť maximum z tréningu? Chcete urýchliť rast svalovej hmoty? Potom zvoľte tento balíček ktorý odporúča aj Jaro Horváth!

1 pack
178.00
106.80
 

L-Arginin 360t. + TribuMAX 120t. ZA..

Akciový balíček slúžiaci na rýchly rast kvalitnej svalovej hmoty. Teraz za polovičnú cenu!

360+120tob
78.00
39.00
 

ThermoFit 60

Odbúrajte nadbytočný tuk rýchlejšie a efektívnejšie. Termogénny spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit 60.

60 kaps.
21.00
18.90
-10%

AMIX - EGG Amino 6000

Vysoký obsahom kvalitných aminokyselín, pochádzajúcich z hydrolyzovaného vaječného albumínu.

120 tabl.
10.00
9.00
-10%

Vianočný balíček! 25GH Stack + Prí..

Vianočný balíček - stimulant rastového hormónu s knižkou o príprave v kulturistike za super cenu!

1 pack
17.00
17.00
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Protostrol a alkohol
autor: Don • dátum: 14.07.2015
Zabudol som sa opýtať,ako užívať protostrol pri príležitostnom pití alkoholu.Ked ze je písané,ze nesmie sa pri brani užívať alkohol.Ďakujem.
Dobrý deň. S alkoholom neodporúčam kombinovať - jednoduché a jasné.
Kombinacia
autor: Don • dátum: 13.07.2015
Zdravim.Cvičím pravidelne 3 az 4x do týždňa 8 rokov,s prestavkami len ak boli zdravotné problémy.Mám 23,vaha 90,výška 176.Beriem prémiu whey,power liquid,daily a z,monohydrat.Strava... jem všetko a hlavne často,okrem zbytočných cukrov.Rád by som zakomponoval do toho protostrol.Je táto kombinácia vhodná?Vopred ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Zvolil by som medzi ecdysterone a proteostrolom - je na Vás, pre aký doplnok sa rozhodnete.
Beta-E
autor: Otázka • dátum: 23.01.2015
Dobrý deň. Je vhodný tento stack kombinovať s beta-ecdysteronom na nárast čistej svalovej hmoty? Ak áno kolko g bielkovín užívať, bude stačiť 2-2,5g na kg hmotnosti ? Tréning 5x do týždňa, odcvičených 5 rokov, hmotnosť 85kg, vek 23. Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Kombinácia, ktorú ste navrhli, je určite bezproblémová, bielkoviny môžete udržiavať v hraniciach, ktoré ste uviedli.
Rast
autor: Sara • dátum: 24.11.2013
Dobry den mam 14 a 159 cm moj oco ma 183 a mama 152 prepokladana vyska u mne je 167 mohla by som vyrast na 175 kazde rano pijem mliko a sumive tablety s vapnikom hravam voleyball a kazdy vecer si natahujem chrbticu a nohy...sestra ma 173 druha 160 a brat 180 mam sancu ze vyrastiem ma 175 velmi to potrebujem dakujemm vopred za odpoved????
DObrý deň. Na tému "rast do výšky" sme napísali niekoľko článkov - skúste čítať: http://www.fitnesstreneri.sk/fitness-svet
xxx
autor: Ján • dátum: 12.11.2013
Dobrý Deň chcel by som sa opýtať ako sa uživa ten PROTOSTROL pred jedlom alebo po jedle dakujem za odpved
DObrý deň. Odporúčam po jedle.
Info
autor: Marek • dátum: 26.09.2013
Dobry den,mozem uzivat spolu Protostrol+25GH stack a PhD Methoxy-7-Test alebo iny stimulant testosteronu? Popripade este kreatin? Momentalne mam objemovku,cvicim 3x do tyzdna a stravu dodrzujem skoro do bodky.Dakujem za odpoved.
Dobrý deň. Koľko máte rokov, akú výšku, hmotnosť? Ako dlho sa venujete posilňovaniu?Kľúčové slová pre PROTOSTROL 60 tabl.+ 25GH Stack:

 • Protostrol, 25GH Stack, EastLabs, anabolizant, rastový hormón