Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z

Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z

Doplnok výživy25GH Stack je špecifický doplnok výživy vyvinutý podľa skúseností Ruských odborníkov za jediným cieľom - zabezpečiť prirodzenou cestou zvýšenie sekrécie rastového hormónu. Športovci veľmi dobre vedia, že ak dokážu prirodzenou cestou zvýšiť sekréciu rastového hormónu, môžu výrazne ovplyvniť svoju výkonnosť pozitívnym smerom. O rastovom hormóne je známe, že zvyšuje syntézu bielkovín (v kombinácii s vhodnou výživou prispieva k rastu, alebo udržaniu veľkosti svalovej hmoty), podporuje spaľovanie depotného, podkožného tuku, stimuluje imunitný systém a výrazne zrýchľuje regeneráciu. Je preukázané, že stimuláciu sekrécie rastového hormónu výrazne zvyšuje pravidelný, intenzívny tréning, hlboký spánok, významným stimulátorom sekrécie sú však aj špecifické doplnky výživy s obsahom zmesí pyridoxínu a špecifických aminokyselín. 25GH Stack navyše dokáže ovplyvniť rast do výšky.

25GH Stack obsahuje práve spomínané zmesi vo farmaceutickej kvalite, ktoré pri aplikácii v 25 dňových cykloch fyziologickou cestou dokážu zabezpečiť nárast sekrécie rastového hormónu - zvyšujú počet pulzov, aj množstvo vylučovaného STH počas hlbokého spánku.

Kniha Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z je nepochybne komplexným sprievodcom celoročnou kulturistickou prípravou kondične trénujúcich športovcov, významným prínosom bude aj pre bodybuilderov najvyššej výkonnostnej úrovne so súťažnými ambíciami.

Akciová ponuka:

Využite zakúpenie vianočného balíčka 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z za super cenu do konca roka 2014 !!!

Kliknite pre zväčšenie.

Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z -

Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z -


Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
1 pack  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
17.00 € 17.00 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z :

Športovci veľmi dobre vedia, že ak dokážu prirodzenou cestou zvýšiť sekréciu rastového hormónu, môžu výrazne ovplyvniť svoju výkonnosť pozitívnym smerom. O rastovom hormóne je známe, že zvyšuje syntézu bielkovín (v kombinácii s vhodnou výživou prispieva k rastu, alebo udržaniu veľkosti svalovej hmoty), podporuje spaľovanie depotného, podkožného tuku, stimuluje imunitný systém a výrazne zrýchľuje regeneráciu.

Je preukázané, že stimuláciu sekrécie rastového hormónu výrazne zvyšuje pravidelný, intenzívny tréning, hlboký spánok, významným stimulátorom sekrécie sú však aj špecifické doplnky výživy s obsahom zmesí pyridoxínu a špecifických aminokyselín.

25GH Stack obsahuje práve spomínané zmesi vo farmaceutickej kvalite, ktoré pri aplikácii v 25 dňových cykloch fyziologickou cestou dokážu zabezpečiť nárast sekrécie rastového hormónu - zvyšujú počet pulzov, aj množstvo vylučovaného STH počas hlbokého spánku.

Prečo je efektivita výrobku 25GH Stack mimoriadne vysoká?

Tajomstvom efektivity výrobku 25GH Stack je účinná zložka s názvom GH Matrix, ktorá v kombinácii s maltodextrínom výrazne zrýchli regeneráciu po extra náročných silových tréningoch, uľahčí zaspávanie aj napriek hlbokej únave, podporí anabolické procesy v svaloch a urýchli ich rast, zabezpečí antikatabolické pôsobenie a zrýchli hmotnostné úbytky pri akomkoľvek reštrikčnom diétnom režime.
Účinné látky GH Matrix boli opakovane testované v niekoľkých štúdiách s cieľom nájsť prirodzené regulátory sekrécie hypofyzárnych hormónov - v každej štúdii bol zaznamenaný výrazný nárast hladín rastového hormónu. V kombinácii sa kvalitnou stravou, prípadne ďalšími výrobkami spoločnosti Vivacitalis vám 25GH Stack prinesie očakávané výsledky bez ohľadu na to, či chcete schudnúť a zachovať si aktívnu svalovú hmotu, alebo zaznamenať výrazné svalové prírastky.
25GH Stack bol vyrobený podľa originálnej receptúry a výrobných postupov vypracovaných Ruskými odborníkmi na športovú výživu. Pri výrobe boli použité aminokyselinové a vitamínové zmesi farmaceutickej kvality.

Odporúčané dávkovanie:

 • 25GH Stack sa aplikuje v jednej dávke, obvykle krátko pred spánkom
 • najvyššia jednorázovo podaná dávka sú 4 tablety bez ohľadu na hmotnosť športovca
 • dávkovať v 25 dňových cykloch
 • príjem udržiavať konštantný počas celej dĺžky cyklu

Príklad dávkovania v 25 dňovom cykle:

 • 1. až 25. deň ... užite 4 tablety krátko pred spánkom
 • 26. až 39. deň ... prestávka v užívaní doplnku 25GH Stack

Kombinácia výrobkov VIVACITALIS - rýchly rast svalovej hmoty:

 • Hardcore Mass Pack - 28 days ... dávkovanie podľa návodu v balení
 • Protein Pure 1.500 g ... užite jednu dávku ráno po prebudení a po tréningu
 • 25GH Stack ... užite 4 tablety pred spánkom
 • Kvalitná strava ... prijímajte 6 g sacharidov a 2 g bielkovín na kg hmotnosti

Kombinácia výrobkov VIVACITALIS - zníženie telesnej hmotnosti:

 • Fitness Diet Pack - 28 days ... dávkovanie podľa návodu v balení
 • Protein Pure 1.500 g ... užite jednu dávku ráno po prebudení
 • 25GH Stack ... užite 4 tablety pred spánkom
 • Kvalitná strava ... prijímajte 2-3 g sacharidov a 2 g bielkovín na kg hmotnosti

Obsah účinných látok v jednej tablete:

 • 575 mg GH MATRIX
  • Pyridoxin HCL ... 50 mg
  • Vitamín E (tokoferol acetát) ... 5 mg
  • Lysin ... 500 mg
  • Methionin ... 20 mg
 • 800 mg MALTODEXTRIN

Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z

Zaujímate sa o kulturistiku na akejkoľvek výkonnostnej úrovni? Chcete sa dozvedieť nové informácie o kulturistickom tréningu, výžive, účelnej suplementácii a hlavne o príprave a postupe, ktorý vám môže priniesť špičkovú formu pred súťažou? Radi by ste si usporiadali vaše kulturistické znalosti podľa najnovších vedeckých poznatkov o tréningovej metodike a biochémií výživy? Ste na správnom mieste! Aj keď tvrdím, že k jednému cieľu vedie niekoľko ciest, kniha Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z je nepochybne komplexným sprievodcom celoročnou kulturistickou prípravou kondične trénujúcich športovcov, významným prínosom bude aj pre bodybuilderov najvyššej výkonnostnej úrovne so súťažnými ambíciami. Kniha Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z vás prevedie celou predsúťažnou prípravou od začiatku až po súťažné pódium.

V prvej časti knihy sa dozviete najdôležitejšie zásady postupnosti a časové intervaly na celoročnú kulturistickú prípravu. V nasledujúcich kapitolách budete postupne prevedení každou časťou prípravy. Každá časť zahŕňa vždy podrobný opis, špecifické tréningové metodiky s rozpismi najúčinnejších kulturistických tréningov, zásady dávkovania živín i správnej výživy (vrátane rozpisov viac variantov jedálnička pre dané obdobie). Zároveň ponúka zoznam najefektívnejších skupín suplementov spolu s ich metabolickými účinkami. Publikácia ponúka prehľadnú a ucelenú formu a všetky metodické postupy a fakty o mimo súťažnom období, objemovú i pred súťažnú prípravu ako aj samostatnú záverečnú fázu pred kulturistickou súťažou.

Ďalšia časť knihy tvorí podrobný opis správneho prevedenia kulturistického pózingu s mnohými detailnými ilustračnými fotografiami i praktickými radami k prezentácii a správanie na kulturistickej súťaži. Celú publikáciu potom uzatvárajú kapitoly o formálnych náležitostiach spojených s registráciou a prihláškou na preteky vo Zväze kulturistiky a fitness ČR.

Základné údaje o knihe:

 • úplný názov: Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z
 • autor: Ing. Lukáš Roubík
 • nakladateľstvo: Grafixon
 • rok vydania: 2012 rozmer: 149 x 210 mm
 • typ: brožovaná bez prebalu lesklá

Autor:

Ing. Lukáš Roubík je predsedom trénerskej - metodickej komisie Zväzu kulturistiky a fitness ČR a odborník na športovú výživu. Kulturistike sa venuje polovicu svojho života na rôznych úrovniach. V mladosti získal tituly dorasteneckého a neskôr juniorského majstra Českej republiky. Po ukončení súťažnej kariéry začal pôsobiť ako autor reportáží zo športových udalostí, redaktor článkov zaoberajúcich sa tematikou kulturistickej pred súťažnej prípravy a dietológie, tréner a výživový poradca pretekárov. Od roku 2008 organizuje pravidelné pred súťažné aj mimo súťažné stretnutia a sústredenie pretekárov. Od roku 2009 začal pôsobiť aj ako lektor v najvyššej českej trénerskej škole Ronnie.cz a na začiatku roku 2010 bol zvolený do Výkonného výboru Zväzu kulturistiky.

Súvisiaci tovar:

BCAA kryštalická forma

Kryštalická forma čistých vetvených BCAA aminokyselín v tobolkách (500mg).

120 tobol.
16.86
15.17
 

Nitric Oxide - Expander

Unikátny suplement, ktorý vám zabezpečí maximálny nárast svalových objemov, napumpovanosť a regeneráciu svalstva.

120 tobol.
25.44
22.90
 

Actions Whey Protein 85

Špeciálne nakombinovaná proteínová zmes s vysokou efektivitou na rast masívnej svalovej hmoty.

1000 g
35.02
33.27
-5%

Creatine Ethyl Ester

Pokročilá forma kreatínu s podstatne lepším vstrebávaním a vyššou účinnosťou.

90 tobol.
25.00
23.25
-7%

Tribulus Terrestris

Koncentrovaný rastlinný extrakt stimulujúci zvýšenú prirodzenú sekréciu testosterónu.

120 tobol.
22.54
19.16
 

Actions Whey Gainer

Klasický gainer s obsahom srvátkového proteínu, ideálny na aplikáciu v objemovom období.

1000 g
13.24
11.25
-15%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Podpora rastu syna
autor: Juraj Terek • dátum: 06.04.2022
Co mám objedať a ako aplikovať spolu s 25GH Stack aby som podporil rast syna má 13,5 roku a 156cm aktívne hráva futbal. Ií chlapci sú v priemere o 10, 12 cm vyšší, ťažko sa mu hrá vlastne bojuje...
Dobry den
autor: milos radvansky • dátum: 04.04.2014
Dobry den chcel by som sa psyat na produkt 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO! Ake je mnozstvo balenia? Kolko tabletove?
Dobrý deň. Je to klasické, 100 tabletové balenie.
25GH Stack+Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO!
autor: Sára Kusyová • dátum: 26.08.2013
Dobre teda, dám na vás.
:-)
25GH Stack+Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO!
autor: Sára Kusyová • dátum: 26.08.2013
To je v poriadku, len dúfam, že to stihnem...má to byť darček avšak, peniažky .. :)
Myslím, že to nebude problém.
25GH Stack+Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO!
autor: Sára Kusyová • dátum: 24.08.2013
Ďakujem za odpoveď. :)
Dobrý deň. Viem, že odpoveď je neurčitá, ale nemôžem vám napísať "do 15. septembra" keď akcie sú väčšinou časovo limitované a závisia od aktuálneho stavu na sklade ...
25GH Stack+Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO!
autor: Sára Kusyová • dátum: 23.08.2013
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať do kedy je uplatnená zľava na tento produkt aj s knižkou zdarma 25GH Stack+Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z ZADARMO! Vopred ďakujem za odpoveď.
DObrý deň. Podľa aktuálneho stavu na sklade - možno týždeň, možno dva.Kľúčové slová pre Vianočný balíček! 25GH Stack + Príprava na súťaž v kulturistike od A do Z :

 • 25 GH Stack, 25GH Stack, , fitness, kulturistika, eastlabs