Osteo DW AMIX

Osteo DW AMIX

Doplnok výživy Osteo DW AMIX od spoločnosti Amix patrí do skupiny suplementov schopných vzriešiť akékoľvek problémy s bolesťou kĺbov a šliach. Je to kombinácia glukosamín sulfátu, chondroitín sulfátu a MSM (methylsulphonylmethan), doplnená vitamínom C a rastlinnými extraktami z Boswellia serrata a White Willow Bark - tie sú mimoriadne účinnné pri podpore namáhaných kĺbov počas ťažkých silových tréningov.


Kliknite pre zväčšenie.

Osteo DW AMIX -

Osteo DW AMIX -


Osteo DW AMIX (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
90 tabl.  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
16.50 € 14.85 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Osteo DW AMIX:

Doplnok výživy Osteo DW AMIX od spoločnosti Amix patrí do skupiny suplementov schopných vzriešiť akékoľvek problémy s bolesťou kĺbov a šliach. Je to kombinácia glukosamín sulfátu, chondroitín sulfátu a MSM (methylsulphonylmethan), doplnená vitamínom C a rastlinnými extraktami z Boswellia serrata a White Willow Bark - tie sú mimoriadne účinnné pri podpore namáhaných kĺbov počas ťažkých silových tréningov.

Glukosamín ... je látka telu prirodzená, v organizme sa tvorí z krvného cukru. Je dôležitý pre pohyblivosť kĺbov, pričom hraje rozhodujúcu úlohu pri syntéze spojivových tkanív, brzdí katabolické procesy v kĺbových chrupavkách. Významnou mierou sa podieľa na tvorbe kĺbového maziva, ktoré je dôležité pre pohyblivosť kĺbov a ochranu chrupaviek.

Chondroitín sulfát ... je základný stavebný kameň používaný na výstavbu a obnovu spojivových tkanív. Jeho dostatok chráni chrupavku pred poškodením. Vedecké štúdie preukázali, že chondroitín sulfát je prírodný alternatívny doplnok výživy na riešenie problémov vyvolaných artrózou. Pridanie vybraných účinných látok podstatne zlepšuje jeho pôsobenie a dotvára vysoko účinné zloženie výrobku.

MSM (methylsulfonylmethan) ... je organická zlúčenina síry, ktorá sa bežne vyskytuje v ľudskom tele. Zúčastňuje sa pri tvorbe štruktúry vlákien kolagénu. Vďaka svojej antioxidačnej aktivite napomáha brániť poškodzovaniu chrupavky vplyvom voľných radikálov, súčasne čiastočne napomáha eliminovať stavy bolesti. Síra v MSM napomáha pri tvorbe základných aminokyselín methioninu a cysteinu.

Vitamín C ... prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu, čím napomáha k správnemu fungovaniu chrupaviek a kostí.

Boswellia serrata ... pomáha udržiavať kĺby zdravé a pružné, obsahuje prírodné látky so silným antioxidačným pôsobením, ktoré pôsobia proti voľným radikálom a prispievajú k podpore pohyblivosti kĺbov.

Extrakt z Boswellia serrata ... obsahuje vysoké množstvo boswellových kyselín, ktoré vykazujú protizápalové účinky v akútnej, aj chronickej podobe zápalu. Obnovujú cievy poškodené zápalom a zlepšujú krvný obeh. Účinné látky pôsobia tlmivo na aktivitu leukotriénov, ktoré podporujú a udržujú zápalové procesy. Mechanizmus je podobný ako u nesteroidných antireumatík, avšak bez vedľajších negatívnych účinkov na tráviaci trakt, obličky, krv atď. Účinok extraktu z Boswellia serrata je veľmi rýchly a nastupuje obvykle do piatich dní od začiatku podávania. White Willow Bark ... má posilňujúce a osviežujúce účinky na organizmus

Odporúčané dávkovanie:

  • užite 1 tabletku denne, najlepšie medzi jedlami
  • zapite dostatočným množstvom vody

Tabuľka aktívnych látok:

v 1 tablete
glukosamín sulfát1.000 mg
chondroitín sulfát250 mg
MSM250 mg
vitamín C80 mg

Zloženie (1 tableta):

  • glukosamín sulfát 2KCL (z kôrovcov) ... 1000 mg, Chondroitín sulfát 250 mg, MSM (methylsulphonylmethan) ... 250 mg, Vitamín C 80 mg (kyselina askorbová, 100% ODD *), Boswellin ® kadidlovník pílovitý extrakt 10 mg (Boswellia serrata), extrakt z kôry bielej vŕby ... 10 mg (white willow bark - Salix alba, 15% salicínu), látky protihrudkujúce mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearát horečnatý, stabilizátory: inulín, karboxymethylcelulóza

Upozornenie:

  • Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte doplnok výživy ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

(Zdroj všetkých vyššie uvedených textov je: facebook, výrobca,fórum, odborná literetúra a vlastný subjektívny názor redakcie)

Súvisiaci tovar:

Osteo Triple Phase - Amix Nutrition

Excelentná a komplexná kĺbová výživa s "konskou silou" v práškovej forme.

700 g
41.00
36.90
-10%

Re-Core Concentrated - Amix Nutrition

Zmes práškových vetvených aminokyselín, v kombinácii s kvalitným srvátkovým proteínom.

540g
32.50
27.63
-15%

CreAge AMIX

Kreatín budúcnosti, to je kreatín CreAge! Najčistejší kreatín v kapsuliach.

120 kaps.
23.00
20.24
-12%

MyoCell 5 Phase AMIX

Silná tréningová pumpa! Obsahuje kreatin, L-Arginin, BCAA v kombinácii s taurínon, kofeínom a guaranou.

500 g
32.00
28.80
-10%

Anabolic Monster BEEF Hydrolized Pr..

Vysokopercentný BEEF proteín z hovädzieho mäsa - garancia rastu svalovej hmoty!

1.000g
27.00
24.30
-10%

Hells NO2 Booster AMIX

Zabezpečí maximálne napumovanie svalov počas tréningu, zrýchli prísun živín, akceleruje rast svalovej hmoty.

100 kaps.
26.50
19.35
-27%

Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre Osteo DW AMIX:

  • Osteo DW, klbová výživy, doplnok výživy, Dennis Wolf, Amix