Tento produkt je dočasne nedostupný.

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

otazka
autor: tomas • dátum: 20.02.2014
dobry večer chcem sa spytat či je vhodne uživat Maxi mega mass spolu s nitrixom .?? a poradit davkovanie : mám 60kg .dakujem
DObrý deň. Určite áno, nie je to problém - nič nepokazíte, ak použijete dávkovanie popísané pri každom výrobku.
vhodne
autor: pan X • dátum: 20.07.2012
od kolkých rokov je tento doplnok vhodny ?
DObrý deň. 14-15 rokov a vyššie.
:)
autor: Marek • dátum: 30.04.2012
Dobrý večer , mal by som 2 otázky :) 1. mám 172cm , 56kg a 15 rokov . Cvičím cca mesiac a chcel by som nabrať hmotu ako takú . Je pre mňa vhodný tento gainer alebo by ste mi odporučili iný , popr. nejaké iné výživové doplnky ? 2. k tréningu : cvičím : Pondelok - Prsia , biceps ; Utorok - Chrbát , triceps ; Streda - Ramená , trapézi ; Štvrtok - Chrbát , triceps ; Piatok - Prsia , biceps ; - keď mám náladu , kedykoľvek si odcvičím aj bruchu v akýkoľvek deň (4 cviky po 4 série na každý sval) . Mohol by byť takýto program alebo by ste niečo menili ? :) Ďakujem vopred za odpoveď ;)
Dobrý deň.

1. NIE.

2. ÚPLNE ZLE.

Odporúčam - nájdite si sériu článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY na našom portáli www.eastlabs.biz tam nájdete rady šité pre Vás.

Dávkovanie
autor: Daniel • dátum: 30.04.2012
Dobrý deň , chcel by som sa spýtať ohľadom dávkovania ... Nerozumiem tomu dávkovanie , pretože nie je napísane kedy (Pred cvičením , po cvičení v priebehu dňa a koľko pred cvičením atď. ) a odporúčané dávkovanie je 40g x 2 dávky za deň ?
DObrý deň. V prípade akéhokoľvek gainera sa dávkovanie odvíja od telesnej hmotnosti - za optimum považujem celodennú dávku v rozdahu 2-3 g na kg hmotnosti. Čiastkové dávky užívajte na olovrant, desiatu a okamžite po tréningu.
otazka
autor: Dávid • dátum: 10.05.2011
dobrý deň chcel by som sa spýtať na tento gainer kedže som zatial ešte žiaden gainer neužíval mám 73 kg a 177cm chem sa spýtať či by ste mi mohli tento odporučiť
DObrý deň. Odporúčam Vám ho, je to skvelý doplnok výživy pre nárast masívnej svalovej hmoty. Užívajte ho však v dostatočnom množstve tak, ako je uvedené v návode.
Otazka
autor: Patrik • dátum: 23.03.2011
Dobrý den chcel by som si kúpit tento gainer 3 kg . Mam 196 cm a 84,4kg chcem sa spitaat aku davku mam brat aby som s toho nieco nabral . Lebo ten co som mal predtym stoho som velmi nepribral a bolo to 2,5 kg od kompavi
Dobrý deň. Odporúčam kombinovať kvalitnú stravu (viac na túto tému nájdete v sérii článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY na našom portáli www.eastlabs.biz) s 250 g GAINERU každodenne - denne to znamená, že musíte užiť cca 3 dávky. Optimálna doba aplikácie GAINERA je 8-10 týždňov, obávam sa, že 3 kg Vám stačiť nebudú. Odporúčam výrobok MUTANT MASS od spoločnosti PVL - je dostupný za skvelú cenu.
vec
autor: Tomas • dátum: 03.01.2011
Ano,len som zabudol..takze moze byt?:Pondelok:Záda,Ramená,Streda:Biceps,Triceps,Piatok:Prsia,Stehna.a volne dni brucho..
Súhlas.
vec
autor: Tomas • dátum: 02.01.2011
dobry den!Co poviete na ten treningovy program? Pondelok:Záda,Rameno,Utorok:Prsia,Brucho,Streda:Biceps,Triceps,a ostatne dni volne alebo precicim slabsie partie svalov...alebo aky máte návrh?
Dobrý deň. Súhlasím, ak trénovať budete v pondelok, stredu a piatok, ostatné dni odpočívajte. Stehná Vás nezaujímajú?
vec
autor: Tomas • dátum: 01.12.2010
Dobry den!Cvicim uz 2 roky a nebral som len gainery.kupil som CreaRibosu,Aminokyselinu Mega Amino 3200 a Nitrix..dobre by bolo taka kombinácia,ze:rano aminokyselina,pred treningom Nitrix,po treningu CreaRibosa a aminokyselina,pred spanim mega mass..co poviete na to?
Dobrý deň. Súhlasím, k uvedenej kombinácii nemám čo dodať.
all
autor: roman • dátum: 11.09.2010
a teda aky tento je tiež gainer ? A ako dlho by som mal ten gainer užívať aby som vydel nejakd zmeny ? A ako by bolo najlepšie to brat ako 3 davky rano naobed večer po jedle pred jedlom po treningu pred alebo ako. A ako ked si teda objednam tento massa ked ho doužívam tak potom by bolo najlepšie ten istý gainer alebo môže byt aj iný
Dobrý deň. Akýkoľvek - dobré skúsenosti máme s veľkými baleniami od spoločnosti HYPERSTRENGHT, MEGAPRO, WEIDER, výborný je aj REAL MASS od Gaspari Nutrition. Vo Vašom prípade je však nutné naberanie na hmote riešiť nielen doplnkami, ale predovšetkým stravou. ČO by ste mali jesť? Čo by ste mali zaradiť do stravy? Určite podstate viac tukov (ako doplnok kvalitnej stravy) a k tomu každodenne 3x gainer nápoje (desiata, olovrantm po tréningu alebo po raňajkách), v každom po 80-100 g koncentrátu + do každého nápoja polievkovú lyžici arašídového masla kvôli zvýšeniu energetického obsahu. Čo sa stravy týka, rozhodujúce informácie nájdete v sérii článkov Moje prvé tréningy, ktoré sme zverejnili na našom portáli EastLabs. Spravdila 10 týždňov postačuje na to,a by ste zaznamenali viditeľné zmeny.

Staršie otázky a odpovede tu: Maxi Mega Mass 30% (celkom 5)
Kľúčové slová pre :

  •