Mass Freak Gainer

Mass Freak Gainer

Doplnok výživy Mass Freak Gainer od spoočnosti Pharma Freak je aktuálne najúčinnejší a najkompletnejší gainer na súčasnom trhu, špeciálne určený pre kulturistov, cieľom ktorých je naberanie extrémne masívnej svalovej hmoty. Je navrhnutý na základe najnovších vedeckých poznatkov a výskumov, jeho efektivita a aj chuť je naozaj výnimočná! Obsahuje vysoko kvalitnú zmes komplexných sacharidov (rýchlych aj pomalých), ktoré zabezpečujú ich rovnomerné a postupné vstrebávanie v tele po dlhý čas, výsledkom čoho je dostatočná tvorba glykogénových zásob pre podanie maximálneho výkonu počas tréningu, zrýchlenie regenerácie a doplnenie energetických zásob po tréningu. Sacharidová zložka je doplnená o tie najlepšie bielkoviny, ktoré sú veľmi v dostatočnom množstve transportované k svalovým bunkám, kde pôsobia ako stavebné látky pre ich ďalší, mimoriadne rýchly a masívny rast.


Kliknite pre zväčšenie.

Mass Freak Gainer -

Mass Freak Gainer -


Mass Freak Gainer (zľava 7 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
5,4 kg  čokoláda
- obľúbenosť: 10/10
58.00 € 53.94 € 
5,4 kg  vanilka
- obľúbenosť: 0/10
58.00 € 53.94 € 
5,4 kg  jahoda
- obľúbenosť: 5/10
58.00 € 53.94 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Mass Freak Gainer:

Doplnok výživy Mass Freak Gainer od spoočnosti Pharma Freak je aktuálne najúčinnejší a najkompletnejší gainer na súčasnom trhu, špeciálne určený pre kulturistov, cieľom ktorých je naberanie extrémne masívnej svalovej hmoty. Je navrhnutý na základe najnovších vedeckých poznatkov a výskumov. Obsahuje vysoko kvalitnú zmes komplexných sacharidov (rýchlych aj pomalých), ktoré zabezpečujú ich rovnomerné a postupné vstrebávanie v tele po dlhý čas, výsledkom čoho je dostatočná tvorba glykogénových zásob pre podanie maximálneho výkonu počas tréningu, zrýchlenie regenerácie a doplnenie energetických zásob po tréningu. Sacharidová zložka je doplnená o tie najlepšie bielkoviny, ktoré sú veľmi v dostatočnom množstve transportované k svalovým bunkám, kde pôsobia ako stavebné látky pre ich ďalší, mimoriadne rýchly a masívny rast.

Mass Freak Gainer obsahuje aj prvotriednu multi-proteínovú zmes s postupným vstrebávaním pozostávajúcu z 5 proteínových zdrojov - whey proteín izolát, koncentrát a hydrolyzát, micelárny kazeín a vaječný albumín. Zabezpečuje tak dlhodobý, konštantný a vyvážený prísun kvalitných bielkovín pre svaly po dlhý čas, zabezpečuje tak maximálne svalové prírastky. Každá dávka Mass Freak Gainer poskytuje až 50 gramov proteínov, z ktorých 20g pripadá na BCAA a glutamín - extrémne dôležité aminokyseliny pre proces výstavby svalovej hmoty.

Mass Freak Gainer je doplnený o tráviace enzýmy, vlákninu a esenciálne mastné aminokyseliny - EFA). Tráviace enzýmy podporujú optimálnu absorbciu a zúžitkovanie proteínov. EFA vo forme MCT (stredne rozvetvených tri-glyceridov) napomáhajú taktiež svalovému rastu a sú zároveň prevenciou pred vytváraním a ukladaním tukových zásob.

Vláknina, ktorú obsahuje Mass Freak Gainer, vrátane pektínu a inulínu, udržiava zdravý tráviaci trakt a napomáha absorbcii stavebných látok. Vláknina ma tiež prospešný vplyv na funkcie a účinky inzulínu, ktorý zabezpečuje vstrebanie živín a glykogénových zásob do svalových tkanív a bráni ich konverzii a ukladaniu v tele vo forme podkožného tuku.

Mass Freakmá aj výbornú chuť a v r. 2010 získal ocenenie ako najchutnejší gainer roka určený pre tých, ktorí chcú rýchlo naberať masívnu svalovú hmotu a zväčšovať svoju silu.

Odporúčané dávkovanie:

  • príprava jednej dávky - rozmiešajte 4 odmerky (t.j. 250 g) Pharma Freak Gainer v 400-500 ml vody a okamžite vypite; na prípravu môžete použiť aj mlieko
  • pre dosiahnutie maximálnych výsledkov v náraste svalovej hmoty a sily užite v tréningové dni až 2 dávky, najlepšie medzi hlavnými jedlami, prípadne jednu dávku ako prvé jedlo po tréningu
  • v netréningové dni prijímajte jednu dávka, najlepšie hneď ráno, alebo dopoludnia medzi jedlami

Tabuľka nutričných hodnôt:

100 g
energetická hodnota1.556 kJ/372 kcal
bielkoviny20 g
sacharidy<70 g
tuky< 2 g
vláknina0,5 g
sodík240 mg

Tabuľka nutričných hodnôt v 1 dávke (250g):

250 g
energetická hodnota3.887 kJ/930 kcal
bielkoviny50 g
sacharidy<175 g
tuky< 5 g
vláknina1 g
sodík590 mg

Zloženie:

  • komplexná zmes rýchlych a pomalých sacharidov (maltodextrín, Waxy Maize škrob s vysokou molekulárnou hmotnosťou, levulóza), multi-proteínová zmes s postupným vstrebávaním (whey proteín koncentrát, izolát a hydrolyzát; micelárny kazeín, vaječný albumín), prídavnú zmes aminokyselín (glycín, valín, leucín, izoleucín, glutamín), lipidový komplex (MCT, flax ssed oil powder), vlákninový komplex (inulín, pektín), tráviace enzýmy (bromelaín), vitamíny, minerály, príchute a farbivá.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Súvisiaci tovar:

Super Mega Mass 4000

Lahodný gainer s obsahom vyvážených bielkovín a sacharidov nutných pre rast svalovej hmoty.

3000 g
57.00
42.75
 

Mass Gain 14

Gainer lahodnej chuti a optimálneho zloženia pre nárast masívnej svalovej hmoty a expresnú regeneráciu.

1000g
18.00
15.30
-15%

Mass Active 20 FitMax

Objemový koncentrát pre nárast masívnej svalovej hmoty a brutálnej sily. Pri 5kg balení šejkr zdarma!

1000 g
15.93
11.95
-25%

Easy Gain Mass

Špičkový sacharidovo bielkovinový výrobok pre zisk masívnej a kvalitnej svalovej hmoty.

2000 g
24.40
21.96
-10%

Massive 1100

Gainer s vysokým podielom bielkovín nutných pre ďalší nárast svalovej hmoty.

2720 g
32.86
23.00
-30%

Volumass 35 Professional

Najlepší rastový stimulátor, zdroj kvalitných bielkovín a sacharidov určených pre rast hmoty.

1200 g
27.50
24.75
-10%

Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

potrebujem poradit
autor: Marek Pribus • dátum: 04.08.2014
Dobrý deň Vám prajem. Potrebujem poradiť ako by som mal začať a s čím.??? Tak kedysi som cvičil,ale potom som bol dlhší čas na drogách a mám odvtedy poškodenú pečeň mal som hepatitídu C a od vtedy musím mať dietu už som 14 rokov čistý. Chcel by som začať zase trochu cvičiť ale mám málo energie a keď sa zobudím tak som celý dolámaný celé telo ma bolí. A tak by som chcel od Vás poradiť.Ďakujem s pozdravom Marek.
Dobrý deň. S čím potrebujete konkrétne poradiť? Stravou, tréningom? Väčšinu základných otázok sme doriešili na stránke www.FitnessTreneri.skKľúčové slová pre Mass Freak Gainer:

  • Mass Freak Gainer, gainer, doplnok výživy, Pharma Freak