Ripped Freak - Pre Workout

Ripped Freak - Pre Workout

Doplnok výživy Ripped Freak - Pre Workout od firmy Pharma Freak je jeden z najlepších predtréningových doplnkov tejto doby. Ripped Freak - Pre Workout je vysoko účinná a najkoncentrovanejšia predtréningová formula, ktorá kedy bola vyvinutá. Je vhodná najmä pre športovcov a kulturistov, ktorí chcú pozdvihnúť výkon na úplne novú úroveň intenzity. Ripped Freak je silnejšie než čokoľvek iné, pretože má najvyššie množstvo účinných látok zo všetkých doterajších predtréningových produktov na trhu.


Kliknite pre zväčšenie.

Ripped Freak - Pre Workout -


Ripped Freak - Pre Workout (zľava 7 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
200 g  blue raspberry
- obľúbenosť: 5/10
31.00 € 28.83 € 
200 g  orange
- obľúbenosť: 10/10
31.00 € 28.83 € 
200 g  fruit punch
- obľúbenosť: 5/10
31.00 € 28.83 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Ripped Freak - Pre Workout:

Je jedna z najlepších predtréningových zmesí. Ripped Freak - Pre Workout od firmy Pharma Freak je vysoko účinná a najkoncentrovanejšia predtréningová formula, ktorá kedy bola vyvinutá. Je vhodná najmä pre športovcov a kulturistov, ktorí chcú pozdvihnúť výkon na úplne novú úroveň intenzity. Ripped Freak je silnejšie než čokoľvek iné, pretože má najvyššie množstvo účinných látok zo všetkých doterajších predtréningových produktov na trhu.

Čo ponúka Ripped Freak - Pre Workout ?

 • obsahuje najsilnejšie kombinácie účinných látok pre podporu adrenalínu
 • silu suplementu spozorujete už po 20 minútach od užitia
 • je jediný prípravok, ktorý využíva klinicky overenú dávku TyroPure ™ - instantizovaný L-tyrozín pre maximálnu duševnú bdelosť. Výrazne vás to nabudí a nakopne do tréningu. Vďaka tejto kombinácii maximalizujete svoju energiu a úroveň intenzity cez tréning! okrem toho tento produkt obsahuje niektoré nové doteraz nevídané látky, ktoré zintenzívnia vašu energiu a silu na najvyššiu rýchlosť.

Oleuropein Aglycone (OA) stimuluje uvoľňovanie noradrenalínu a adrenalínu. TyroPure™ Instantized L-Tyrosine + USP-Grade CaffeineTyroPure™ je instantizovaná forma L-tyrozínu, čo umožňuje maximálnu absorpciu z tenkého čreva do krvného obehu a potom je dodaný do mozgu. V časti mozgu (dreň nadobličiek) je L-tyrozín premenený na noradrenalín a adrenalín. Kofeín blokuje receptory v mozgu a znižuje uvoľňovanie adenozínu, ktorý je inhibičný neurotransmiter (opak adrenalínu). Ľudské výskumné štúdie ukazujú, že kombinácia vysokej dávky L-tyrozínu a miernej dávky kofeínu maximalizuje pozornosť, kognitívne a vytrvalostné schopnosti. Astragin ™ patentovaná zmes pre príjem živín. Výrazne zlepšuje absorpciu aminokyselín, vitamínov, minerálov a ďalších živín.

Odporúčané dávkovanie:

 • Zmiešajte 1-2 odmerky s 250 až 500 ml studenej vody a konzumovať 15 až 30 minút pred tréningom (obsahuje vysoké dávky kofeínu).
 • Vzhľadom k svojej extrémnej sile, sa odporúča vyhodnotiť svoju individuálnu toleranciu a začať tým, že skúsite 1 odmerku.
 • Pred ďalším tréningom (odstup aspoň 12 hodín) 1 ½ odmerky. Ak zistíte, že doplnok tolerujete dobre môžete sa pokúsit konzumovať 2 odmerky. Ripped FREAK je tak silný, že mnoho ľudí po 1 alebo 1 ½ odmerke dosahuje maximálne výsledky.

Zloženie:

 • Na 1 odmerku (4.470 mg) - Vitamín C 20 mg, Vitamín D 1,25 mikro g, Vitamín B6 0,35 mg, L-Tyrozín 1500 mg, Beta-alanín750 mg, Kofeín bezvodý 250 mg, Panax Ginseng 10 mg, Olive Leaf (Olea europaea) 5 mg, L-tyrozín, beta-alanín, CaffeineAnhydrous, vitamín C (ako kyselina askorbová), Panax Ginseng, Olive Leaf (Olea europaea), Vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid), vitamín D (ako Cholecalciferop), kyselina citrónová, prášok z červenej repy, aróma, kyselina jablčná, sladidlá (acesulfam draselný, sukralóza)

Upozornenie:

 • Nikdy neprekračujte 2 odmerky. Uchovávajte mimo dosahu detí a tehotných alebo dojčiacich žien, sú nevhodné pre mládež do 18 rokov. Ak máte vážny zdravotný stav, alebo používate nejaké lieky, potom sa vždy poraďte s lekárom. Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Súvisiaci tovar:

Anabolic Freak

Rýchly rast svalovej hmoty vďaka zvýšeným hladinám prirodzených anabolických hormónov.

96 tobol.
52.00
41.60
 

Mass Freak Gainer

Najkompletnejší gainer na trhu, vytvorený špeciálne pre naberanie masívnej hmoty pre kulturistiku.

5,4 kg
58.00
53.94
-7%

Taurín - Vision Nurition

Stimuluje k výkonu, ovplyvňuje regeneráciu a bráni katabolizmu svalstva.

100 caps.
7.97
7.17
-10%

Creatin - tabletová forma

Extrakvalitný creatin monohydrate vo forme 1000 mg tabliet.

300 tabl.
23.73
21.36
-10%

L-Glutamin

Voľná aminokyselina stimulujúca rast svalovej hmoty, za výhodnú cenu .

250 g
23.24
20.92
 

Kre - Alkalyn

Nová forma efektívnejšieho kreatínu schopného maximalizovať vaše svalové prírastky.

120tbl.
30.40
27.36
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre Ripped Freak - Pre Workout:

 • Ripped Freak , anabolizant, freak, doplnok výživy, pharma freak