Knuspi Crispbread

Knuspi Crispbread

Čo je zdravé, nie je chutné, a čo je chutné, nie je zdravé - tradičná "múdrosť", ktorá je v ľuďoch zakorenená viac než väčšina iných mýtov a omylov ohľadom zdravej výživy. Tak to pre Knuspi Crispbread rozhodne neplatí! Plátky Knuspi Crispbread sa určite stanú pevnou súčasťou Vášho jedálnička a budú Vás sprevádzať v priebehu celého dňa, či už sa bude jednať o zdravé raňajky, desiatu alebo poslednú pochúťku pred spaním.


Kliknite pre zväčšenie.

Knuspi Crispbread -

Knuspi Crispbread -


Knuspi Crispbread (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
150 g  fitness
- obľúbenosť: 7/10
1.20 € 1.08 € 
150 g  3 druhy sýra
- obľúbenosť: 10/10
1.20 € 1.08 € 
150 g  graham a bylinky
- obľúbenosť: 7/10
1.20 € 1.08 € 
150 g  jarná zelenina
- obľúbenosť: 6/10
1.20 € 1.08 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Knuspi Crispbread:

Chcete si pochutnať a pritom mať dobrý pocit, že ste urobili niečo pre svoje zdravie? Tak si doprajte tieto vynikajúce chrumkavé viaczrnné plátky Knuspi Crispbread s obsahom vlákniny, ktorá je tak potrebná pre naše črevá. Knuspi predstavuje tú najlepšiu cestu k náprave nášho jedálnička - Knuspi Crispbread, veď vlákniny je v nich takmer 10% (líši sa podľa príchute)!

Ale to nie je zďaleka jediná prednosť tohto takmer revolučného produktu Knuspi Crispbread: absencia cholesterolu predstavuje prevenciu proti kardiovaskulárnym chorobám a ateroskleróze.

Samostatnú kapitolu si zaslúži aj obsah sacharidov, tých je v Knuspi Crispbread na prvý pohľad veľké množstvo (okolo 60%), ale ak sa pozrieme na ich zloženie pozornejšie, uvidíme, že okrem sladkej perníkovej varianty neobsahujú takmer repný cukor - ten je nositeľom "prázdnych "nežiaducich kalórií a v zdravej výžive nemá čo hľadať! Absolútne prevažujúcou sacharimetrickou zložkou v Knuspi Crispbread sú teda polysacharidy - škroby, ktoré sa môžu "pochváliť" nízkym glykemickým indexom - tým udržiavame stabilnú hladinu krvného cukru bez výkyvov a zabraňujeme pocitom hladu - a ten, ako vieme, je najobávanejší nepriateľ všetkých redukčných diét.

Nezanedbateľný v Knuspi Crispbread nie je ani desaťpercentný obsah bielkovín - tie nám často v nevyvážených redukčných diétach chýba. Výrobcovia Knuspi Crispbread správne posúdili, že tukov máme v strave dosť a dosť, zvlášť tých úplne nezdravých, živočíšnych - takže konzumáciou týchto viaczrnných plátkov Knuspi Crispbread ich prijmeme len zanedbateľné množstvo - a to ešte v podobe nenasýtených mastných kyselín, čo kvituje naše telo s vďakou.

Všetci Tí, ktorí sú zdesenie pohľadom na etikety rôznych potravín plných "éčok", predstavujúcich rôzne farbivá, plnidlá, ochucovadlá, zvýrazňovače chuti, konzervanty a ktoviečo ešte, môžu byť pokojní, nič také sa v náplni výrobkov Knuspi Crispbread neskrýva - zdrojom sú úplne prírodné suroviny.

Takže nezostáva než ochutnať, ale nielen ochutnať, plátky Knuspi Crispbread sa určite stanú pevnou súčasťou Vášho jedálnička a budú Vás sprevádzať v priebehu celého dňa, či už sa bude jednať o zdravú raňajkách, desiatu alebo posledný pochúťku pred zaspaním.

Knuspi Crispbread je výborný chrumkavý viaczrnný plátok s obsahom vlákniny. Plátky Knuspi Crispbread obsahujú tiež vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ktoré sú stavebnými prvkami zdravie. Trvanlivé pečivo Knuspi Crispbread je ľahko stráviteľné a je vyrobené z úplne prírodných surovín.

Knuspi Crispbread ponúka päť rôznych variant, z ktorých si určite vyberiete pre Vás ten najlepší. Vďaka nízkemu glykemickému indexu a žiadnemu cholesterolu je Knuspi Crispbread vhodný pri redukčných diétach.

Vyskúšajte chrumkavé plátky Knuspi Crispbread ako raňajky, desiatu aj večeru.

Doprajte sebe aj svojej rodine zdravé raňajky v podobe jogurtu a Knuspi Crispbread. Deťom môžete "chlebík" namazať medom alebo džemom. Prišla nečakaná návšteva? Stačí siahnuť po Knuspi Crispbread, namazať nátierkou, ozdobiť zeleninou alebo ovocím.

Vďaka obsahu vlákniny je výrobok vhodný pre športovcov.

Balenie Knuspi Crispbread obsahuje 150 g (20 plátkov).

Tabuľka nutričných hodnôt (15 g - 2 plátky):

fitnesssýrygrahamperníkzelenina
energetická hodnota45 kcal50 kcal44 kcal48 kcal 50 kcal
bielkoviny1,4 g1,6 g1,5 g1,5 g1,5 g
sacharidy8,9 g9,5 g9,6 g9,8 g9,9 g
cukry0,3 g0,3 g0,4 g1,1 g0,1 g
tuky0,2 g0,2 g0,2 g0,2 g0,1 g
nasytené mastné kyseliny0 g0 g0 g0 g0 g
vláknina2 g1,3 g1,3 g1,3 g0,8 g
sodík0 mg0,1 g0,1 g0 g0,1 g

Zloženie:

Fitness - Knuspi Crispbread

 • ražná trhanka 25%, ryžová trhanka (22%), pšeničná trhanka (22%), ražná múka, pšeničné otruby, kukuričné otruby, sušený zemiakový škrob, sušená srvátka, soľ, Kuler E150a (obsahuje lepok a výrobky z kravského mlieka)

3 druhy syra - Knuspi Crispbread

 • pšeničná trhanka, ryža, ražná múka tmavá, sušený zemiakový škrob, sušená srvátka, zmes syrov 1% (eidam, čedar, gouda), soľ (obsahuje lepok a výrobky z kravského mlieka)

Graham a bylinky - Knuspi Crispbread

 • pšeničná trhanka, ryža, ražná trhanka, ražná múka tmavá, sušený zemiakový škrob, sušená srvátka, zmes byliniek (bazalka, oregano), soľ (obsahuje lepok a výrobky z kravského mlieka)

Perníkový bisquit - Knuspi Crispbread

 • pšeničná trhanka, ryža, ražná múka, cukor, kukuričné otruby, sušená srvátka, perníkové korenie 1%, karobový prášok, soľ (obsahuje lepok a výrobky z kravského mlieka)

Jarná zelenina - Knuspi Crispbread

 • ryža, kukuričná trhanka, hrach, sušená cibuľa, zmes zeleniny (paštrnák, karotka, petržlen, petržlenová vňať, pažítka, ligurček), zemiakové vločky, soľ (neobsahuje lepok)

Informácie:

 • potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

   Súvisiaci tovar:

   Knuspi Rýchle vločky

   Instantné a ľahko pripraviteľné Knuspi Rychlé vločky s dôležitou vlákninou.

   650 g
   4.90
   4.41
   -10%

   Chcete tento tovar kúpiť?

   • postup krok za krokom nájdete tu
   • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

   Spýtajte sa odborníka:

   Na otázky odpovedajú:

   Igor Kopček
   šéfredaktor portálu EastLabs.sk
   redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

   Marian Čambal
   2010 Majster Európy
   víťaz 2011 Arnold Classic
   2012 Majster sveta
   redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

   Štefan Havlík
   2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

   Chcete sa na čokoľvek opýtať?
   Vaše meno:Váš e-mail:
   Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
   Otázka:
   Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
   Odoslaním otázky súhlasite
   s jej zverejnením na tejto stránke.
   Kľúčové slová pre Knuspi Crispbread:

   • Knuspi Crispbread, vločky, ovsenná kaša, knuspi