Lean beef sticks  - sušené mäso

Lean beef sticks - sušené mäso

Pod názvom Lean beef sticks od firmy St.Marcus Trade sú ukryté lahodné kúsky sušeného hovädzieho mäsa, ktoré sú bohaté na bielkoviny, obsahujú extrémne nízky podiel tukov a vďaka svojmu zloženiu sú vhodné ako rýchla náhrada jedla s veľmi nízkym podielom energie. Vďaka obsahu živín sú Lean beef sticks ideálne ako maškrta do diét, ale vyhľadávané sú aj aktívne žijúcimi ľuďmi – športovcami z rôznych druhov športov (kulturistika, powerlifting, bojové športy, vodné športy, turistika, horolezectvo), členmi záchranárskych teamov, cestovateľmi, členmi bojových jednotiek.


Kliknite pre zväčšenie.

Lean beef sticks  - sušené mäso -

Lean beef sticks  - sušené mäso -

Lean beef sticks  - sušené mäso -


Lean beef sticks - sušené mäso (zľava 5 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
100 g  hovädzie mäso
- obľúbenosť: 10/10
4.00 € 3.80 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Lean beef sticks - sušené mäso:

Britské hovädzie s prémiovými proteínmi, s nízkym obsahom tuku, je marinované 24 hodín v mixe koriandru, čierneho korenia, vínneho octu a lesného medu a je vzduchom sušené v kontrolovanom prostredí.

Následne je ručne zbierané a krájané na kúsky k okamžitej konzumácii, ktoré niesú len impozantne chutné, ale sú balené s plnohodnotnými, telo posilňujúcimi živinami, a to vďaka prírodnému sušiacemu procesu, ktorý uchováva všetky živiny a minerál hovädzieho mäsa!

Vysúšanie je prastará technológia, pomocou ktorej sa uchovávajú dlhodobo v trvanlivom stave nielen ovocie a zelenina, ale mäso. Už indiáni tie najkvalitnejšie kúsky mäsa sušili na kameňoch, na slnku bez akejkoľvek ďalšej úpravy a dodržiavaním správneho technologického postupu tým dokázali zabezpečiť trvanlivosť a biologickú čistotou konečného produktu. Práve od nich sa učili aj moderní výrobcovia, ktorí technologický postup zdokonalili na takú úroveň, že okrem biologickej nezávadnosti sú schopní vám ponúknuť navyše chuťovo lahodné sušené mäso s extrémne vysokým podielom bielkovín.

Na výrobu Lean beef sticks sa používajú hovädzie plátky získané z najlepších častí, úplne zbavené tuku tak, aby sušenie bolo bezproblémové. Tieto plátky sa pred samotným sušením marinujú (príprava marinád je prísne chráneným tajomstvom jednotlivých výrobcov), ktoré po vysušení dávajú mäsu charakteristickú chuť.

Sušenie prebieha v niekoľkých krokoch počas 3-4 dní, postupom ktorých sa z mäsa odparí takmer všetka vlhkosť tzn. že konečný produkt týmto procesom výrazne stratí na hmotnosti. V prípade Lean beef stcks na prípravu 100 g plátkov sušeného mäsa sa spotrebovalo cca 350 g kvalitného, surového hovädzieho mäsa. Plátky sa najčastejšie konzumujú bez ďalšej úpravy, prípadne sa pridávajú do jedál a polievok tam, kde je problém zaobstarať si čerstvé mäsa.

Chutné, výhodné a výživné britské hovädzie tyčinky s nízkym obsahom tuku a vysokým obsahom BCAA môžete konzumovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhodou Lean beef sticks je vysoká trvanlivosť – v originálnom balení a pri izbovej teplote si svoju kvalitu, chuť a obsah bielkovín uchováva minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby.

V skutočnosti, táto korenistá a 100% chuťovka s nízkym obsahom tuku obsahuje ... 42,2 g proteínov na 100 g, nepatrných ... 2 g tuku a nízke ... 5,2 g sacharidov - je ideálna, ak hľadáte zdravú pochúťku, ktorá pomôže udržať na uzde vaše chute.

Je to veľký zdroj prírodného kreatínu a dokonca obsahuje ... 6,8 g BCAA (L-Leucin - 2,9g, L-Isoleucín - 1,2g, L-Valín - 2,7g) na 100 g výrobku - esencie, ktoré pomáhajú vášmu telu bojovať so svalovou únavou, podporujú rast svalov s nízkym množstvom tuku a minimalizujú stratu svalstva.

Skladovanie:

  • Po otvorení skladujte otvorené na suchom a dobre vetranom mieste a skonzumujte do 5 dní.

Súvisiaci tovar:

Lean Beef Jerky - sušené mäso

Lahodné hovädzie plátky úplne zbavené tuku. Vysoký obsah bielkovín!

50 g
3.75
3.56
-5%

Lean beef biltong - sušené mäso

Sušené plátky najkvalitnešieho anglického hovädzieho mäsa pre utlmenie hladu a pohotové doplnenie bielkovín do svalových buniek.

50 g
3.75
3.56
-5%

Lean Chilli Beef Biltong - sušené m..

Jemne pálivé a chuťovo lahodné sušené mäso s extrémne vysokým podielom bielkovín.

50 g
3.75
3.56
-5%

Essential Lean Mass 25

Essential Lean Mass 25 - proteínový komplex a funkčné sacharidové zložky.

1,5 kg
29.00
23.20
-20%

Lean Solution - Prom In

Jedinečný 3-fázový komplex pre optimálny manažment kontroly telesnej hmotnosti.

180 caps.
24.33
21.90
-10%

Animal Beef Protein 1+1 ZADARMO

Proteín s prídavkom hydrolyzovaného hovädzieho mäsa, optimálny na podporu rastu svalov.

900g+900g
46.00
41.40
-10%

Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre Lean beef sticks - sušené mäso:

  • Lean beef sticks, sušené mäso, st marcus trade, stm energia