Karnitín Pyruvát

Karnitín Pyruvát

Kombinácia karnitínu a pyruvátu má zvýšenú schopnosť spaľovať depotný, predovšetkým podkožný tuk tým, že podstatne zlepšuje a zrýchľuje látkovú výmenu, pričom na zvýšenú energetickú potrebu využíva prednostne nadbytočné tuky.


Kliknite pre zväčšenie.

Karnitín Pyruvát -


Karnitín Pyruvát (zľava 5 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
100 tobol.  bez príchuti
- obľúbenosť: 10/10
13.14 € 12.48 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Karnitín Pyruvát:

Kombinácia karnitínu a pyruvátu má zvýšenú schopnosť spaľovať depotný, predovšetkým podkožný tuk tým, že podstatne zlepšuje a zrýchľuje látkovú výmenu. Na zvýšenú energetickú potrebu sa využívajú prednostne nadbytočné tuky. Dôležitým predpokladom plného účinku preparátu je adekvátna pohybová aktivita a vhodná nízkokalorická strava, ktorá je impulzom pre ďalšie zefektívnenie tohto výživového doplnku.

Karnitín je látka, ktorá zintenzívňuje premenu tuku tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje ich prechod mitochondriálnou membránou bunky. V mitochondriách sa z mastných kyselín tvorí energia dôležitá pre rozmanité funkcie svalových buniek aj pre chod celého organizmu. Aplikácia karnitínu okrem pozitívneho vplyvu na spaľovanie tuku a celkové zníženie hmotnosti zlepšuje aj kvalitu svalového výkonu a optimalizuje činnosť srdcového svalu.

Pyruvát pomáha pri športovom zaťažení k rýchlemu získavaniu energie pre mitochondrie, zvyšuje celulárnu respiráciu a prispieva k ďalšiemu odburávaniu tukov.

Odporúčané dávkovanie:

  • odporúčame užívať 3 kapsule 30 minút pred tréningom
  • zapiť dostatočným množstvom vody

Obsah účinných látok v jednej dávke tobolke:

  • L-karnitín tartát ... 250 mg
  • Kalcium pyruvát ... 180 mg

Súvisiaci tovar:


Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

chudnutie
autor: jana • dátum: 08.09.2012
Dobrý deň, chcem sa spýtať čo je najlepšie, chcem zhodiť 6kg, cvičím zdravo sa stravujem len to ide veľmi pomaličky:( poradte nejaký dobrý spalovač vo forme tabletiek:) dakujem
DObrý deň. Vyskúšajte akýkoľvek karnitín v dávke 1 g na 10 kg hmotnosti. AK naozaj máte dostatok pohybu (nesatčí 2-3 x týždenne - denno denne, skombinujte to s posilňovaním) a ak sa naozaj rozuen stravujete, zaberie.
Pomoc
autor: Tomas • dátum: 12.08.2011
Dobry den, chcel by som sa opytat ktory s tychto produktov je podla Vas ucinejsi Karnitín Pyruvát alebo Guggulbolic.Mam 21 rokov a 92kg.Dakujem
DObrý deň. Uprednostnil by som KARNITÍn (akýkoľvek) ale v dávke 1 g na 10 kg hmotnosti (rozdeľte si to do troch dávok na deň). Na obdobie 6 -7 týždňov.
dotaz
autor: Božena Kadlíčkova • dátum: 10.06.2010
Chcem sa spýtať, ktorý zo spalovačou tuku by bol pre mňa najvýhodnejší. Mám 42 rokov a za posledný rok som pribrala 10kg t.j. na 71 kg pri výške 165 cm. ďakujem
Dobrý deň. Odporúčam začať s karnitínom (najlepšia cenová ponuka je od spoločnosti VIVACITALIS) v zodpovedajúcich dávkach - vo Vašom prípade to je 7 g denne. 3 g ráno po prebudení, 4 g pred fyzickou aktivitou, najlepšie aeróbneho charakteru. V kombinácii s diétnym režimom cca po 6 týždňoch by Vaša hmotnosť mohla plynule klesnúť o 5-6 kg. Následne vyskúšajte čokoľvek zo série STACKEROV - všetky výrobky nájdete v ponuke nášho e-shopu.



Kľúčové slová pre Karnitín Pyruvát:

  •