AMIX EnzyGen

AMIX EnzyGen

Doplnok výživy Amix ™ EnzyGEN od spoločnosti Amix Nutrition je doplnok stravy vo forme kapsúl pre maximálnu podporu Vášho trávenia. Obsahuje dve zložky a to enzymatický komplex DigeZyme® a enzýmy rastlinného pôvodu Aminogen®. Tráviace enzýmy produkované žľazami tráviacej sústavy sú biologické katalyzátory, ktoré majú významnú úlohu v chemickom procese trávenia potravy, rozkladajú veľké molekuly potravy (bielkoviny, tuky, sacharidy) na malé jednotky (aminokyseliny, mastné kyseliny, glukózu), ktoré už potom organizmus dokáže bez problémov vstrebať.


Kliknite pre zväčšenie.

AMIX EnzyGen -


AMIX EnzyGen (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
90 caps.  bez prichute
- obľúbenosť: 10/10
17.70 € 15.93 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu AMIX EnzyGen:

Doplnok výživy Amix ™ EnzyGEN od spoločnosti Amix Nutrition je doplnok stravy vo forme kapsúl pre maximálnu podporu Vášho trávenia. Obsahuje dve zložky a to enzymatický komplex DigeZyme® a enzýmy rastlinného pôvodu Aminogen ®. Tráviace enzýmy produkované žľazami tráviacej sústavy sú biologické katalyzátory, ktoré majú významnú úlohu v chemickom procese trávenia potravy, rozkladajú veľké molekuly potravy (bielkoviny, tuky, sacharidy) na malé jednotky (aminokyseliny, mastné kyseliny, glukózu), ktoré už potom organizmus dokáže bez problémov vstrebať.

Enzymatický komplex DigeZyme ® sa skladá z bezlepkových pôsobiacich enzýmov, vrátane amylázy, laktázy, celulázy, lipázy a proteázy. Tieto enzýmy pomáhajú rozkladať sacharidy, laktózu, celulózové vlákna, tukov a bielkovín. DigeZyme ® sú odolné proti pôsobeniu žalúdočných štiav, pri zachovaní ich tráviacej činnosti.

Proteáza: napomáha tráveniu proteínov. Doplnenie proteázy pomôže zmierniť niektoré z príznakov s vysokým obsahom bielkovín v strave, ako je žalúdočná nevoľnosť alebo nadúvanie.

Amyláza: veľké množstvo sacharidov môžu byť ťažko spotrebované, a to môže nechať pocit plnosti alebo nepríjemný pocit. Amylázy budú negovať nepohodlie spojené s konzumáciou veľkého množstva sacharidov, a tým katalyzovať jej členenie pre ľahšie trávenie.

Laktáza: neznášanlivosť mliečneho cukru môže byť frustrujúci problém. Proteinové produkty ako sú Whey protein obsahujú laktózu a často znamenajú, že bielkoviny musia pochádzať z iných zdrojov. Laktáza poskytuje zdroj enzýmu potrebného k poruche laktózy a zmierňuje negatívne vedľajšie účinky spojené s laktózou.

Celluláza: zdravá strava bohatá na ovocie a zeleninu je tiež bohatá na celulózu, rastlinné vlákniny, ktorý môže byť ťažko stráviteľné. DigeZyme® obsahuje celulasy s cieľom prispieť k zlepšeniu rozdelenia rastlinnej vlákniny s cieľom podporiť zdravšie trávenia.

Lipáza: pomáha pri trávení tukov, napomáha odbúravaniu tukových veľkých molekúl na menšie molekuly s cieľom uľahčiť trávenie. Tuky môžu zabrať väčšiu dobu na trávenie, čo môže brániť tráveniu ostatných živín.

Enzymatický komplex Aminogen ® je patentovaná zlúčenina zvyšuje hladinu aminokyselín v krvnej plazme, a retenciu dusíka vo svalových bunkách. Je to enzymatický produkt na báze zabrániť odbúravaniu svalových bielkovín a zlepšiť vstrebávanie aminokyselín. Aminogen ® je ideálnym produktom pre maximálny nárast svalovej hmoty v období rekonvalescencie po ťažkých fyzických tréningov.

Odporúčané dávkovanie:

  • užijte1 kapsulu denne s hlavným jedlom.
  • zapijte dostatočným množstvom vody.

Zloženie: látka protihrudkujúca: mikrokryštalická celulóza, enzymatický komplex DigeZyme® (maltodextrín, Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza, Proteázy); želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý); Aminogen ® (maltodextrín, proteáza); stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Tabuľka nutričných hodnôt:

1 kapsula (jedná dávka)
EnzyGEN (obsahuje DigeZyme® & Aminogen ®) 250 mg
Amyláza4245 U
Proteáza5068 U
Celluláza36 U
Laktáza 747 U
Lipáza183 U

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Liek nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Súvisiaci tovar:

Re-Core Concentrated - Amix Nutrition

Zmes práškových vetvených aminokyselín, v kombinácii s kvalitným srvátkovým proteínom.

540g
32.50
27.63
-15%

CreAge AMIX

Kreatín budúcnosti, to je kreatín CreAge! Najčistejší kreatín v kapsuliach.

120 kaps.
23.00
20.24
-12%

MyoCell 5 Phase AMIX

Silná tréningová pumpa! Obsahuje kreatin, L-Arginin, BCAA v kombinácii s taurínon, kofeínom a guaranou.

500 g
32.00
28.80
-10%

Anabolic Monster BEEF Hydrolized Pr..

Vysokopercentný BEEF proteín z hovädzieho mäsa - garancia rastu svalovej hmoty!

1.000g
27.00
24.30
-10%

Osteo DW AMIX

Kĺbová výživa komplexného zloženia na prevenciu aj riešenie bolestí šliach a kĺbov.

90 tabl.
16.50
14.85
-10%

Hells NO2 Booster AMIX

Zabezpečí maximálne napumovanie svalov počas tréningu, zrýchli prísun živín, akceleruje rast svalovej hmoty.

100 kaps.
26.50
19.35
-27%

Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre AMIX EnzyGen:

  • enzygen, doplnky výživy, enzymy, amix nutrition