RAP1 - tester spray

RAP1 - tester spray

RAP1 (Russian Adaptogen Pack) je doplnok výživy určený pre športovcov zo silových, silovo-vytrvalostných aj vytrvalostných športov. Obsahuje tri druhy tekutých extraktov distribuovaných pod obchodnými názvami LeuzeBol, RodioBol a AraliaBol, ktoré sú pripravené špecifickým postupom z rastlín s adaptogénnym účinkom tak, aby látky v nich obsiahnuté v maximálne možnej miere:

 • podporovali proteosyntézu
 • bránili rozpadu svalových bielkovín
 • stimulovali maximálny výkon
 • zvyšovali vytrvalosť
 • zvyšovali statickú silu
 • bránili prejavom únavy a vyčerpanosti
 • urýchľovali regeneráciu

Kliknite pre zväčšenie.

RAP1 - tester spray -

RAP1 - tester spray -


RAP1 - tester spray
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
1 x tester  1x50 ml
- obľúbenosť: 10/10
13.24 € 13.24 € 
2 x tester  2x50 ml zľava 3%
- obľúbenosť: 8/10
25.69 € 25.69 € 
5 x tester  5x50 ml zľava 5%
- obľúbenosť: 1/10
62.90 € 62.90 € 
10 x tester  10x50ml zľava 10%
- obľúbenosť: 0/10
119.46 € 119.46 € 
20 x tester  20x50ml zľava 18%
- obľúbenosť: 0/10
217.19 € 217.19 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu RAP1 - tester spray:

Čo obsahuje RAP1 - tester spray?

RAP1 - tester spray obsahuje zmes troch extraktov LeuzeBol, RodioBol a AraliaBol v špecifickom pomere nadávkovanú tak, aby bolo zachované ich maximálne pozitívne pôsobenie na výkonnosť športovcov z rôznych športových odvetví. Za výhodu výrobku RAP1 - tester spray mnohí športovci považujú jednoduchú a nenáročnú aplikáciu - stačí aplikovať ráno resp. pred fyzickým výkonom iba pár vstrekov do ústnej dutiny. V prípade, že chcete ťažiť z individuálneho a špecifického dávkovania RAP1, odporúčame vám zakúpiť si klasické balenie tohto výrobku.

Čo môžete očakávať od aplikácie RAP1?

Látky obsiahnuté v troch tekutých extraktoch LeuzeBol, RodioBol a AraliaBol (tzv. rastlinné adaptogény) boli do roku 1990 súčasťou väčšiny TOP SECRET produktov, využívaných elitnými ruskými športovcami v príprave na vrcholné európske a svetové športové podujatia. Vrátane Olympijských hier a majstrovstiev sveta.

V 90. rokoch 20. storočia (po rozpade Sovietskeho zväzu) boli mnohé z utajovaných výskumných prác o rastlinných adaptogénoch (realizovaných prevažne ruskými vedecko-výskumnými skupinami pod záštitou Akadémie vied) publikované v ruskej aj svetovej tlači a v súčasnosti je zrejmé, že táto skupina látok dokáže reálne zvýšiť výkonnosť športovcov vo väčšine športov.

Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že práve uvoľnenie informácií týkajúcich sa rastlinných adaptogénov (získaných z rastlín Rhaponticum carthamoides, Rhodiola rosea, Aralia mandshurica, Schizandra chinesis atď.) a ich následné využívanie prinieslo výrazný nárast výkonnosti napríklad čínskym športovcom na rozhraní 20. a 21. storočia. A čo môžete od aplikácie RAP1 očakávať práve vy?

 • Silové športy – prívržencov týchto športov určite zaujme skutočnosť, že po aplikácii extraktov z RAP1 dochádza k zvýšenej stimulácii proteosyntézy, eliminácii katabolických dejov v organizme, zvyšuje sa schopnosť podávať maximálny silový výkon počas dlhšieho obdobia, zvyšuje sa silová vytrvalosť.

  Pri príjme bielkovín v množstve 2-3g/kg hmotnosti a špecializovanom, ťažkom a intenzívnom silovo-objemovom tréningu je anabolický účinok zvýraznený najmä na hornej časti tela (prsia, plecia, paže a chrbát), čo ocenia kulturisti, vzpierači, siloví trojbojári, atléti z vrhačských disciplín, zápasníci, gymnasti, športovci v disciplínach, kde je rozhodujúca sila hornej časti tela (hokej, hádzaná, tenis) aj dolnej časti tela a samozrejme aj súťažiaci v armwrestlingu.

  Okrem toho extrakty z RAP1 preukázateľne zvyšujú statickú aj dynamickú silu, urýchľujú regeneráciu po tréningovej záťaži, zaznamenaný bol ich pozitívny vplyv na hojenie pomliaždenín aj drobných svalových poranení a pri vhodnom stravovaní napomáhajú organizmu výrazne ľahšie redukovať telesný tuk (a znášať jednotvárnu, kaloricky obmedzenú diétu).

  Účinky RAP1 pri silových športoch potencujú ďalšie suplementárne doplnky výživy(napr. BCAA, karnitín, inosín, kreatín a tabletovaný extrakt z rastliny Rhodiola rosea distribuovaný pod obchodným názvom RodioLon).

 • Silovo-vytrvalostné a vytrvalostné športy - športovci z týchto športov pri aplikácii RAP1 ocenia najmä jeho stimulačné účinky, schopnosť účinne tlmiť únavu, vyčerpanosť a svalovú bolesť, ktoré sprevádzajú každý mimoriadny športový výkon. RAP1 im umožní trénovať tvrdšie a dlhšie, podstatne im skráti regeneráciu po tréningu aj po výkone, zlepší im koordináciu pohybov, ich rýchlosť, presnosť, vytrvalosť a zníži reakčný čas.

  V prípade, že RAP1 využijú niekoľko týždňov pred rozhodujúcim športovým výkonom, uľahčí im doladenie a správne načasovanie súťažnej formy. V kolektívnych športoch, ktorých herný systém vyžaduje podávať výkon niekoľkokrát v týždni, RAP1 dokáže stabilizovať špičkovú výkonnosť počas relatívne dlhého časového obdobia.

  Účinky RAP1 i v tomto prípade potencujú ďalšie suplementárne doplnky výživy (napr. BCAA, karnitín, inosín, kreatín a tabletovaný extrakt z rastliny Rhodiola rosea distribuovaný pod obchodným názvom RodioLon).

Čo je LeuzeBol?

LeuzeBol je tekutý extrakt pripravený vyluhovaním koreňa rastliny Rhaponticum carthamoides v etanole počas presne stanoveného času tak, aby obsahoval maximálne množstvo účinných látok. Zber minimálne štvorročných rastlín v presne stanovenom vegetačnom období, kvalitné vysušenie a jemné zomletie koreňa je zárukou, že tekutý extrakt je obohatený o ekdysteroidy(predovšetkým o ekdysteron), ktoré majú výrazné anabolické pôsobenie na svalovú hmotu, podporujú vytrvalosť a stimulujú silový výkon.
LeuzeBol sa aplikuje vstrieknutím na sliznicu ústnej dutiny (priamo do úst, alebo pod jazyk), čo maximalizuje biologickú dostupnosť účinných látok a zvyšuje jeho efektivitu. Distribuovaný je samostatne, aj za výhodnú cenu ako súčasť RAP1.LeuzeBol neobsahuje dopingové látky.

Čo je RodioBol?

RodioBol je tekutý extrakt pripravený vyluhovaním koreňa rastliny Rhodiola rosea v etanole počas presne stanoveného času tak, aby obsahoval maximálne množstvo účinných látok (p-tyrosol, rhodiolosid, rosiridin, rosin, rodozin a ďalšie). Extrakt má výrazné antikatabolické účinky, spôsobuje nárast sily a urýchľuje regeneráciu po extrémnej fyzickej záťaži.
RodioBol sa aplikuje strieknutím na sliznicu ústnej dutiny (priamo do úst, alebo pod jazyk), čo maximalizuje biologickú dostupnosť účinných látok a zvyšuje jeho efektivitu. Distribuovaný je samostatne, aj za výhodnú cenu ako súčasť RAP1. RodioBol neobsahuje dopingové látky.

Čo je AraliaBol?

AraliaBol je tekutý extrakt pripravený vyluhovaním koreňa rastliny Aralia mandshurica v etanole počas presne stanoveného času tak, aby obsahoval maximálne množstvo účinných látok (aralosidy a oleanosidy). Extrakt má výrazné stimulačné účinky, znižuje únavu pri výkone, predlžuje maximálny výkon a má zvýraznené antikatabolické pôsobenie.
AraliaBol sa aplikuje strieknutím na sliznicu ústnej dutiny (priamo do úst, alebo pod jazyk), čo maximalizuje biologickú dostupnosť účinných látok a zvyšuje jeho efektivitu. Distribuovaný je samostatne, aj za výhodnú cenu ako súčasť RAP1. AraliaBol neobsahuje dopingové látky.

Aký je spôsob dávkovania RAP1 - tester?

Existuje niekoľko možností, ako dávkovať tekuté extrakty LeuzeBol, RodioBol a AraliaBol, ale najefektívnejšie sú tie, ktoré zohľadňujú:

 • účinok, ktorý od aplikácie RAP1 očakávate
 • vašu hmotnosť
 • športovú disciplínu, ktorej sa venujete
 • obdobie prípravy, v ktorom RAP1 chcete využiť

Pri klasickom dávkovaní postačuje, ak denne aplikujete 1dávku. Jedna dávka predstavuje 4-10 vstrieknutí na sliznicu ústnej dutiny (priamo do úst, alebo pod jazyk), najlepšie približne 40 minút pred tréningom. V prípade, že trénujete večer, aplikujte ráno pred raňajkami.

RAP1 - tester je vhodné využívať v 2-3 cykloch (každý cyklus trvá maximálne 2-4 týždne), medzi ktorými sú 1-3 týždňové prestávky v aplikácii. V ojedinelých prípadoch je možné dávkovanie zvýšiť o 30-50%. Po ukončení posledného cyklu odporúčame 1-2 mesiace RAP1 - tester nevyužívať. Okrem klasického existujú aj špecifické spôsoby dávkovania, ktoré sú podrobne opísané v aplikačnom manuáli (je súčasťou každého balenia RAP1).

Efektivitu RAP1 zvyšuje súčasná aplikácia doplnku RodioLon - je to tabletizovaný extrakt získaný z rastliny Rhodiola rosea, obsahuje 30 a 90 tabliet s 125 mg účinnej zložky.

Obsah jedného testera:

 • 50 ml adaptogénnej zmesi pripravenej zmiešaním tekutých extraktov LeuzeBol, RodioBol a AraliaBol

Súvisiaci tovar:

FIGHT PACK - RodioLon 110 a RAP1 te..

Adaptogénny pak pre silové a fight športy - zvýšenie sily, výdrže, zrýchlenie regenerácie.

1 pack
37.97
25.00
 

Creatin - tabletová forma

Extrakvalitný creatin monohydrate vo forme 1000 mg tabliet.

300 tabl.
23.73
21.36
-10%

L-Glutamin

Voľná aminokyselina stimulujúca rast svalovej hmoty, za výhodnú cenu .

250 g
23.24
20.92
 

Kre - Alkalyn

Nová forma efektívnejšieho kreatínu schopného maximalizovať vaše svalové prírastky.

120tbl.
30.40
27.36
 

Tričko EastLabs - nápis

Kvalitné tričko s vyššou gramážou, s veľkým logom EastLabs na prsiach.

1 ks
9.59
8.63
 

Darček - nákup nad 145 EUR

RAP1 Tester Spray a tričko s logom webu ako odmena od EastLabs.

22.84
0.03
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

triatlon
autor: jozef • dátum: 28.06.2012
Chcem sa opytat co odporucate ak robim triatlon - na zvysenie vykonosti, vytrvalosti a sily v nohach. Taktiez ake davkovanie pocas treningovej pripravy a pred pretekmi. Dakujem a pozdravujem
DObrý deň. Kombinácia EXTRAZA 100, RAP1 prípadne 25 GH STACK je ideálna. Dávkujte podľa popisu, ktorý nájdete pri každom zo spomínaných výrobkov v našom e-shope.
otazka
autor: pavol • dátum: 13.03.2011
aplikácia tohto výrobku je potrebná aj v "netreningový den"? ak áno tak kedy ? dakujem
Dobrý deň. Áno, aj v dni bez tréningu - aplikujte ráno, pred raňajkami.
Otazka
autor: fairplay1908 • dátum: 20.01.2011
Dobrý den. Chcem sa spytat či možem kombinovat RAP 1 tester spray z Nitrotech, Cell tech, Mutant mass, bulgarian Tribu a ked ano v akych dávkach. Vek 27 rokov vaha 87 Kg treninigy 2+1. Dakujem
Dobrý deň. Vami spomínaná kombinácia výrobkov + RAP1 je bezproblémová. Aplikoval by som 10-15 vstrekov jednorázovo cca 15-20 minút pred tréningom.
Počet davok
autor: Braňo • dátum: 04.01.2011
Dobry den. Rad by som sa dozvedel či balenie RAP1 tester 1x50 ml vydrzi aspon jeden cyklus resp. kolko je to priemerne davok. Dalej na Vasej stranke som sa docital ze odporucate ihned po treningu uzit vitamin C, rad by som preto vedel v akej forme by to bolo najidealnejsie.( klas. tablety, sumive tabl. a pod.)
Dobrý deň. Pri 10 vstrekoch denne jedno balenie vydrží cca 2 týždne. Vitamín C odporúčam tabletový (spravidla je lacnejší ako šumivý), nie však s predĺženým účinkom - rozdrviť, zmiešať s vodou a vypiť.
Box
autor: Kachny • dátum: 19.05.2010
v obdobi pripravy na sutaz...?...ci to mozem pouzivat??ci prejdem cez dopingovu kontrolu.??hmm dakujem za odpoved..pri profi lige..
Dobrý deň. RAP1 neobsahuje žiadne dopingové látky, tzn. problém s dopingovou kontrolou neexistuje. Pri vhodnom dávkovaní aj vo fight športoch (tzn. aj pri boxe) sa výrazne zvýši reakčný čas, určite sa zlepší regenerácia a aj výdrž počas zápasu, tréningu, v príprave - je nepodstatné, či je to amatérska,a lebo profi liga.
rap1
autor: Roland Brad • dátum: 23.03.2010
mohol by som využivat tento sprej na horku ciklistiku na dlhe trate a v akom davkovani? dakujem
Dobrý večer. RAP1 sme pár rokov do zadu testovali na cyklistoch rôznej úrovne, ktorí sa venovali horskej cyklistike ... napr. Ľubo Kondis, Tomáš Tóth ... v kombinácii s doplnkom RODIOLON. Základné dávkovanie bolo 2 dni pred výkonom 2x2 tablety RODIOLON (2 ráno, 2 na obed), 3x po 5 vstrekov RAP1, v deň súťaže ráno 2x RODIOLON, 60 minút pred výkonom 2X RODIOLON a 10 vstrekov RAP1. Rovnaké dávkovanie odporúčam aj Vám, ich výkonnosť rapídne stúpla. Ešte doplním, že pred a po tréningu odporúčam aplikovať po 5 g BCAA a 10 g glutamínu, po tréningu vysokosacharidový nápoj s 3 g vitamínu C ... týmto dokážete "stlačiť" hladinu katabolických hormónov rapídne dole, šetríte svalovú bunku, prispievate k rýchlejšej regenerácii.
RAP 1
autor: andrej benadik • dátum: 23.02.2010
zdravim vas uz som raz pisal len chcem vediet ci je mozne urobit objednavku cez tento mail alebo oficialne cez stranku obchodronnie,dakujem pekne za skoru odpoved,ostavam s pozdravom...
Odporúčam sa registrovať na stranke e-shopu a po registracii (a po prihlásení) si objednať. Prečo? Redakčný systém eviduje všetky objednávky, pravidelne ich vyhodnocuje a v prípade, že suma Vašich nákupov prekročí daný limit, stanete sa VIP zákazníkom. VIP zákazník po prihlásení do systému má zobrazované nižšie ceny ako klasický návštevník e-shopu. Registráciou získate aj detailný prehľad o vybavovaní objednávky a v neposlednom rade aj o akciách v našom e-shope - vždy v stredu posielame našim zákazníkom direct mail. Ak je to pre Vás komplikované, môžete si objednať aj prostredníctvom sekcie SPÝTAJTE SA NA ČOKOĽVEK, alebo telefonicky na tel. čísle 09018-971 923 p. Baják.
RAP 1
autor: andrej benadik • dátum: 16.02.2010
cdobrz den chcel so som sa opzta na to ci je moyne bjednavku yaslat aj do spanielska kedye tu yijem a aj aktivne tenujem a nemam moynost si tento produkt ist yakupit na SVK.a este jednu otayku kebz to bolo moyne vzslat do Spanielska kolko bz stale navzse postovne a balne yaroven s cenou produktu,ya skoru odpove vopred dakujem
RAP1 posielame celosvetovo, tzn, poslať ju do Španielska nie je problém. V prípade, že urobíte objednávku, mailom Vám prepošleme faktúru a po jej uhradení Vám vyexpedujeme balík. Poštovné do zharaničia účtujeme v závislosti na hmotnosti balíka. Cenu poštovnho by sme Vám oznámili v prípade, že urobíte objednávku. Ak s ním nebudete súhlasiť, objednávku stornujeme.Kľúčové slová pre RAP1 - tester spray:

 • RAP1 - tester spray, doplnok výživy, anabolizant, kulturistika, fitness, eastlabs