Tento produkt je dočasne nedostupný.

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Výbušnosť a sila
autor: lacika • dátum: 04.09.2012
Dobrý deň, čo by ste mi odporučili brať na silu a výbušnosť? Hrávam futbal 3x do týždňa tréning a zápas a jeden až 2x do týždňa mám posilku. cvičím asi 2 roky a bral som zatiaľ iba protein 80%. Vek 28, výška 179 cm a váha 76 kg. Ďakujem
DObrý deň. Trojkombináciu - RAP1 + EXTRAZA 100 + 25 GH STACK. V odporúčaných dávkach. Nájdete v našom e-shope.
otazka
autor: samo • dátum: 29.12.2011
Dobry den kedy bude na sklade NITRO-TECH HARDCORE?
DObrý deň. Máme za neho náhradu - NITROTECH HARDCOTE PRO, ktorý je adekvátnou náhradou.
Pomoc
autor: Peter • dátum: 01.10.2011
Dobrý den mám 14 rokov vyška 171 cm a važim 72 kg celkom kvalitnej svalovej hmoty poradili by ste mi prosim Vás Niaký protein alebo gainer ?
DObrý deň. Proteín nie, ale pozrite si sériu článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY na našom portáli www.eastlabs.biz - riešte najprv stravu, doplnky o 9-12 mesiacov.
..
autor: Tommas • dátum: 21.09.2011
Mám 16 rokov 185 cm a 97 kg, objednal som si od vás tento protein a zaobstaral som si aj amino 1700, chcel by som sa spýtať či by som si ku tomuto proteinu mal kúpiť ešte neaký gainer alebo niečo iné
DObrý deň. Ak máte tak vysokú hmotnosť, zrejme problémom nebudú sacharidy, ale bielkoviny - tie musíte prijímať v dávke 2 g na kg hmotnosti. Gainer by som nekupoval, sústredil by som sa na dostatočný príjem bielkovín - tzn. radšej by som peniaze investoval do PROTEÍNU.
Rada doplnenie
autor: Samuel • dátum: 09.08.2011
dobrý deň Chcel by som sa ešte opýtať či môžem kombinovať BSN N.O.-Xplode s Nitro-Tech Hardcore. Ďakujem vopred
Dobrý deň. Môžete, nie je to problém.
Rada
autor: Samuel • dátum: 08.08.2011
Dobrý deň Chcel by som sa opýtať ohľadom Nitro-Tech Hardcore mam 21 rokov výška 180 a váha 90kg chcem nabrat svalovú hmotu na rukách a zoceliť telo či tento prípravok je na to dobrý.Ďakujem vopred(Cvičím už vyše roka)
Dobrý deň. Ako doplnok slúžiaci na doplnenie denného limitu bielkovín je to dobrá voľba.
Rada
autor: Jan • dátum: 29.06.2011
Dobrý den mam 16 rokov a hravam futbal a pritom aj cvičim už 4 mesiace a chcel by som nabrať svalovu hnotu a doteraz som nebral žiadne prašky a mam 180 cm a 75kg a chcel by som sa spýtať že čo by ste mi odporučili
Dobrý deň. Odporúčam, aby ste si vyhľadali na našom portáli www.eastlabs.biz sériu článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY, kde nájdete kompletné informácie o tom, ako naberať svalovú hmotu.
Čo?
autor: Lukáš • dátum: 25.05.2011
Dobrý, je mi 16 rokov mám len 60 kilo a potreboval by som pribrať na hmote či už svalovej alebo normálnej. Stravu prijímam pravidelne no mám zrýchlený metabolizmus takže som chudý ako rúrka. Potreboval by som trocha nabrať na svaloch a neviem čo mám používať. Cvičím pravidelne doma, s činkami už asi pol roka a vidím trocha zmenu lenže potreboval by som zdvihnúť hmotnosť a aby boli moje svaly väčšie. ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Prepáčte za oneskorenú reakciu, ale opakovane som pôsobil v zahraničí a až teraz som si našiel čas zodpovedať aj vašu otázku. Ak chcete dosiahnuť výsledky, nestačí iba trénovať, ale je nutné riešiť STRAVU. Viac informácií nájdete na našom portáli www.eastlabs.biz v sérii článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY.
Proteíny
autor: Plexlo • dátum: 17.04.2011
Dobrý deň . Chcel by som sa vás opýtať , aký druh/značka proteínov by som si mal kúpiť . Je mi síce ešte len 15 ale posilňujem pravidelne už rok . Za tento rok som nabral na váhe-Rozhodne je to svalová hmota lebo rozdiely sú dosť viditeľné . Určite aj sila prišla. Údaje : 15 rokov , 175cm , 60kg . Inak , viem že základ je strava . Na tu dbám . Ďakujem.
Dobrý deň. Podľa peňazí - TOP level (ak beriem do úvahy aj finančnú stránku) je NITROTECH, MYOFUSION, HYDRO 77. Zvyšok je už cenovo prijateľnejší - ale uprednostnil by som whey proteíny v dostatočnom množstve. Vzhľadom na hmotnosť však denný príjem bielkovín (je to iba 120 g) v pohode pokryjete z klasickej stravy, proteín má zmysel užívať snáď ráno a určite po tréningu.
=)
autor: Rado • dátum: 09.04.2011
vek 21,vaha88 vyska 183 trenujem asi 2mesiace a vysledky mam vacsiu silu=)jedlo same kurence penazi je dost dakujem
DObrý deň. Takže - ste začiatočník a ako každému začiatočníkovi, aj Vám poradím sériu článkov na našom portáli www.eastlabs.biz "MOJE PRVÉ TRÉNINGY". Skúste si ich naštudovať, aby ste pochopili, že výsledk v posilňovaní v rozhodujúcej miere ovplyvňuje strava a jej zloženie. Skúste si ju nastaviť podľa rád, tam zverejnených, k tomu pridajte 2-3 dávky PROTEÍNU (ráno po prebudení, pred tréningom, večer pred spánkom) a 3 dávky GAINERA (desiata, olovrant, po tréningu) - viac na nasledujúcich 10 mesiacov naozaj nepotrebujete. Aké značky? GAINER ... MUTANT MASS od PVL, REAL MASS od Gaspari PROTEÍN ... HYDRO od EXTRIFIT, NITROTECH od Muscletech, MYOFUSION od GASPARI

Ozvite sa po spomínaných 10. mesiacoch, nastavím Vám ďalšie doplnky tak, aby to malo zmysel.

Staršie otázky a odpovede tu: Nitro-Tech Hardcore (celkom 33)
Kľúčové slová pre :

  •