Nitrix AVPT - 180 tabl.

Nitrix AVPT - 180 tabl.

Aj napriek tomu, že BSN Nitrix patrí v súčasnosri k najlepším suplementom pre nárast masívnej hmoty a sily, jeho výrobca (spoločnosť BSN) ide ešte ďalej. Pôvodný BSN Nitrix s technológiou CEM3 (tzn. s obsahom Creatin Ethyl Ester Malátu) zdokonalil do novej podoby – je to Nitrix s technológiou AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix AVPT tak obsahuje vysoko účinný kreatin ethyl ester beta-alanin spoločne s kreatin fosfátom a kreatin amino butyrátom čo z neho robí oveľa účinnejší produkt ako bol jeho predchodca.


Kliknite pre zväčšenie.

Nitrix AVPT - 180 tabl. -

Nitrix AVPT - 180 tabl. -


Nitrix AVPT - 180 tabl. (zľava 25 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
180 tabl.  bez príchuti
- obľúbenosť: 10/10
57.09 € 42.82 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Nitrix AVPT - 180 tabl.:

Aj napriek tomu, že BSN Nitrix patrí v súčasnosri k najlepším suplementom pre nárast masívnej hmoty a sily, jeho výrobca (spoločnosť BSN) ide ešte ďalej. Pôvodný BSN Nitrix s technológiou CEM3 (tzn. s obsahom Creatin Ethyl Ester Malátu) zdokonalil do novej podoby – je to Nitrix s technológiou AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix AVPT tak obsahuje vysoko účinný kreatin ethyl ester beta-alanin spoločne s kreatin fosfátom a kreatin amino butyrátom čo z neho robí oveľa účinnejší produkt ako bol jeho predchodca.

To však nie sú jediné zmeny, ktorými nový Nitrix AVPT prešiel. Noviniek a vylepšení vo výrobku Nitrix AVPT je viac - obyčajný L-arginin alfa keto-glutarát (AAKG) bol nahradený esterovou (a teda účinnejšou) formou, ktorou je kombinácia AAKG, L-argininom ethyl esterom a L-citrulinom. Nitrix AVPT naštartuje transportný zásobovací systém, zaplaví svaly krvou bohatou na živiny a spôsobí konečný anabolický rast pri súčasnom znižovaní tukových zásob. Nitrix AVPT je jedna z najlepších legálnych látok podporujúcich tvorbu svalovej hmoty!

Pamätáte si tie okamžiky v posilňovni, kedy všetko bolo jednoducho skvelé? Mali ste silu ako býk, činky sa zdali ľahšie než obvykle, každé opakovanie a každú sériu ste zvládali bez väčšej námahy, vaša postava vyzerala dokonalo a svaly boli tak plné a napumpované krvou, že to vyzeralo, ako by ste práve nabrali 5 kg svalov. Celú dobu, čo ste boli vo fitcentre a dokonca i potom doma, ste nemohli odtrhnúť oči od zrkadla a dookola si opakovali: „Kiež by som mohol vyzerať takto stále!“

A teraz pozor! Čo keby taký deň, okamžik, taký tréning a taký vzhľad boli možné kedykoľvek? Áno, skutočne existuje JEDEN výrobok, ktorý má schopnosť vytvoriť tento vyhľadávaný stav absolútnej dokonalosti tela, niečo čo nebude trvať iba 2 hodiny na tréningu, ale celých 24 hodín a 7 dní v týždni. Je tu nový Nitrix AVPT!

Nitrix AVPT – dokonalá veda v oblasti NO, ktorá nadviazala na Nitrix

Nitrix si rýchlo vybudoval povesť najznámejšieho a najúspešnejšieho NO doplnku na svete. Je vrcholom viac než ročného výskumu, vývoja a testovania. Najjednoduchší spôsob, akým sa dá vysvetliť fungovanie Nitrix-u je jeho prirovnanie k praskajúcej hrádzi. Hrádza slúži ako regulátor vody, ktorý bráni jej voľnému odtekaniu z nádrže do riek a kanálov. Keby hrádza popraskala a pretrhla sa, všetka voda by obrovskou silou vytiekla, úplne naplnila všetky rieky a kanály podobne, ako krvi počas tréningu dokáže naplniť žily a tepny.

Podobne Nitrix rozbíja vnútorné hrádze vo vašom tele – otvára krvné kanáliky a spôsobuje zvýšený prívod krvi do svalov. Tým celkom naplní všetky svaly potrebnými živinami, ktoré sú obsiahnuté v tomto ojedinelom doplnku výživy a ktoré ste v ten deň prijali stravou. Všetko dohromady vám umožní opakované a razantné zväčšenie ich objemu a následne nezanedbateľné zväčšenie svalových prírastkov.

Máte už záujem o Nitrix AVPT?

Ak áno, ponúkame vám osvedčenú štvortýždňovú Nitrix AVPT kúru s popisom kľúčových efektov, ktoré na vás čakajú:

1. týždeň - vaše telo je vo fáze naplňovania sa NO. Prejavujú sa počiatočné účinky aplikácie Nitrix AVPT - naplno napumpované svaly na tréningu, prvé zmeny v tvare vašej postavy. A to nielen vo fitnescentre, ale aj mimo neho.

2. týždeň - práve ste naštartovali transformačný proces s Nitrix AVPT. V priebehu tohto týždňa zreteľne vidíte a cítite zmeny vyvolané jeho pôsobením. Vaša sila, výdrž a schopnosť regenerácie výrazne prispela k veľkosti svalov, ktoré sú evidentne plnšie a tvrdšie. Nitrix AVPT podporuje sústavný príliv živín do svalov, vďaka väčšej sile a lepšej schopnosti regenerácie ste na tréningu aj v bežnom živote omnoho aktívnejší a výkonnejší. To však neznamená, že Nitrix AVPT je určený výhradne pre tých, ktorí túžia len po väčších a ako kameň tvrdých bicepsoch! V prípade aplikácie Nitrix AVPT ste zaznamenali aj väčšiu sexuálnu žiadostivosť a zvýšený prítok krvi aj do mužského pohlavného orgánu vám očividne prispel k jeho dostatočnej veľkosti a tvrdosti.

3. týždeň - premena vášho tela je v plnom prúde a zo dňa na deň je to lepšie a lepšie. Cítite, ako je vaša koža obtiahnutá okolo svalov, cievy sú naplnené krvou. Na tréningu aj po ňom sú vaše svaly veľmi tvrdé, a veľmi veľké. Regenerácia po tréningu je takmer okamžitá, sila a výdrž vzrástla takmer raketovou rýchlosťou a nárast čistej svalovej hmoty si všimlo už aj vaše okolie. Aj vo fitnescentre všetci na vás nechápavo hľadia a stále sa vás pýtajú, v čom spočíva tá zmena, čo to beriete.

4. týždeň a aj ďalšie týždne - každý deň vám stačí iba jeden pohľad do zrkadla, aby ste sa utvrdili vtom, že zásluhou Nitrix AVPT máte čím ďalej svalnatejšiu postavu. Už teraz máte toľko svalovej hmoty a s takou hustotou, ktorú mnoho iných jedincov dosiahne až po rokoch intenzívneho tréningu. Pokiaľ si myslíte, že už je to dobré a ďalej sa už ísť nedá, mýlite sa. Premena vďaka pozitívnym účinkom Nitrix AVPT môže ísť ešte poriadny kus cesty. Presvedčíte sa, že každým ďalším týždňom, v ktorom aplikujete Nitrix AVPT nastáva zlepšenie vašej svalnatosti, napumpovanie ostáva, rovnako ako sila a zvýšená schopnosť regenerovať. Nitrix AVPT ďalej podporuje celkovú transformáciu vašej postavy a pokračuje ďalšie zväčšenie svalovej hmoty, ktorá má viditeľne menej tuku ako v období pred Nitrix AVPT kúrou. Je to prirodzené, pretože Nitrix AVPT výrazne zlepšil schopnosť vášho tela optimálne využívať živiny z klasickej stravy a obmedzil ukladanie tuku do podkožia.

Odporúčané dávkovanie:

 • odporúčané denné dávkovanie Nitrix AVPT sa odvíja od telesnej hmotnosti športovca
 • hmotnosť menej ako 70 kg ... aplikujte 2x denne 2 – 3 tablety
 • hmotnosť menej ako 90 kg ... aplikujte 3x denne 2 – 3 tablety
 • hmotnosť viac ako 90 kg ... aplikujte 3x denne 3 – 4 tablety
 • Nitrix AVPT užívajte nalačno
 • užívanie s jedlom znižuje účinnosť

Obsah účinných látok v 3 tabletách:

 • Kyselina folová ... 200 mg
 • ACE3 (Triple Action Nitric Oxide Matrix) ... 3.000 mcg (L-arginin AKG, L-arginin ethyl ester, L-citrulin)
 • CRTS2 (Controlled Release Technology & Support System) ...1.565 mg (Methocel (mikropolymer hydrofilic methylcellulose ether matrix)
 • AVPT - pokročilá technológia na zväčšenie objemu ... kreatin ethyl ester beta alanin, matrix s kreatin fosfátom sodným, kreatinol-O-fosfát maloová kyselina, Interfusion, Creatine
 • AAB (kreatin alfa amino-N-butyrát)
 • fosfoplexx
 • fosforečnan vápnika
 • fosforečnan draslíka asodíka
 • NAD (nikotinamid adenin dinukleotid)
 • stearát horčíka
 • kyselina stearová

Súvisiaci tovar:

Nitrix 2.0

Svetovo dobre známy NO doplnok, s vylepšeným zložením na podporu rýchlejšieho rastu svalovej hmoty!

90 tabl.
44.00
39.60
-10%

Taurín - Vision Nurition

Stimuluje k výkonu, ovplyvňuje regeneráciu a bráni katabolizmu svalstva.

100 caps.
7.97
7.17
-10%

Creatin - tabletová forma

Extrakvalitný creatin monohydrate vo forme 1000 mg tabliet.

300 tabl.
23.73
21.36
-10%

L-Glutamin

Voľná aminokyselina stimulujúca rast svalovej hmoty, za výhodnú cenu .

250 g
23.24
20.92
 

Kre - Alkalyn

Nová forma efektívnejšieho kreatínu schopného maximalizovať vaše svalové prírastky.

120tbl.
30.40
27.36
 

L-Carnitín 30.000 + 10.000 mg za S..

Klasický spaľovač za výnimočne priaznivú cenu, 500 ml zdarma!

1000 ml
14.94
14.19
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Informacia
autor: Patrik • dátum: 07.02.2018
Dobrý deň. Chcem sa spýtať či mate Nitrix AVPT 180-360 tabl. Ešte ten starý nie ten novy Nitrix 2.0. Lebo v ponuke máte oba a pokiaľ viem čo som sa informoval tak ten prvý sa už prestal vyrábať a už ho neviem nikde zohnať.Tak ak by ste mali tak by som si ho veľmi rád kúpil. Ďakujem Vám za odpoveď.
Dobrý deň. Kontaktujte náš sklad na telefónnom čísle 0918 – 971 923 (Baják Marek). Tam získate aktuálne informácie.
otázka
autor: Kristián • dátum: 22.08.2013
A ešte jednu otázku mám. Nemám si kúpiť aj neáky protein ? Alebo stačí len ten Nitrix a Karnitín ?
Dobrý deň. Kristián - čítate a hlavne rozumiete tomu, čo som Vám napísal? Spomenul som vo svojej odpovedi NITRIX? Diétny režim predpokladá zvýšený príjem bielkovín - ak ho nedokážete pokryť klasickou stravou, odporúčam do suplementačného plánu "pridať" aj proteín.
info
autor: Kristián • dátum: 21.08.2013
Ďakujem.
Niet za čo.
NITRIX + ?
autor: Kristián • dátum: 19.08.2013
Dobrý deň, chcel by som sa vás spýtať mám 16 rokov a 86 KG a chcem si objednať NITRIX čo by som si mal ktomu kúpiť aby som VYRISOVAl ? Ďakujem.
DObrý deň. Odporúčam diétny režim a Karnitín v dávke 1 g na 10 kg hmotnosti.
nitrix a kreatin monohydrát
autor: patros • dátum: 08.08.2013
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné brať Nitrix súčasne s Kreatin monohydrátom resp. v dobe vysadenia Kreatinu. Keďže Nitrix taktiež obsahuje kreatín nebolo by tak vysadenie Monohydrátu nezmyselné? Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Kombinovať 2 druhy kreatínu nemá zmysel - tzn. súčasné užívanie kreatín monohydrátu a NITRIX-u neodporúčam.
S cim brat NITRIX
autor: palo • dátum: 16.07.2013
zdravim. zakupil som si bsn nitrix 360 tabliet. len neviem ci to mam rozkusat tie 3 tablety na davku alebo to amm zapit vodou ? alebo ako ?
Dobrý deň. Zapiť, jednoznačne zapiť.
Mixing
autor: Dzany • dátum: 16.02.2013
Dobry den chcel by som sa spitat ci mozem miesat No xplode 1davku pred treningom a potom 2davky po3 tablety Nitrix oxide Vopred Dakujem !!!
Dobrý deň. Môžte, nie je to zásadný problém.
Info
autor: Steve • dátum: 11.12.2012
Dobry den , mal by som otazocku , moze sa uzivat nitrix ak clovek ma vysoky krvny tlak ??
DObrý deň. Áno, v odporúčaných dávkach by to nemal byť problém.
MOC
autor: Tomas • dátum: 13.07.2012
Ked vidim co tu pise ten redaktor tak sa mi chce plakat od smiechu.
Dobrý deň. Citujte - nech sa zasmejeme aj my :-)
rozdiel
autor: peto • dátum: 06.06.2012
aky je púrosim vas rozdiel medzi nitrixom oxide .. a avpt ? dakujem
Odpoveď je jednoduchá - v zložení.

Staršie otázky a odpovede tu: Nitrix AVPT - 180 tabl. (celkom 20)
Kľúčové slová pre Nitrix AVPT - 180 tabl.:

 • Nitrix AVPT - 180 tabl., doplnok výživy, anabolizant, kulturistika, fitness, bsn