Tento produkt je dočasne nedostupný.

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Stacker4
autor: Jozef • dátum: 15.03.2018
Dobrý deň. Mam 30 rokov, asi 4 roky pravidelne cvičím, strva upravená, ale žiadny extrem. Mam 181 cm a cca 94 kg. Práve som si kupil Stacker4 kvôli zníženiu tukových zásob. Silový tréning mam 4x do týždňa, väčšinou v ranných hodinách (cca 8.00 hod) a 2x cez voľné dni beham. Ako by ste mi odporučili užívať Stacker4? Ako cez tréningový den, a ako v netreningovy? Môže sa kombinovať Stacker4 s HMB? Dakujem za rady
Dobrý deň ... odpoveď na na vaše otázky: č. 1 ... podľa odporúčaného návodu, nešpekuloval by som č. 2 ... rovnako, nemenil by som to č. 3 ... môže, nie je to problém
Stacker
autor: Ivana • dátum: 22.01.2018
Dobrý deň. Mám 32 rokov a za posledný rok a pol som pribrala 8 kíl. Potrebujem sa ich zbaviť. Upravila som stravu (vysadila pečivo, obmedzila sladké - dokonca už aj kávu pijem bez cukru), chodím cvičiť 3x do týždňa kardio a silové, cielené na brucho. Potrebovala by som doplniť o nejaké prípravky, siahla som po Euro Stacker 4, beriem ho už asi týždeň. Vládzem viac, viac sa v posilke vypotím, zatiaľ žiadny iný efekt. Viete mi poradiť o čo ho ešte doplniť prípadne čo a ako zlepšiť alebo zmeniť?
Dobrý deň ... chudnutie nie je iba o jednom doplnku, ktorý sa berie jeden týždeň, ale o celkovej zmene ... prečítajte si niečo na danú tému na našom partnerskom projekte www.fitnesstreneri.sk ... presnejšie v tomto článku https://lnk.sk/eAP4
ako užívať Stacker 4?
autor: Lulu • dátum: 16.03.2015
Dobrý deň. Mám 27 rokov, za posledné 2 roky som úpravou stravy a športom, hlavne kardio schudla 26 kg. Som už so sebou spokojná, no rada by som dala dole ešte aspoň 3 kg, no hlavne chcem spevniť. Bolo mi poradené aby som si kúpila Stacker 4 aj som si ho kúpila a dnes som ho začala uživať. Moja otázka je, či pri váhe 58 kg a 169 cm ako by som to mala užívať, či nie je veľa jednu ráno na lačno a potom pol hod pred tréningom. Pretože som to dnes tak urobila a nejak sa neviem zastaviť. :-)
Dobrý deň. Spevnenie nebude súvisieť s doplnkami výživy ale s tréningom ktorý by mal obsahovať určite silové cviky. Čo sa úbytku (ďalšieho) týka, STACKER je vhodná voľba ale iba v kombinácii s diétnym režimom - sám o sebe Vám nezabezpečí "spálenie" nadbytočne prijatých kalórií. Ak ste precitlivelá, odporúčam znížiť dávku na polovicu - bežne sa to robí.
stacker4euro
autor: Andrea • dátum: 06.03.2015
Dobrý deň,aky je rozdiel medzi Stacker4euro a stacker 2black burn?Ktory je účinnejší?Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. V zložení - oba výrobky sú účinnosťou porovnateľné.
stacker euro 4
autor: Štefan • dátum: 14.01.2015
Dobrý deň, po bežnej kontrole krvného obrazu mi zistili zvýšené pečeňové testy, chcel by som vedieť či môžem naďalej užívať stacker euro 4. Či to má alebo nemá na to vplyv. Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň. Vysadil by som čokoľvek čo nadmerne zaťažuje/môže zaťažovať pečeň, alebo opakoval by som testy za týchto podmienok - vysadiť tréning na minimálne 5 dní, 3 dni pred testami znížiť príjem bielkovín na 1g na kg hmotnosti, zabezpečiť dostatočný príjem tekutín (v množstve cca 0,35 litra na 10kg hmotnosti).
stacker 4 euro
autor: Vladimír Piovarci • dátum: 18.08.2014
Dobrý deň, mám 105 kg a začal som pred 4 týždňov cvičiť v posilovni schudol som 8 kg a chcem dosiahnuť váhu 85 kg ,chcem sa spýtať či by som mohol nasadiť stacker 4 euro , má to taký háčik pred rokom mi vyoperovali nádor na mozgu a neviem či mi to neublíži . Ďakujem za odpoveď .
Dobrý deň. Určite nie - počkajte ešte 5 mesiacov a potom skúste jednoduchší doplnok výživy zo skupiny spaľovače.
stacker euro4
autor: karel • dátum: 12.05.2014
dobry den stacker 4 pred behem jsem chtel skusit k vuli prohrati a nastartovani spalovani a lepsi vYkonost. Ale jestli to nema vliv na srdce at zbytecne nezatezuji. Dekuji za odpoved.
Dobrý deň Zbytočne, ak chcete podporiť výkon v behu, skúste adaptogény. Skombinujte RAP1 Tester Spray s výrobkom Rodiolon.
stacker 4
autor: karel • dátum: 30.04.2014
dobry den je dobre vzit stacker euro 4 pred bezeckym zavodem dekuji za odpoved.
Dobrý deň. Neodporúčam, ak to nemáte vyskúšané. Aký efekt si od tejto aplikácie sľubujete?
stacker 4
autor: Lenka • dátum: 11.02.2014
Dobry deň. Vážim 64 kg a moja výška je 167 cm. Zdačala som cvičiť pred 7mesiacmi a za tych 7 mesiacov som schudla len 4 kg. Upravila som stravu. 4krat do tyždňa cvičim kardio (2x zumba, 2x beham doma na bežiacom páse) 2x v posilke. Kedysi som bola štihla ale potom.nastal problém so štitnou žľazou (znížena činnosť štitnej žľazy). Je vhodne užívať Stacker 4 ? Nič podobne som.pred tym neuživala. Mám 18r.
Dobrý deň. Začnite karnitínom v dávke 1g na 10 kg, po 6 týždňoch sa ozvite, vymyslíme, čo ďalej.
stacker 4
autor: Erika • dátum: 11.01.2014
Moja hmotnosť je 60kg a nie neužívala som kofeínové tbl.
Dobrý deň. Spočiatku užívajte 4 g karnitínu (2g ráno 2 g pred tréningom), po 3 týždňoch dávku zvýšte na 6 g (3+3).

Myslím, že problém bude v už spomínanom kofeíne - rozdiel je prijať kofeín z jednej kávy a z tablety.

Staršie otázky a odpovede tu: Stacker Euro 4 (celkom 39)
Kľúčové slová pre :

  •