Xtreme Napalm Pre Contest + šejker

Xtreme Napalm Pre Contest + šejker

Xtreme Napalm od spoločnosti Fitness Authority je extrémne účinný pred tréningový prípravok, ktorý vás doslova nakopne pred tréningom. Xtreme Napalm obsahuje aktivátory oxidu dusného, zmes moderných kreatínov a stimulantov, ktoré vám dodajú energiu, rozšíria cievy, prekrvia svalstvo a akcelerujú rast čistej svalovej hmoty. Na rozdiel od iných produktov tohto typu obsahuje Xtreme Napalm zmes vitamínov a antioxidantov, ktoré eliminujú nepriaznivý oxidačný vplyv na bunky vo vašom organizme. Vďaka doplnku Xtreme Napalm ste schopný dosiahnuť dlhotrvajúcu svalovú pumpu, intenzívne trénovať a zároveň chrániť organizmus pred voľnými radikálmi - sú to metabolity sprevádzajúce zvýšenú hladinu NO.


Kliknite pre zväčšenie.

Xtreme Napalm Pre Contest + šejker -

Xtreme Napalm Pre Contest + šejker -


Xtreme Napalm Pre Contest + šejker (zľava 35 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
500 g  letné ovocie
- obľúbenosť: 10/10
45.00 € 29.25 € 
500 g  pomaranč
- obľúbenosť: 2/10
45.00 € 29.25 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Xtreme Napalm Pre Contest + šejker:

Xtreme Napalm od spoločnosti Fitness Authority je extrémne účinný pred tréningový prípravok, ktorý vás doslova nakopne pred tréningom. Xtreme Napalm obsahuje aktivátory oxidu dusného, zmes moderných kreatínov a stimulantov, ktoré vám dodajú energiu, rozšíria cievy, prekrvia svalstvo a akcelerujú rast čistej svalovej hmoty. Na rozdiel od iných produktov tohto typu obsahuje Xtreme Napalm zmes vitamínov a antioxidantov, ktoré eliminujú nepriaznivý oxidačný vplyv na bunky vo vašom organizme. Vďaka doplnku Xtreme Napalm ste schopný dosiahnuť dlhotrvajúcu svalovú pumpu, intenzívne trénovať a zároveň chrániť organizmus pred voľnými radikálmi - sú to metabolity sprevádzajúce zvýšenú hladinu NO.

Prečo je Xtreme Napalm doplnkom vhodným pre vás?

Ak potrebujete dodať v telocvični energiu a motiváciu, najvhodnejším doplnkom pre vás je jednoznačne Xtreme Napalm. Prečo? Komponenty obsiahnuté v Xtreme Napalm vám pomôžu zvýšiť intenzitu tréningu, prispejú k nárastu tréningových záťaží a v konečnom dôsledku akcelerujú masívnejší svalový rozvoj. Vaše svalstvo bude mohutne zásobené krvou, ktorá prináša potrebné živiny a mikronutrienty k cieľovým bunkám a tie môžu nezadržateľne rásť. Výhodou, Xtreme Napalm je aj to, že neobsahuje cukry, takže je vhodný do objemového aj diétneho obdobia.

Ultimate NO Complex ... prvá účinná zložka Xtreme Napalm

Poďme sa pozrieť na prvú zložku Ultimate NO Complex, obsahujúcu osvedčený prostriedok Arginín AKG pre maximalizáciu NO (nitric oxide, oxid dusnatý) v krvnej plazme. NO je voľná forma plynu produkovaná v organizme a slúži pre komunikáciu medzi bunkami. Známym faktom je jeho vazodilatačné pôsobenie – zvyšuje prietok v krvnom riečisku, čo vám zabezpečí počas tréningu dokonalé napumpovanie svalstva. Výsledok? K namáhaným svalovým bunkám sa dostáva viac živín a následne sa výrazne zvyšujú možnosti ich rastu. Okrem toho, zvýšený prísun energetických živín dovoľuje väčšie a dlhšie zaťaženie svalstva.

Xtreme Volumizing Complex ... druhá účinná zložka Xtreme Napalm

Počas doby kedy Ultimate NO Complex pracuje na maximálnej produkcii NO, Xtreme Volumizing Complex pomáha zväčšovať objem svalových buniek. Čo je Xtreme Volumizing Complex? Ide o zmes kreatín orotátu a kreatín AKG, ktorá výrazne zvyšuje retenciu vody vo vnútri svalových buniek. Nepleťte si ho s retenciou vody mimo buniek, napríklad vodou zadržiavanou v podkoží. To je podstatný rozdiel - voda vnútri svalových buniek upravuje tempo syntézy nových bielkovín (zvyšuje rast svalstva) a prispieva k plnosti svalovej hmoty.

Xtreme Power & Focus Complex ... tretia účinná zložka Xtreme Napalm

Ďalšou účinnou zložkou doplnku Xtreme Napalm je Xtreme Power & Focus Complex. Táto mixtúra sa skladá z energizujúcich prostriedkov (S-Methylxanthine Complex, Yerba Mate), ktoré majú vplyv na funkcie mozgu. Uľahčí vám dosiahnutie potrebnej koncentrácie, mentálnej pripravenosti a následkom je koncentrovaný výkon počas celého tréningu – tento komplex zapojí do dokonalej spolupráce telo aj myseľ a posunie vaše tréningy do celkom nového rozmeru.

Antioxidant Complex ... štvrtá účinná zložka Xtreme Napalm

Na rozdiel od iných produktov ovplyvňujúcich produkciu NO, Xtreme Napalm obsahuje zmes mimoriadne dôležitých antioxidantov. Oxid dusnatý je látka, ktorá je veľmi dôležitá pre ľudské telo. Avšak vedľajší účinok suplementácie je zvýšenie produkcie voľných radikálov. Voľné radikály sú molekuly, ktoré poškodzujú bunky. Avšak, existuje spôsob, ako proti nim bojovať a bezpečne využívať možnosti, ktoré nám poskytuje oxid dusnatý. Komplexnou antioxidačnou súčasťou Xtreme Napalm je zmes špeciálne vybraných, silných antioxidantov (extrakt zo zeleného čaju, R-ALA, NAC a výťažok z hroznových semienok), ktorá umožňuje využívať značný nárast oxidu dusnatého v tele bez rizika pre zdravie.

Electrolyte & Delivery Complex ... piata účinná zložka Xtreme Napalm

Úlohou tohto komplexu je pomáha transportovať zložky obsiahnuté v Xtreme Napalm priamo do svalov. Nielen že ich vťahuje do svalových buniek, ale navyše výrazne zvyšuje ich využiteľnosť. Tento inovatívny systém posilňuje organizmus počas ťažkých tréningových sérií, spomaľuje pôsobenie kyseliny mliečnej, dopĺňa vylučované elektrolyty, zvyšuje vytrvalosť, dodáva živiny potrebné pre rast svalstva.

Odporúčané dávkovanie:

  • dávku si pripravíte rozmiešaním jednej odmerky v 250-300 ml vody
  • aplikujte 20 až 30 minút pred tréningom

Súvisiaci tovar:

Xtreme Anticatabolix Fitness Author..

BCAA obohatené o glutamín v práškovej forme na prípravu nápojov s najvyšším anabolizačným pôsobením.

500 g
26.50
23.85
-10%

Xtreme Thyroburn Fitness Authority ..

Rýchlo účinkujúci spaľovač s tekutým transportným systémom pre dlhodobé spaľovanie tuku.

120 tabl.
33.00
26.40
-20%

Whey Proteín 2270g + Xtreme Anticat..

Anabolický pak pre podporu rastu čistej svalovej hmoty, pre začiatočníkov aj pokročilých.

2,27kg+550
71.00
54.49
 

BCAA Extreme Pure XXL

Rozvetvené aminokyseliny obohatené o leucín na podporu anabolizácie organizmu.

120 tobol.
26.00
23.40
-10%

Xtreme BEEF Amino

Beef aminokyseliny, optimálne pre rast novej svalovej hmoty a redukciu katabolických procesov.

300 tabl.
16.00
14.40
-10%

Xtreme Napalm loaded with Vitargo

Inovovaný pred tréningový anabolizant. Zažite ozajstný hardcore tréning, urýchlite rast svalovej hmoty na maximum..

1000 g
34.85
31.37
-10%

Chcete tento tovar kúpiť?

  • postup krok za krokom nájdete tu
  • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Napalm
autor: Kubjak • dátum: 03.03.2015
Dobrý deň, mám 24 rokov, 172 cm, 76 kg. Chcel by som sa Vás opýtať, či je pre mňa vhodné brať Napalm. Cvičím približne 2 roky, avšak doteraz nie pravidelne, pravidelne som začal cvičiť takmer pred dvoma mesiacmi. Snažím sa dodržiavať správne stravovanie a ako doplnok beriem zatiaľ iba protein. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň. Áno, NAPALM je vhodný predtréningový doplnok výživy, odporúčam ho však užívať až po cca 6 mesačnom pravidelnom tréningu.
otazka
autor: Fero • dátum: 14.09.2013
Dobry den mam 22r vyska 188cm vaha 91 cvicim cca 5rokov ztoho posledne 2 roky pravidelne. Drzim sa toho ze zakladom je strava ale beriem aj protein a aminace obcas do toho kreatin ale ten sa mi nieako neosvedcil a to som ho bral od viacerich vyrobcov. Pomoze mi nieako tento pripravok? dakujem za odpoved
Dobrý deň. Zrejme patríte do percentuálne málo početnej skupiny, na ktorú kreatín neúčinkuje. Netrápte sa, aj bez kreatínu sa dá napredovať.
napalm
autor: maroš • dátum: 09.04.2013
dobry deň,otazka:napalm sa použiva iba v treningovy deň?
Dobrý deň. Odporúčam len v tréningové dni.
napalm
autor: Maťo • dátum: 15.11.2012
Zdravým, s týmto vaším napalm nemám dobre skúsenosti, nakoľko som mal počas užívania zdravotne problémy, s krvou a pecenou. Užíval som ho presne podľa inštrukcií, takže sa chcem spýtať, ako je to možné, keď nemá spôsobovať žiadne zdravotne zavady?
DObrý deň. Poprosím o špecifikovanie problémov, ste jediný užívateľ, ktorý udáva, že tento produkt mu spôsobil zdravotné problémy.
napalm
autor: david • dátum: 01.06.2012
zdravim chcel by som sa spytat ci sa smie kombinovat extrem Napalm s Freak Creatinom a Freak Proteinom?? za odpoved vopred dakujem..
Dobrý deň. Môžete.
Help
autor: Marco • dátum: 15.05.2012
Dobrý den hrám hokej popritom posilujem a ked teraz máme letnu pripravu ktore je v podstate so samími kotúčmi plus nejake behy. Uživam protein kretin lebo chcem pribrat, primiešavam na večer aj glutamín, popri treningoch aj bca a napalm. Mám onedlho 18rokov a 80kg aktivnejsie posilujem asi 4roky a chcem sa opýtať či mi táto kombinácia nemôže uškodit... Dakujem
Dobrý deň. Určite nemôže poškodiť Vaše zdravie.
Anabolizery
autor: Patrik • dátum: 30.03.2012
Dobry den som pokrocily cvicenec,chcem sa opytat ci sa oplati investovat do suplementu NAPALM,alebo radsej nejaku inu pumpu.dakujem.
Dobrý deň. Ak máte 100% stravu, zvoľte NAPALM.
extreme napalm
autor: jozo • dátum: 04.03.2012
Dobry den mam 17 rokov 83kg a 189cm a cvicim uz rok mohol by som uvizat napalm s proteinom napr. whey gold standart ??
DObrý večer. Základom na strava (skúste si ju "nastaviť" podľa rád, ktoré som zhrnul v sérii článkov MOJE PRVÉ TRÉNINGY na našom portáli www.eastlabs.biz), k tomu 200 g gainer + 50 g proteín + 10 g kreatín monohydrát - zmiešajte si to, rozdeľte na 3 dávky, z ktorých si pripravíte nápoje. Tie užívajte ráno, na desiatu a olovrant v netréningové dni, ráno, pred a po tréningu v dni tréningové. Nič viac nepotrebujete, trénujete ešte krátko.
Re:Buro
autor: buro • dátum: 24.02.2012
Mám 23 a cvičím viac ako 2 roky. Výška cca 185cm, váha 82kg. Užíval som buď Napalm + proteín alebo kreatín + proteín, no nikdy nie všetky 3 súčasne. Preto sa chcem opýtať či táto kombinácia nieje zdraviu škodlivá. Napalm ma skvele nabudí na tréning a s kreatínom som mal pozitívnu skúsenosť, preto by som to chcel skombinovať.
Dobrý deň. Môžete to bez problémov skombinovať, kombinácia nebude zdraviu škodlivá.
Napalm
autor: buro • dátum: 24.02.2012
Zdravím, užívam Napalm a protein. Chcel by som sa opýtať či je vhodné "pridať" k týmto doplnkom kreatín monohydrát - za účelom rastu svalov a sily. Vopred ďakujem za odpoveď
Dobrý deň. Koľko máte rokov, aká je Vaša výška a hmotnosť, ako dlho trénujete?

Staršie otázky a odpovede tu: Xtreme Napalm Pre Contest + šejker (celkom 23)
Kľúčové slová pre Xtreme Napalm Pre Contest + šejker:

  • Xtreme Napalm Pre Contest + šejker, doplnok výživy, anabolizant, kulturistika, fitness, fitness authority