Hell NO Gel

Hell NO Gel

Spoločnosť EXTRIFIT predstavuje revolučný NO preparát pod názvom Hell NO Gel - svetovú novinku pre rast svalov a ich silné prekrvenie (zvyšuje produkciu NO - oxidu dusnatého) a pre silnú stimuláciu k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legálny, dokonale vstrebávateľný a bleskovo sa uvoľňujúci prostriedok na napumpovanie svalov pri záťaži a ich zásobenie živinami. Priamym dôsledkom týchto procesov je rýchly rast svalovej hmoty. Hell NO Gel je unikátny výrobok maximálne stimulujúci prekrvenie svalov. Pri výkone sa produkuje a uvoľňuje NO (oxid dusnatý). Zároveň stimuluje k extrémne tvrdému tréningu. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Petr Marca - majster ČR a druhý vicemajster Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný majster ČR a dvojnásobný majster sveta.


Kliknite pre zväčšenie.

Hell NO Gel -

Hell NO Gel -

Hell NO Gel -

Hell NO Gel -


Hell NO Gel (zľava 12 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
46 g  jablko
- obľúbenosť: 10/10
2.00 € 1.76 € 
30 x 46 g  jablko
- obľúbenosť: 6/10
45.00 € 39.60 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Hell NO Gel:

Hell NO Gel predstavuje revolučný NO preparát - svetovú novinku pre rast svalov a ich silné prekrvenie (produkciu NO - oxidu dusnatého) a pre silnú stimuláciu k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legálny, dokonale vstrebávateľný a bleskovo sa uvoľňujúci prostriedok na napumpovanie svalov pri záťaži a ich zásobenie živinami. Priamym dôsledkom týchto procesov je rýchly rast svalovej hmoty. Hell NO Gel je unikátny výrobok maximálne stimulujúci prekrvenie svalov. Pri výkone sa produkuje a uvoľňuje NO (oxid dusnatý), zároveň stimuluje k extrémne tvrdému tréningu. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Petr Marca - majster ČR a druhý vicemajster Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný majster ČR a dvojnásobný majster sveta.

Čítajte od začiatku až do konca!

Použitie:

S týmto novým suplementom na báze gélu, ktorý je určený k okamžitej konzumácii, zažijete už po niekoľkých minútach po požití veľmi príjemné mravčenie v oblasti šije, chrbta a zátylku. Pocítite veľkú chuť na intenzívny tréning. Hneď potom začnete cvičiť. Hell NO Gel bude Vaše svaly "nafukovať" už po niekoľkých opakovaniach a okamžite spôsobí silné prúdenie krvi do pracujúcich svalov.

Žiadna príprava, žiadne mixovanie - všetko je hotové. To, čo Vás zaujme a nadchne už pri prvom kontakte s produktom Hell NO Gel (pekelný NO gél), je:

 • gel je pripravený ku konzumácii v jednorazovom vrecúšku
 • žiadne mixovanie
 • vôbec nepotrebujete šejker
 • v sáčku je pripravená optimálna dávka
 • Extrifit tak uvádza vo svetovej premiére prvý NO produkt vo forme hotového gélu
 • vezmete si so sebou na cesty toľko jednorazových sáčkov, koľko potrebujete
 • sáčok si len dáte do vrecka a odchádzate na tréning
 • žiadne prášenie po kuchyni
 • žiadne odsypávanie z dózy
 • žiadne prehĺtanie tabliet s malým množstvom účinných látok
 • žiadne váženie či odmeriavanie dávky
 • len odtrhnete rožok a "vysajete" obsah vrecka - to je všetko
 • špičková a najvyššia možná vstrebávateľnosť, ktorú zaisťuje unikátna forma gélu
 • dávka až na 2 mesiace (až 30 tréningov)

Základná charakteristika výrobku Hell NO Gel:

Hell NO Gel je prípravok určený pre stimuláciu silového výkonu, intenzity tréningu a maximálneho napumpovanie svalov. Pri použití výrobku Hell NO Gel budete mať na tréning viac energie a aj po tréningu bude sval lepšie zásobený živinami, čo podporí proces regenerácie a nárast svalovej hmoty. Hell NO Gél je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého. Stimulácia produkcie NO je dosiahnutá unikátnou kombináciou účinných látok, predovšetkým arginínu alfaketoglutarátu, citrulínu a beta alanínu (neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive). Hell NO Gel obsahuje tri formy kreatínu: trikreatin malát, kreatín etylester, kreatín monohydrát (pomáha vytvárať vyššie zásoby ATP vo svale, čím zaisťuje viac energie pre vyšší výkon a podporuje nárast svalovej hmoty). Zároveň obsahuje vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín, ktoré chránia svalovú hmotu pri náročnom tréningu a aminokyselinu glutamín alfaketoglutarát AKG (neesenciálna aminokyselina, ktorá je bohato zastúpená vo svalovom tkanive, pri intenzívnom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu vo svale, preto je pri náročnom výkone a snahe o nárast svalovej hmoty nutná jeho suplementácia). Stimulačný účinok látok taurínu, tyrozínu, kofeínu a extraktu zo zeleného čaju podporia intenzitu vášho tréningu. Prípravok má formu gélu, ktorý sa výborne vstrebáva a navyše je prakticky dávkovaný v jednorazových vrecúškach.

Obsahuje len legálne komponenty v súlade s legislatívou Európskej únie, všetko je v poriadku a schválené:

Vy, ktorí surfujete internetom a v doplnkovej výžive sa naozaj vyznáte, zistíte, že na Slovenských internetových stránkach nájdete výrobky, ktoré obsahujú zakázané látky neschválené pre predaj v EÚ, napr. produkty BSN - látka creatinol-o-phosphate, alebo dokonca aj látky obsiahnuté na dopingovom zozname, napr. dimethylamylamin v produkte Jack3D (táto látka vám spôsobí pozitívny dopingový nález). Väčšina zahraničných NO produktov nie je registrovaná pre predaj v SR. Výrobok Hell NO Gel bol podrobený mikrobiologickému rozboru Štátnym zdravotným ústavom ČR a tiež bol vykonaný rozbor obsahu živín. Pomer bielkovín, sacharidov a tukov je identický s údajmi uvedenými na etikete výrobku - výsledky rozborov sú k nahliadnutiu hneď pod fotografiami výrobku.

Oxid dusnatý – je to o čo tu ide:

Oxid dusnatý pôsobí svojím účinkom na hladké svalstvo ciev vazodilatačne (spôsobuje rozšírenie ciev), ďalej pôsobí na erekciu a tiež na uvoľnenie svalstva v tráviacej sústave, čo hrá úlohu v schopnosti čriev posúvať potravu ďalej. V centrálnej nervovej sústave dochádza k tvorbe oxidu dusnatého, ktorý má úlohu v učení a vzniku pamäte - tu má NO funkciu neurotransmiteru. Priemyselne (v ľudskom tele je to zložitejšie) sa vyrába oxidáciou amoniaku: 4 NH3 5 O2 → 4 NO 6 H2O. Princíp je podobný. Vždy je potrebná prítomnosť dusíka, resp. látky obsahujúce biogénne dusík. Čím viac dusíka, tým viac NO. Každú bielkovinu, teda každú základnú aminokyselinu tvorí vždy molekula karboxylovej (- COOH) a amínovej (- NH2) funkčnej skupiny.

Prečo má Hell NO Gel toto zloženie:

Ak sa poobzeráte po NO výrobkoch na trhu, zistíte, že "svalová pumpa" alebo "NO" si hovoria aj také výrobky, ktoré obsahujú len 1 alebo 2 aminokyseliny (najčastejšie len A-AKG, prípadne plus kreatínová forma), čo je dosť nedostačujúce a nefunkčné. Príklad z motorizmu: automobil na jednom kolese jazdí dosť nestabilne, len o trošku lepšie by to bolo na dvoch kolesách, ale aj to nie je veľmi dobré. My sme sa rozhodli vytvoriť maximálne nadupané Lamborghini, riadne a stabilne opreté na širokých pneumatikách Pirelli F1 s nadupaným motorom QUADRO Action. Hell NO Gel má logiku a premyslené zloženie, kde nič nie je ponechané na náhodu a má svoje vedecké opodstatnenie.

Produkciu NO sme rozložili na 4 fúzie, ktoré sa vzájomne ovplyvňujú a jedna poháňa druhú. Rozjazd je bleskový, zrýchlenie okamžité. Katalyzátor citrulín urýchľuje vzájomnú reakciu. Nad tým všetkým dohliada BCAA chrániaci svalovú hmotu pred devastáciou a "zavarením“ Vyššie uvedená rovnica je totiž tiež endotermická reakcia (vzniká vnútorné teplo).

 • 1 kolo = kreatínový matrix
 • 2.kolo = arginínová zlučovaná zložka
 • 3.kolo = kreatín fosfátová báza
 • 4. kolo = vetvené aminokyseliny a glutamín AKG
 • katalyzátor: citrulín
 • motor: energetický a mentálne neurostransmiterný komplex

Charakteristika účinných látok a logika ich dávok a prepojenie:

Arginínová zlučovaná zložka - v každom sáčku 3.500 mg:

Arginín alfaketoglutarát je aminokyselina L-arginínu naviazaná na ketoglutarát. Rozsiahle výskumy tejto látky (ocenené Nobelovou cenou) preukázali unikátne podporné schopnosti arginínu produkovať oxid dusnatý. Ten signalizuje svalovým bunkám, ktoré stimulujú proteínovú syntézu, svalovú optimalizáciu a ukladanie glukózy vo svale. Sila arginínu AKG sa v produkte Hell NO Gel umocňuje navyše čistou arginínovou bázou. Preto sme pridali ďalších 500 mg čistého arginínu do každej dávky - celkom 3.500 mg v jednej dávke. V dvoch vrecúškach, čo je odporúčaná dávka pre skúsených cvičencov nad 80 kg, prijmete celkom 7.000 mg arginínu. A to nemá konkurenciu! Táto súčinnosť má za následok:

 • plnú rekonvalescenciu tela po celú dobu pôsobenia
 • zvýšenie sily a objemu svalov
 • posilnenie svalových vlákien
 • maximalizáciu krvného toku a prúdenia krvi

Kraeatinový matrix - v každom sáčku 5.000 mg:

Tri kreatín malát je známy a osvedčený kreatín naviazaný na kyselinu jablčnú. Táto forma je ešte dokonalejšie vstrebávateľná a využiteľná v Krebsovom cykle formujúce ATP, než je tomu u bežného kreatínu. Kreatín monohydrát a jeho etyl esterová forma u nás sa zlúčia s fosfátovú (produkcia kreatín fosfátu). Zvyšuje svalový výkon, silu a vytrvalosť a skracuje pretekársky čas (rýchlejší šprint, výbušnejšia sila atď.)

Vzájomná fúzia arginínovej a keratínovej zložky je urýchlená katalyzátorom.

Katalyzátor je L-citrulín - v každom sáčku 1.200 mg:

L-citrulín je neesenciálna aminokyselina potrebná k syntéze proteínov a vylučovaniu močoviny zo svalov. Zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém.

Vetvené aminokyseliny + glutamín AKG - v každom sáčku 2.000 mg:

BCAA, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) pre rýchle zabudovanie do svalovej hmoty.

 • chránia bielkoviny svalu pred jej rozpadom pri fyzickom výkone
 • urýchľujú dobu regenerácie po fyzickom výkone
 • znižujú riziko poškodenia svalovej hmoty
 • zvyšujú absolútnu svalovú silu
 • napomáhajú pri spaľovaní tukov a redukcii nadváhy
 • podieľajú sa na celkovej anabolizácii organizmu

Glutamín AKG – alfaketoglutarát

 • Najviac zastúpená aminokyselina vo svalovom tkanive (až 70%), jej suplementácia je pri ťažkom tréningu absolútne nevyhnutná; v Extrifit Hell NO Gelu je obsiahnutá najmodernejšia a vstrebávateľnejšia forma L-glutamín AKG – alfaketoglutarát.

Energetické látky a neurotransmitery - v každom sáčku 2.250 mg:

Na tejto zložke sme si dali obzvlášť záležať. Nie je nič jednoduchšie, ako pridať účinné syntetické látky bežného energetického nápoja, ktorý Vás na určitú dobu nakopne rozbúšením srdca, ale má aj iné vedľajšie účinky, či spôsobuje nervozitu. Naša energetická zložka vychádza oveľa viac z prírody, z ktorej možno čerpať rovnako účinné energetické látky telu viac vlastné a zároveň k nemu šetrnejšie.

Charakteristika účinných energetických a stimulačných látok:

Extrakt zo zeleného čaju: v súčasnej dobe najmodernejšie látka, ktorá je doslova nabitá blahodarnými látkami (bioflavonoidy, polyfenoly). V našom prípade exkluzívne pre Extrifit Hell NO Gel je extrakt zo zeleného čaju na zákazku štandardizovaný na maximálnu extrakciu prírodného kofeínu 40% = látku psychicky a fyzicky povzbudzujúce organizmus a pomáhajúce s termogenézou a metabolizmom tukov. Funguje bez toho, aby zvyšoval srdcový tep.

Beta alanín: je ďalšia veľmi moderná a zaujímavá 100% prírodná látka zvyšujúca výkonnosť, silu, vytrvalosť a pôsobí priaznivo proti vylučovaniu kyseliny do svalov. V priebehu intenzívnej fyzickej záťaže vzniká totiž vo svaloch laktát a dochádza k ich "zakysleniu" (svaly stuhnú, oťažejú a pália). Výkonnosť prudko klesá a sily sa ťažko obnovujú. Tomu zabráni práve beta alanín.

Cholín: (predtým označovaný ako vitamín B11) je v organizme stavebnou látkou pre acetylcholín, ktorý je hlavným prenášačom nervových vzruchov do mozgu a do nervosvalovej platničky. Tá zabezpečuje koordináciu pohybov pod dohľadom riadiaceho mozgového centra.

L-tyrozín: je aminokyselina so silným antikatabolickým účinkom, zároveň je silným energizérom, sekundárnym spaľovačom tuku a zlepšuje efektivitu tréningu. Účinok obsiahnuté dávky 250 mg tyrozínu v jednom vrecúšku gélu je porovnateľný s účinkom 7 mg efedrínu, avšak bez vedľajších účinkov – zvýšenie nervozity. Tyrozín nie je dopingová látka, je neesenciálnou aminokyselinou nevyhnutnou v syntéze bielkovín.

Žiadne cukry, žiadny tuk = vhodný aj pre súťažiacich v pred súťažnej diéte:

Veľmi nám záležalo na tom, aby náš dokonalý NO pumpovací a stimulačný produkt bol vhodný pre kulturistov v pred súťažnej diéte a pre cvičencov, ktorí 100% strážia obsah cukrov a tukov vo svojej diéte. Vieme, že keby sme pridali do nášho NO Gelu nejaké sacharidy, vylepšila by sa jeho chuť. Ale za akú cenu! Kulturisti v posledných týždňoch pred súťažou sú doslova "na smrť" vyčerpaní a potrebujú kopanec v podobe Hell NO Gelu. Keby sme pridali napr. 10 g sladkej dextrózy či ovocné fruktózy, tak v dvojfázovom tréningu, kedy by pred každým tréningom kulturista vzal 1 - 2 dávky, by bol denný príjem z Hell NO Gel 40 g cukrov. Sú bežné v diéte aj takzvané cukrové "nuly" alebo takzvané "päťdesiatky". Potom by takýto borec nemohol už v tomto diétnom dni skonzumovať žiadnu ryžu alebo iné "normálne" sacharidové jedlo. Preto má Hell NO Gel nula cukrov a nula tukov a to ho radí do kategórie vysoko profesionálnych výrobkov športovej výživy.

Žiadne nezmysly v popise. Na výrobe sa podieľali biochemici, športoví lekári a kulturisti Extrifit tímu:

Nepíšeme tu žiadne nezmysly, ktoré ste zvyknutí čítať v popisoch prevažne zahraničných NO produktov, typu: "popraskajú Vám žily", "roztrháte kožu na Vašich svaloch", "zažijete explozívne výbuchy energie" a pod. Nie je to potrebné. Produkt Hell NO Gel jednoducho špičkový, funguje skvelé, navnadí Vás na tréning a vytvorí stimul pre rast svalov. Jeho zloženie tvoril tím odborníkov biochémie, potravinárskej chémie, dietológie a športového lekárstva. Spätnú väzbu potom vytvárali kulturisti Extrifit tímu a podieľali sa na úpravách, zmenách a finálnom vyladení konečnej receptúry Hell NO Gelu.

Hell NO Gel - neskrýva sa za nepriehľadnými formulami:

U väčšiny NO produktov nenájdete ani názvy látok obsiahnutých vo výrobku, ani ich presné množstvo v 1 dávke alebo v 100 gramoch. Zvyčajne čítate len tajomné formule ako: "patentovaná zložka", "pumpovací matrix" a podobné heslá zakrývajúce skutočné zloženie. Hell NO Gel neobsahuje ani obrovské množstvo úplne zbytočných ingrediencií, ktoré nemajú v NO produktu žiadne logické opodstatnenie a ktorých obsah je v takých produktoch, tak maličký, že nemá na funkčnosť výrobku ani ten najmenší vplyv. Nenechajte sa zlákať dlhým výpočtom zložiek. Väčšina je ich k ničomu.Hell NO Gel je úplne transparentný a Vy presne viete, koľko ktoré látky konzumujete.

Odporúčané dávkovanie:

 • odporúčame začať 1 sáčkom (cca 45,88 g) Hell NO Gel 15 - 20 minút pred tréningom
 • získate informáciu o tom, akú toleranciu k produktu máte
 • ak bude používanie bezproblémové, môžete prejsť na dávku 2 sáčky Hell NO gélu 15 - 20 minút pred tréningom, alebo 1 vrecúško pred tréningom a druhé za 30 minút po začatí cvičenia
 • vrecko netrhajte celé, stačí odtrhnúť len rožtek pre lepší vytlačenie gélu z vrecka
Zloženie:

L-arginín AKG - alfaketoglutarát, Trikreatin malát, kreatín etyl ester, L-citrulín DL malát, kreatín monohydrát mikronizovaný, L-glutamín AKG - alfaketoglutarát, taurín, L-arginín bázy, L-leucín, cholín bitartrát, beta alanín, trikalcium fosfát mikronizovaný, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, extrakt zo zeleného čaju (40% prírodného kofeínu), kofeín bezvodý, prídavné látky: voda, guarová guma (zahusťovadlo, stabilizátor), aróma, kyselina citrónová (konzervačná látka) , sladidlá: sukralóza, acesulfam K, beta karotén (farbivo), benzoan sodný, sorban draselný (konzervačné látky)

Obsah účinných látok v 100g výrobku:

 • energetická hodnota ... 532,6 kJ/126,8 kcal
 • bielkoviny ... 31,7 g
 • sacharidy ...< 0,1 g
 • tuky ... < 0,1 g
Obsah účinných látok v jednej dávke(t.j. v 46g):

 • energetická hodnota ... 174,7 kJ/41,6 kcal
 • bielkoviny ... 10,4 g
 • sacharidy ...< 0,1 g
 • tuky ... < 0,1 g

Prehľad aktívnych látok v 1 dávke (32,88g):

 • kreatinový matrix ... 5.000 mg
 • trikreatin malát ... 2.000 mg
 • kreatin ethyl ester ... 2.000 mg
 • kretatin monohydrát mikronizovaný ... 1.000 mg
 • argininová fúze ... 3.500 mg
 • arginin AKG – alfaketogluatrát ... 3.000 mg
 • L-arginin báze ... 500 mg
 • fosfátová báze ... 250 mg
 • trikalcium fosfát ... 250 mg L-citrulin DL-malát ... 1.200 mg
 • anabolický komplex aminokyselín ... 2.000 mg
 • L-leucin ... 500 mg
 • L-isoleucin ... 250 mg
 • L-valin ... 250 mg
 • L-glutamin AKG – alfaketoglutarát ... 1.000 mg taurin ... 750 mg
 • L-tyrosin ... 250 mg
 • cholin bitartrát ...500 mg
 • beta alanin ... 500 mg
 • kofein bezvodý ... 150 mg
 • extrakt ze zeleného čaje ... 100 mg

Informácia:

 • potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Súvisiaci tovar:

Hellnox EXTRIFIT

Profesionálny doplnok z kategórie stimulantov schopných zvyšovať produkciu NO. Extra masívna hmota!

620 g
45.00
39.60
-12%

Hells NO2 Booster AMIX

Zabezpečí maximálne napumovanie svalov počas tréningu, zrýchli prísun živín, akceleruje rast svalovej hmoty.

100 kaps.
26.50
19.35
-27%

Amino 2200

Aminokyselinový prípravok špecificky určený pre nárast svalovej hmoty.

110 tabl.
14.27
13.56
 

Amino 2500

Aminokyselinové tablety s vysokou koncentráciou peptidicky viazaných aminokyselín.

100 tabl.
13.58
12.22
-10%

Amino 4000

Aminokyselinové tablety s veľmi vysokou koncentráciou viazaných aminokyselín.

13.58
12.90
 

Amino Protein 70%

Najnovší 70% proteínový suplement ideálny na naberanie kvalitnej svalovej hmoty.

750 g
19.88
17.89
-10%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Hell No Gel - Hellnox
autor: Anton • dátum: 28.05.2014
Dobrý deň,mohlý by ste mi poradiť co je lepsie? Či Hell No Gel alebo Hellnox...mal som uz podobný gel a bolo to super aj kvoli prenosnosti na trening...len chcem hlavne vedieť či to nie je omoc slabšie ako ten Hellnox? Dakujem
Dobrý deň. Odporúčam HELL NO GEL.
Nasycovacia fáza
autor: Brano • dátum: 17.01.2013
Zdravim. Docital som sa tu, ze nie je potrebne pri uzivani NO HELLu uzivat este iny kreatin. Cize odpada typicka nasycovacia a vlastne aj udrziavacia faza,(kedze sa no hell uziva len v treningovy den)pre uzivanie kreatinu? Dobre tomu rozumiem? Nema tento sposob uzivania vplyv na konecny ucinok kretinovej zlozky preparátu? Za odpoved vopred Dakujem.
Dobrý večer. Aplikácia kreatínu má niekoľko schém v závislosti na cieľoch. Nasycovacia fáza sa uplatňuje predovšetkým v prípadoch, ak cvičenec chce v krátkej dobe profitovať z aplikácie kreatínu, ak je cieľom dlhodobý prospech, nasycovacia fáza sa spravidla vynecháva. Dokonca, štúdie ukázali, že aj nepravidelné užívanie kreatínu (napr. iba v tréningové dni) prináša befenit. Záver? Áno, ak užívate NO HELL, nemusíte riešiť nasycovaciu fázu a môžete ho užívať ako samostatný výrobok, ďalšia aplikácie kreatínu nie je nutná. Ale - ak cieľom je stimulovať predovšetkým rast svalovej hmoty (nielen výkonu na tréningu), NO HELL odporúčam aplikovať v schéme (ak už nie každodenne) tak aspoň 4x do týždňa pred tréningom, plus v jedne dva netréningové dni. Kreatín totiž zvyšuje hladinu IGF1 a ten pozitívne ovplyvňuje rast svalovej hmoty.
Je vhodný s tými produktmi?
autor: Tyler • dátum: 10.06.2012
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či tento doplnok viaže vodu, keďže sa momentálne chystám do "rysovacej" fázy. Mám v pláne užívať clenbuterol, čo nie veľa ľudí schvaľuje, mám dobre vyskladaný jedálniček, dostatočné množno aminokyselín, bcaa a glutamínu, samozrejme kvalitný proteín, no hľadám niečo, aby som nemusel užívať stanozol, ktorý by mi mal zabrániť v katabolizácii pri užívaní clenbuterolu. Preto hľadám niečo veľmi kvalitné, za rozumnú cenu, s efektom. Poprípade ak by bolo možné, aký doplnok by ste mi odporučili? Za odpoveď ďakujem.
Dobrý deň. Clenbuterol je dopingová látka, navyše, z čierneho trhu 100% kúpite výrobok, ktorý bude obsahovať salbutamol - takže, NEUŽÍVAŤ! HELL GEL môžete bez problémov užívať v 1. polovici, resp v 2/3 rysovacej prípravy - retencia vody v tom čase nebude podstatná, vo zvyšku prípravy neužívať.
hhh
autor: slavo • dátum: 30.01.2012
Dobry den na inej stranke bolo pisane z svaly\"nafukne\"chcem sa spytat kolko tie svaly ostanu \"nafuknute\"?
DObrý deň. Je to hlúposť, čítajte, čo sme na túto tému napísali v našom e-shope.
info o výrobku
autor: Domin • dátum: 21.01.2012
chcem sa spýtať, mám 17 rokov, cvičím od 15 a mam 185cm/80kg, mal som už hemo rage ultra concentrate, chcel by som teraz toto skúsiť. Ake doplnky by ste mi odporucali tak komplexne? dakujem D.
Dobrý deň. Kreatín monohydrát, proteín, gainer - a môžete do toho zaradiť aj HELL NO GEL.
wau
autor: Miso • dátum: 19.01.2012
Jak tak citam ved to je zazrak...len som zvedavy ci to je naozaj take ako sa pise..prave mam Neurocore od Muscletechu a to je zatial najlepsi predtreningovy stimulant co som mal...ale ked citam toto no neviem:D...asi si to objednam..mate s tim skusenosti?
Dobrý deň. Na počudovanie, zákazníci ktorý ho užívali tvrdia, že to, čo sľubuje reklama, spĺňa .. no nie na 100%, ale na 80% určite.
kreatín
autor: matúš • dátum: 08.01.2012
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či má vôbec zmysel pri užívaní tohto produktu užívať aj kreatín? Podľa zloženia aké udáva výrobca je ho tam v rôznej forme dosť. Alebo sa mýlim? Za Vašu odpoveď vopred ďakujem.
Dobrý deň. Máte pravdu - ak beriete NO HELL, nemusíte už klasický kreatín užívať.
?
autor: ssuriver • dátum: 30.11.2011
MOžem tentno vyrobok použivať keď mam 16 rokov a intenzívne trénujem?
Dobrý deň. Koľko rokov tréningu máte za sebou? Aké výsledky ste dosiahli? Aká je vaša výška a hmotnosť?Kľúčové slová pre Hell NO Gel:

 • Hell NO Gel, doplnok výživy, anabolizant, kulturistika, fitness, extrifit