Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO!

Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO!

Amino BCAA Mega Strong od spoločnosti NUTREND, to je 80.000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín BCAA pre podporu rastu, alebo udržanie veľkosti a kvality svalovej hmoty. Jednotlivé aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín obsiahnuté vo výrobku Amino BCAA Mega Strong sú v optimálnom pomere 2:1:1, ktorý presne zodpovedá potrebám organizmu pri a po záťaži. Amino BCAA Mega Strong to je rýchlo vstrebateľná forma BCAA vo voľnej forme pre ochranu, rýchly nárast a regeneráciu svalovej hmoty. Navyše, v tomto balíčku máte 500 ml výrobku ZADARMO!


Kliknite pre zväčšenie.

Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO! -


Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO! (zľava 42 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
1L+0,5L  neutral
- obľúbenosť: 10/10
33.90 € 19.66 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO!:

Amino BCAA Mega Strong od spoločnosti NUTREND, to je 80.000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín BCAA pre podporu rastu, alebo udržanie veľkosti a kvality svalovej hmoty. Jednotlivé aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín obsiahnuté vo výrobku Amino BCAA Mega Strong sú v optimálnom pomere 2:1:1, ktorý presne zodpovedá potrebám organizmu pri a po záťaži. Amino BCAA Mega Strong to je rýchlo vstrebateľná forma BCAA vo voľnej forme pre ochranu, rýchly nárast a regeneráciu svalovej hmoty. Amino BCAA Mega Strong sú určené na použitie pre profesionálnych aj rekreačných športovcov z disciplín, ktoré si vyžadujú kvalitnú svalovú hmotu bez nadbytočného tukového tkaniva. Amino BCAA Mega Strong sú nepostrádateľné pre športovcov zo silových športov (kulturistika, vzpieranie, zápasenie, armwrestling, powerlifting), ale aj kolektívnych, v ktorých o úspechu rozhoduje nielen obratnosť a šikovnosť, ale aj rýchlosť a sila (hádzaná, volejbal, futbal, hokej).

Aminokyseliny BCAA spoločne tvoria až 35% z obsahu všetkých aminokyselín tvoriacich svalové tkanivo. Pri namáhavej fyzickej práci dochádza vždy k zvýšenej spotrebe BCAA a bez ich doplnenia v dostatočnom množstve dochádza k zvýšenému katabolizmu svalových bielkovín – s tým je spojené zhoršenie regenerácii, úbytok svalovej hmoty a pokles fyzickej výkonnosti, sily.

Tiež je nezvratne preukázané, že L-leucin organizmus využíva v dvojnásobnom množstve oproti L-izoleucínu a L-valínu. Preto je dôležité, aby pre maximálnu účinnosť boli BCAA v pomere 2:1:1 (v poradí L-valín, L-izoleucín,L-Leucín).

Suplementácia BCAA obsiahnutých v Amino BCAA Mega Strong pred a po výkone je vhodná ako jeden z kľúčových faktorov pre napredovanie pri všetkých druhoch pohybovej aktivity.

Amino BCAA Mega Strong je určený predovšetkým na:

 • kvalitnú a rýchlu regeneráciu
 • podporu nárastu svalovej hmoty
 • zlepšenie svalového výkonu
 • ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
 • ochranu svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
 • oddialenie nástupu pocitu únavy

Odporúčané dávkovanie:

 • na ochranu svalovej hmoty ... užite 40 ml Amino BCAA Mega Strong 40 - 60 minút pred fyzickým výkonom
 • na urýchlenie regenerácie ... užite 40 ml Amino BCAA Mega Strong ihneď po fyzickom výkone
 • v prípade hmotnosti nad 85 kg dávkovanie zvýšte o polovicu

Obsah účinných látok v 100 ml výrobku:

 • energetická hodnota ... 129,9 kJ/30,4 kcal
 • bielkoviny ... 5,7 g
 • sacharidy ... 0 g
 • cukry ... 0 g
 • tuky ... 0 g
 • L-valín ... 4.600 mg
 • L-isoleucín ... 2.000 mg
 • L-leucín ... 1.400 mg

Obsah účinných látok v jednej dávke, t.j. 40 ml:

 • energetická hodnota ... 51,9 kJ/12,1 kcal
 • bielkoviny ... 2,3 g
 • sacharidy ... 0 g
 • cukry ... 0 g
 • tuky ... 0 g
 • L-valín ... 1.840 mg
 • L-isoleucín ... 800 mg
 • L-leucín ... 560 mg

Zloženie:

 • voda, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, pomocné látky - regulátor kyslosti, aróma

Súvisiaci tovar:

Amino 2300

Určite jedny z najsilnejších aminokyselín na našom trhu.

300 tabl.
33.52
30.17
-10%

Amino 2200

Aminokyselinový prípravok špecificky určený pre nárast svalovej hmoty.

110 tabl.
14.27
13.56
 

Amino 2500

Aminokyselinové tablety s vysokou koncentráciou peptidicky viazaných aminokyselín.

100 tabl.
13.58
12.22
-10%

Amino 4000

Aminokyselinové tablety s veľmi vysokou koncentráciou viazaných aminokyselín.

13.58
12.90
 

Amino Protein 70%

Najnovší 70% proteínový suplement ideálny na naberanie kvalitnej svalovej hmoty.

750 g
19.88
17.89
-10%

Amino 2000

Dvojzložkový aminokyselinový doplnok pre nárast extrémnej sily a masívnej hmoty.

150 tabl.
18.26
15.52
-15%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

BCAA
autor: UST • dátum: 15.06.2012
Dakujem este raz za vsetky rady a tipy. Sportu zdar :)
Niet za čo.
BCAA
autor: UST • dátum: 15.06.2012
Dobrý deň, Daylette, klasicku tabletkovu, z kategorie novych nizkohormonalnych. Maju alebo nemaju teda v mojom pripade BCAA a L-Karnitin zmysel? Dakujem velmi pekne.
Antikoncepcia s tým zrejme nesúvisí (podľa toho, čo čítam v príbalovom letáku), odporúčam zvýšiť počet tréningových jednotiek (ale to už viete z článkov, na ktoré som Vám dal link), BCCA Vám chránia svalovú hmotu (tá Vám spaľuje kalórie), Karnitín (aj spomínaný COMPRESS - dávka 2x3 tablety) zvyšuje spaľovanie, takže odpoveď je - ÁNO, majú zmysel. Pondelok, Stredu a Piatok využívajte posilňovanie + aeróbnu aktivitu, v ostatné dni stačí aeróbna aktivita. A ešte poznámka - ŽIADNE SACHARIDY PO TRÉNINGU.
BCAA
autor: UST • dátum: 14.06.2012
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne. Mrknem na bodyrock.tv. Trénujem zvyčajne pondelok - streda - štvrtok a štandardne o 17.00-18.00. Ked sa cez víkend podarí, je to v sobotu bicykel al. korčule, poobede. Rozumiem tomu správne, že v rámci 1 tréningovej jednotky by som mala zahrnúť aerobnú aktivitu aj posilňovanie zároveň? A v ostatné dni len aeróbnu? Ďakujem za raday k strave, nebude problém zrealizovať :) Výživové doplnky teda môžem vypustiť? Ešte ma napadlo, môže mať vplyv aj dlhodobé užívanie hormonálnej antikoncepcie?
DObrý deň. BCCA a karnitín (pozor - účinná dávka je 1 g na 15-10 kg hmotnosti ... vo Vašom prípade je to 4-6 g denne) by som určite ponechal. Odporúčam prečítať si tieto články:

http://www.eastlabs.biz/article/2360
http://www.eastlabs.biz/article/2363

Akú antikoncepciu užívate?

BCAA
autor: UST • dátum: 14.06.2012
Tiež by ma zaujímalo, či sú vhodnejšie komplexné aminokyseliny, alebo sú dostačujúce BCAA. Mám 27 r., 176 cm, 59 kg. Cvičím pravidelne, 1x týždenne spinning/walking, 1x kruhový tréning, 1xcvicenie s vl. hmotnostou doma. Niekedy sa mi podarí aj viac, ale z dovodu casovo narocnej prace skratka pravidelne neviem zaradit viac ako tychto 3x tyzdenne. Strava: ranajky: vodove pecivo, trocha masla, nízkotuc. tvrdý syr, zelenin. Desiata: pár orieškov (kešu, lieskové...), obed: hovadzie, resp. kuracie maso al. tuniak zelenina. Olovrant: bud nic alebo napr. špaldové tyčinky (1-2ks, hrubé tyčinky). Večera: domáci kefír (cca 2-3 dcl), syry (typu parmezán, zrelá gouda, nízkot. tvrdý syr). Z času na čas pohár vína. Pred tréningom užívam len L-karnitín, BCAA (Scitec 6400, 3 tbl). Po tréningu 3 tbl BCAA. Inak nič. Pitný režim mám zvládnutý, cvičím ako píšem vyššie už nejakého pol roka, predtým tiež, ale menej. Napriek tomu sa mi nedarí zhodiť podkožný tuk, resp. nevidím to, i keď som podstatne spevnela a zlepšila sa aj kondička. Športujem s radosťou a z pohybu sa fakt teším. Aktuálne užívam 4 deň Compress fever zakúpený na zákl. Vášho odporučenia. Kde teda robím chybu? Mám užívať BCAA (alebo komplexné amino?) aj v netréningové dni? Ráno či pred spaním? Nepreceňujem doplnkovú výživu, len v tom chcem mať jasno. Prečítala som snáď celý tento web a Vaše rady sú vecné, priame a myslím, že tvoríte naozaj účinnú poradňu. Ďakujem veľmi pekne.
Hm ... úprimne? Máme niekoľko klientov, ktorí sa trápia s podkožným tukom. Ako sa ho zbaviť? Kombináciou tvrdého tréningu (tu sa obávam, že 3x do týždňa tréning postačuje na udržanie aktuálnej formy, spevnenie tela, zlepšenie jeho funkčnosti ale aj vzhľadu, no na "spálenie" zbytkov tuku pod kožou je to málo) - posilňovacieho, ale aj aeróbneho. Odporúčam, vypracujte si tréningový plán, ktorý budete opakovať 3x do týždňa (posilňovanie, aeróbna aktivita ... neviem aké sú Vaše domáce možnosti, ale pozrite www.bodyrock.tv pre inšpiráciu), nekombinujete 3 rôzne tréningy, resp. aktivity, ale trénujte 3x podľa toho istého ... stravu "prepnite" na bielkovinové zdroje s tým, že na raňajky si doprajte aj sacharidy (cca 50 g, napr. kombinácia ovsené vločky, ovocie) - zvyšné jedlo len bielkoviny a zelenina. Po tréningu ŽIADNE sacharidy. Čo sa doplnkov výživy týka, nič extra nepotrebujete, tajomstvo je v STRAVE a AKTIVITE ... napíšte mi ešte, kedy trénujete. Viem si predstaviť režim pondelok, streda, piatok, sobota, nedeľa, to by Vám mohlo pomôcť.
forma BCAA
autor: UST • dátum: 14.06.2012
Dobrý deň, poradíte mi, prosím, ktorá form BCAA je vhodnejšia - tekutá alebo v tabletách, resp. kapsulách? Ďakujem.
DObrý deň. Osobne klientom odporúčam kapslovú formu - rýchlo sa dostáva k cieľovým tkanivám, cena je veľmi, veľmi priaznivá. Tekutá je výhodnejšia v rýchlejšom "nástupe účinku", tabletizovaná je tesne pod kapslovou formou - dostupnosť je ovplyvnená technológiou výroby (plnivá, pojivá, tlak, pri ktorom bola tableta vyrobená atď.)
datum spotreby
autor: Patrik • dátum: 25.03.2012
dobry den, aka je prosim Vas doba trvanlivosti na EGG 100 argentinas albumin 1150g a BCAA od Nutrend 1l + 0,5L zdarma a nakoniec ci je to dobra kombinacia na naberanie hmotnosti, dakujem Patrik
Dobrý deň. Podľa aktuálnej expirácie (prehľad o stave skladu má Marek Baják - kontaktujte ho na tele. čísle, ktoré nájdete na boku, pravá strana). Ak je Vaša strava 100%, je to dobrá kombinácia.Kľúčové slová pre Amino BCAA Mega Strong + 500ml ZADARMO!:

 • Amino BCAA Mega Strong, + 500ml Zadarmo, doplnok výživy, aminokyseliny, kulturistika, fitness, bcaa, nutrend