Hamaviss Gel

Hamaviss Gel

Pod názvom HAMAVISS GEL je na Slovenskom trhu už niekoľko mesiacov dostupný unikátny gel na vonkajšie použitie (vtiera sa do problémových miest tela), vysoko účinný pri svalových poraneniach, problémoch s kĺbmi, na podporu regenerácie svalov po namáhavom tréningovom procese alebo všade tam, kde sa vyžaduje ochranné a protizápalové pôsobenie na chrupavky kĺbov, chrbticu a šľachy.

Gel je vyrobený na základe unikátneho výrobného postupu, vďaka čomu sa podarilo zapracovať do jeho obsahu aktívne látky, ktoré sa v obdobných produktoch neobjavujú – určite je to extrakt Perna Canaliculus (Novozélandská zelená mušľa) efektívny pre riešenie takmer všetkých problémov spojených s bolesťou kĺbov a svalov, ďalej je to gaultéria a hamamel, nechýbajú tradičné zložky ako eukalyptus, smrekové ihličky, rozmarín a mentol.


Kliknite pre zväčšenie.

Hamaviss Gel -

Hamaviss Gel -

Hamaviss Gel -


Hamaviss Gel (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
125 ml  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
11.00 € 9.90 € 
500 ml + dávkovač  bez príchute
- obľúbenosť: 1/10
38.00 € 34.20 € 
500 ml náplň  bez príchute
- obľúbenosť: 7/10
28.00 € 25.20 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Hamaviss Gel:

Pod názvom HAMAVISS GEL je na Slovenskom trhu už niekoľko mesiacov dostupný unikátny gel na vonkajšie použitie (vtiera sa do problémových miest tela), vysoko účinný pri svalových poraneniach, problémoch s kĺbmi, na podporu regenerácie svalov po namáhavom tréningovom procese alebo všade tam, kde sa vyžaduje ochranné a protizápalové pôsobenie na chrupavky kĺbov, chrbticu a šľachy.

Gel je vyrobený na základe unikátneho výrobného postupu, vďaka čomu sa podarilo zapracovať do jeho obsahu aktívne látky, ktoré sa v obdobných produktoch neobjavujú – určite je to extrakt Perna Canaliculus (Novozélandská zelená mušľa) efektívny pre riešenie takmer všetkých problémov spojených s bolesťou kĺbov a svalov, ďalej je to gaultéria a hamamel, nechýbajú tradičné zložky ako eukalyptus, smrekové ihličky, rozmarín a mentol.

HAMAVISS GEL – hlavné spektrum účinkov

 • liečebné pôsobenie a úľava pri bolestiach svalov a chrbtice
 • zlepšenie kvality kĺbovej chrupavky
 • regenerácia chrupavky
 • tlmenie zápalových procesoch v svaloch aj kĺboch
 • podporuje prekrvenie svalov, zabezpečuje lepšiu pohyblivosť a vitalitu

HAMAVISS GEL – komu je určený?

 • Pre všetkých aktívnych ľudí (hlavne športovcov, ale aj pre seniorov a bežne pracujúcich ľudí), ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, napriek tomu dbajú oň, chcú si ho udržiavať vo funkčnom stave, predchádzať zhoršeniu, bolesti a pomáhať mu v intenzívnej regenerácií.

Perna Canaliculus (novozélandská zelená mušľa) – rozhodujúca zložka HAMAVISS GELLU

 • Perna Canaliculus sa pestuje na brehoch Nového Zélandu pri Malborough sounds a Hauraki. Morská voda vo farmách, v ktorých sa pestujú mušle, je neustále monitorovaná na biotoxíny ťažké kovy a baktérie. kvalita vody je priebežne sledovaná na základe skúšok vykonaných podľa noriem stanovených US Food and Drug Administration, Európskej únie a Novozélandského úradu pre bezpečnosť potravín – výsledný produkt je preto po chemickej stránke mimoriadne čistý.

História Perna Canaliculus sa spája s pôvodnými obyvateľmi Nového Zélandu - s Maormi, ktorí žili na brehoch Nového Zélandu a konzumovali Perna Canaliculus v surovom stave. Pre týchto obyvateľov boli takmer neznáme bolesti kĺbov, reuma a artritída – neplatilo to však pre domorodcov žijúcich vo vnútri ostrova, ktorí mušľu Perna Canaliculus nejedli. V roku 1970 sa Perna Canaliculus dostala do popredia vo výskume, cieľom ktorého bolo získať liek proti rakovine. Firmy zaoberajúce sa spracovávaním mušlí vyhľadali výskumníkov s cieľom vyskúšať nimi vyrobený ,,mušľový prach“ na liečbu rakoviny. Bohužiaľ, výskumníci nenašli liek na rakovinu, no pri testovaní zistili pozoruhodnú skutočnosť - pacienti, ktorí sa zúčastnili výskumu a trpeli nejakým problémom pohybového aparátu, hlásili vysoký stupeň zlepšenia. Vďaka týmto informáciám sa Perna Canaliculus dostala do popredia vedeckého záujmu. Perna Canaliculus sa pestuje zhruba 2 - 2,5 roka, za tento čas dorastá do dĺžky cca 10 cm, pri dôkladne riadenom zbere sa vyberajú najkvalitnejšie kusy, tie sa sušia a spracujú sa do podoby práškového extraktu tak, aby si uchoval vysoký podiel glykosaminglykátov (GAG). Okrem iného obsahuje 61% bielkovín, 13% sacharidov, 12% glykosaminglykánov (GAG), 5% tukov , 5% minerálnych látok, 4% vody. Z účinných zložiek si pozornosť zaslúži eicosatetraenoic (ETA), kyselina eikosapentaenová (EPA) a Docosahexaenoic (DHA), ktoré vplývajú na zápalové procesy v kĺboch, a tým aj zmiernenie bolesti. Z minerálov obsahuje sodík, horčík, vápnik, železo, zinok, meď, draslík, mangán, nikel, z vitamínov C, D, E, B12, B1, B2, B3, B6. Perna Canaliculus sa dokonale sa hodí na zachovanie a udržiavanie flexibility kĺbových chrupaviek a väzov, synoviálnej tekutiny a väčšiny druhov pohybových problémov, na podporu liečby osteoartrózy, artritídy, reumatizmu, dny, osteoporózy, účinná pre stavbu a podporu regenerácie kĺbovej chrupavky, neoceniteľná pri podpore regenerácie spojivového tkaniva (väzy, šľachy), má protizápalový účinok, efektívna pri reumatoidnej artritíde

Glykosaminoglykány (GAG) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Glykosaminoglykáty sú to mukopolysachridy, ktoré popri kolagéne tvoria veľkú časť medzibunkovej hmoty v spojivovom tkanive (predovšetkým v chrupavke, väzivách, šľachách a podobne). K významným mukopolysacharidom patrí kyselina hyalurónová, chondroitinsulfát (prítomný v chrupavke), dermatansulfát (nachádza sa v pokožke), keratansulfát, heparín (obsiahnutý v žírnych bunkách). V našom tele vznikajú zložitou syntézou glukosamínov, ich najvýznamnejším miestom pôsobenia sú kĺby – zlepšujú „mazanie“ a absorpciu vody do chrupavky. Nadmerné zaťaženie si však vyžaduje dodatočný prívod GAG do vášho tela, výhodou HAMAVISS GELU je to, že GAG „dodáte“ aplikáciou na pokožku priamo v problémovom mieste, vtieraním zabezpečíte ľahký prestup aj efektívne využitie. GAG sú schopné viazať veľké množstvo vody a pôsobia ako výplň alebo mazivo pre spojivové tkanivo.

Glykosaminoglykány sú účinné pri stimulácii a produkcii kĺbového mazu a "zahusťujú" ho, posilňujú platničky chrbtice proti stuhnutosti stavcov, zúčastňujú sa výstavby chrupaviek kĺbov, zmierňujú a zabraňujú zápalom a opuchom kĺbov, pôsobia efektívne pri artróze, artritíde, ischiase, poskytujú flexibilitu, pevnosť a pružnosť chrupavky.

Gauitheria Procumbens Leaf Oil ( Gaultheria) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Gaultéria rastie vo východnej časti Severnej Ameriky. Zmierňuje bolesť svalov , kĺbov a reumatických ťažkostí. Dodnes je používaná ako tradičná medicína severoamerických Indiánov pri reumatizme.

Picea excelsa Leaf Oil (smrekové ihličky) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Smreky žijú prirodzene vo vyšších a chladnejších nadmorských výškach , nachádzajú sa vo väčšine Európy , pričom severná hranica je v Arktíde. Účinná látka použitá v HAMAVISS GELE-e sa získava parnou destiláciou z ihličia, používa sa aj v ľudovom liečiteľstve, pri reumatických problémoch, pridáva sa do masážnych gélov. Výborne prekrvuje pokožku a svaly a tým prispieva k urýchlenej rekonvalescencie.

Hamamelis Virginiana Extract (Hamamel virgínsky) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Rastie na území Severnej Ameriky. Výťažky sa používajú v kozmetike pre svoje tonizujúce pôsobenie na pokožku. Výťažky z Hamamelu sa využívajú aj na riešenie problémov s kŕčovými žilami, je to tradičný ľudový liek proti zápalom resp. majú protizápalový zmierňujúci účinok.

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarín) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Patrí k juhoeurópskej kvetine a bežne sa vyskytuje v stredozemnej oblasti. Rozmarín sa používa na fyzickú regeneráciu po dlhom pracovnom dni resp. športovom výkone. Vo farmácii a v ľudovom liečiteľstve sa používa ako prostriedok, ktorý zvyšuje prekrvenie a utišuje bolesti, najmä svalové, kĺbové a nervové, odstraňuje aj pocit chladu v končatinách.

Menthol(mentol) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

V poskytovaní prvej pomoci sa používa ako náhrada ľadu pre jeho chladiace účinky v neprítomnosti vody a elektriny - napr. pri podvrtnutiach, pri svalových kŕčoch, bolestiach svalov a kĺbov. Poskytuje výrazný chladivý efekt, ktorý sa za pár minút premení na pálenie, zohrieva pokožku, a to v konečnom dôsledku znamená prekrvovanie postihnutých miest.

Eucalyptus globulus Leaf Oil (eukalyptový olej) – vysoký podiel v HAMAVISS GELE

Má svoj domov v Austrálií a východnej časti Indonézie. Dnes však niektoré druhy rastú aj v mnohých ďalších subtropických oblastiach sveta (Španielsko, Portugalsko). V tradičnej medicíne pôvodných obyvateľov Austrálie sa listy používali v obkladoch na akékoľvek rany alebo zápaly. Má výborné antiseptické účinky, používa sa pri zápaloch. V masážnych olejoch pôsobí hrejivo a má upokojujúce účinky pri reumatických bolestiach.

Použitie:

 • naneste na postihnuté miesto vhodné množstvo gélu
 • vtierajte do postihnutého miesta krúživými pohybmi
 • aplikujte 2x denne, najlepšie ráno a večer pred spánkom

Súvisiaci tovar:

Flexit Gelacoll

Hydrolyzát želatíny na zlepšenie flexibility a pohyblivosti kĺbov.

180 tobol.
10.80
10.26
-5%

Glukosamin Chondroitin + Gelatina Z..

Dva suplementy kĺbovej výživy v akčnej ponuke - jeden produkt úplne zdarma!

100+100tob
18.85
14.70
-22%

Gela 1000 EXTRIFIT

Najkoncentrovanejší doplnok výživy s hojivým účinkom na kĺby a šľachy. Prevencia pred poškodením pri športe.

250 tobol.
15.00
13.95
-7%

Hell NO Gel

Nový revolučný NO preparát pre silnú stimuláciu k výkonu. Extrémna pumpa pre nárast svalovej hmoty.

46 g
2.00
1.76
-12%

L-Carnitin Gel 100.000 - 1+1 ZADARMO!

Vysoko účinný koncentrát L-karnitínu base v tekutej forme. Akcia 1+1 ZADARMO!

1 + 1 ks
35.00
31.50
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.
Kľúčové slová pre Hamaviss Gel:

 • kĺbova výživa, HAMAVISS GEL, gel, želatína, masážny krém