Super Fat Burners

Super Fat Burners

Super Fat Burners je veľmi populárny a efektívny doplnok stravy, ktorý sa používa ako spaľovač tuku - pôsobí veľmi priaznivo na metabolizmus mastných kyselín. Podporuje regeneráciu pečeňových tkanív a všetky obsiahnuté zložky priaznivo pôsobia na celý organizmus.


Kliknite pre zväčšenie.

Super Fat Burners -


Super Fat Burners (zľava 25 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
200 tabl.  bez prichute
- obľúbenosť: 10/10
18.56 € 13.92 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu Super Fat Burners:

Super Fat Burners obahuje niekoľko zložiek, ktoré priamo zabezpečujú dokonalú efektivitu suplementu pri dodržaní minimálneho dávkovania.
Cholín - patrí do skupiny biolátok nazývaných fosfoglyceridy. Jeho funkciou je výstavba bunkových membrán, mobilizácia tuku a znižovanie cholesterolu. Cholín významne ochraňuje pečeň a ľadviny, zlepšuje pamäť a podporuje tvorbu myelinových obalov v nervoch. Napomáha tiež pri ochoreniach pečene a žlčníka.
Inositol - nedostatok spôsobuje akumuláciu tuku v pečeni. Napomáha metabolizácii mastných kyselín v pečeni a pôsobí ako prenášač rôznych hormonálnych signálov medzi bunkami. Inositol je nepostrádateľný pre rast vlasov. Nedostatok môže viesť k vypadávaniu vlasov, podráždenosti, náladovosti a zaznamenané bolo aj praskanie a vznik trhlín i poškodení kože.
Methionín - esenciálna aminokyselina v kombinácii s cholinom tvorí tzv. lipotropné látky, ktoré bránia vzniku tukovej infiltracie pečene pri ich toxickom poškodení. Tato aminokysela pomáha vo funkcii tráviacej sústavy , zaisťuje detoxikáciu škodlivých látok ako je olovo a ďalšie ťažké kovy. Bráni rozvoju svalovej slabosti , lámavosti vlasov a účinkom radiácie. Methionin je účinný antioxidant.
L-karnitín (tiež vitamín BT) - snáď najznámejšia legálna látka používaná k redukcii tuku. Karnitín toho dokáže aj viac - jeho hlavnou funkciou v organizme je podpora transportu mastných kyselín s dlhým reťazcom, ktoré sú v bunkách štiepené za účelom tvorby energie. Karnitín sa v zahraničí používa v klasickej medicíne pri rôznych tipoch dystrofií a ako podporný prostriedok pri liečbe poškodení pečene nadmernou a dlhodobou konzumáciou alkoholu. Niektoré štúdie poukazujú na priaznivý vplyv po operáciách srdca. Muži s ohľadom na väčšiu svalovú hmotu majú užívať vyššie dávky karnitínu než ženy. Za minimálnu a bezpečnú sa považuje aplikácia 1-3 gramov čistého karnitínu denne, ale v testoch ani jednorázová aplikácia 15 gramov nevyvolala toxické príznaky.
Chrómium polynikotinát - chróm je esenciálnym elementom, stimuluje aktivitu enzýmov, podieľajúcich sa na metabolizme glukózy a na syntéze mastných kyselín. Zvyšuje využitie inzulínu a jeho schopnosť prenášať glukózu. Má tiež pozitívny efekt na oddialenie deštruktívnych procesov v organizme, v obehovom systéme. Polynicotinát chrómu je najčastejšie používaný k redukcii hmotnosti a ako látka schopná znížiť chuť do jedla.
Lecitín - nedocenená látka, zlepšuje regeneráciu organizmu po intenzívnej záťaži, zlepšuje pamäť, znižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje pečeňové tkanivo a pôsobí na metabolizmus tukov. Ochranné blany, ktoré kryjú mozog, sú tvorené lecitínom a a obsahujú ho aj svaly i nervové bunky. Lecitín chráni pred kardiovaskulárnym ochorením, podporuje funkcie mozgu a zlepšuje vstrebávanie thiaminu v pečeni a vitamínov A+E v črevách.
L-lyzín - esenciálna aminokyselina podieľajúca sa na syntéze svalových buniek, funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka svalovej hmoty. Lyzín podporuje absorpciu vápniku, udržuje rovnováhu dusíkatých látok. Znižuje vysokú hladinu sérových triglyceridov . Môže byť využitý aj pri liečbe herpes vírusu.
Vitamín B6 - pyridoxín sa podieľa na regulácia a ovplyvňovaní tak veľkého množstva pochodov v živom organizme, ako máloktorá iná živina. Ovplyvňuje fyzické i duševné zdravie, napomáha pri udržiavaním rovnováhy medzi sodíkom a draslíkom, podporuje tvorbu erytrocytov, ovplyvňuje rast buniek, blokuje tvorbu toxického homocysteinu a predovšetkým zohráva dôležitú úlohu v metabolizmu bielkovín.
Železo - jeho hlavnou funkciou je tvorba hemoglobínu , myoglobínu a okysličovanie krvi. Železo podporuje zdravý imunitný systém a tvorbu energie.
Kyselina olejová – je to nenasýtená mastná kyselina rady omega 9, ktorá priaznivo pôsobí ako prevencia pred vznikom aterosklerózy, zlepšuje kvalitu pokožky, vlaso, znižuje krvný tlak. Je známe, že v ťažkých prípadoch rakoviny pŕs s metastázami sa využíva aj ako podporná liečba spoločne so špecifickými protilátkami (liek Herceptin) - kyselina olejová zvyšuje účinok liečby a odďaľuje nástup rezistencie k tomuto lieku.
Kyselina linolová - esenciálna mastná kyselina rady omega 3. Preventívne pôsobí v súčinnosti s ostatnými látkami (lecitín, cholín, inositol, cesnak, vitamíny E a C, niacín) v prevencii pred aterosklerózou, pozitívne ovplyvňuje metabolizmus tukov, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov, zmenšuje riziko tvorby krvných zrazenín. Esenciálne mastné kyseliny napomáhajú prenosu nervových vzruchov a sú nutné pre normálny vývoj a funkciu mozgu.

Super Fat Burners a jeho použitie:

 • redukcia tuku pri znižovaní hmotnosti.
 • podpora regenerácie organizmu
 • prevencia pred vypadávaním vlasov
 • ovplyvnenie kvality pokožky
 • ochrana a regenerácia pečeňového tkaniva
 • účinný prostriedok na zníženie únavy
 • prevencia pred aterosklerózou
 • zlepšenie pamäte
 • zníženie hladiny cholesterolu
 • urýchlenie regenerácie pri intenzívnej tréningovej záťaži
 • preventívny prostriedok pred chudokrvnosťou
 • pri ochorení pečene a žlčníka

Upozornenie:
1 tobolka obsahuje 10 mg vitamínu B6. Maximálna povolená denná dávka stanovená vyhláškou u nás je 10 mg pyridoxínu . V USA sa Super Fat Burners dávkuje podľa aplikačnej schémy - 2 tobolky ráno a 2 tobolky poobede, alebo 40 minút pred fyzickou záťažou. Takáto aplikačná schéma sa u nás nesmie odporúčať.

Odporúčané dávkovanie:

 • 1 tobolka počas dňa, alebo pred fyzickou záťažou.

Obsah účinných látok v štyroch tobolkách:

 • cholín ... 1.800 mg
 • methionín ... 400 mg
 • chróm pikolinát ... 200 mcg
 • karnitín ... 500 mg
 • lecitín ... 20 mg
 • kyselina linoleová ... 200 mg
 • inositol ... 100 mg
 • vitamín B6 ... 10 mg
 • lysín ... 200 mg
 • železo ... 8 mg - železo
 • kyslina olejová ... 100 mg

Súvisiaci tovar:

Super Mega Mass 4000

Lahodný gainer s obsahom vyvážených bielkovín a sacharidov nutných pre rast svalovej hmoty.

3000 g
57.00
42.75
 

L-Carnitín 30.000 + 10.000 mg za S..

Klasický spaľovač za výnimočne priaznivú cenu, 500 ml zdarma!

1000 ml
14.94
14.19
 

L-Carnitín 30.000 + 10.000 mg za S..

Klasický spaľovač za výnimočne priaznivú cenu, 500 ml zdarma!

1000ml
14.94
14.19
 

Therm L-carnitin + druhý za SUPER C..

Extra balíček účinných spaľovačov tukov pre ženy aj mužov za vynikajúcu cenu.

90 tobol.
23.00
20.70
-10%

BCAA Extra Liquid + 2 litre za supe..

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v pitnej forme. Akcia - 2 litre za super cenu!

1+1 liter
32.75
22.92
 

Fat Burner Thermogenic

Tuk spaľujúca kombinácia najefektívnejších látok na našom trhu.

90 tobol.
26.52
23.87
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

dobry
autor: jana • dátum: 07.08.2013
Dobrý chcem sa opýtať na kombináciu super fat burner od biotechu spolu s CLA 400
Dobrý deň. Nemám výhrady.
kombinacia
autor: Lukáš Šmatko • dátum: 08.11.2011
mozem 100% Taurine a Super Fat Burners kombinovat?
DObrý deň. Môžete, nie je to problém.
otazla
autor: lukas • dátum: 26.09.2011
Mam jednu malu otazku mozem pred cvicenim pouzitSuper Fat Burners ak chcem chudnut a po cviceni na regeneraciu Amino Beef 5000 alebo co by bolo dobre spojit po cviceni na regeneraciu ked chcem schudnut?
Dobrý deň. Kombinácia "spaľovač + aminokyseliny" je vhodná do diétneho režimu v prípade, že máte príjem bielkovín minimálne 2 g na kg hmotnosti.Kľúčové slová pre Super Fat Burners:

 • Super Fat Burners, spaľovač, carne labs