VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!

VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!

Doplnok výživy VemoHerb Ecdysterone obsahuje 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý už pri dávkach 5-10mg na kilogram hmotnosti dokáže výrazne zvýšiť proteosyntézu, následkom čoho telo zvyšuje podiel svalovej hmoty a znižuje zásoby telesného tuku. Ďalším účinkom tohto fytoecdysteroidu je zvýšená tvorba vysoko energetických štruktúr (ATP, kreatinfosfát) a navýšenie zásob glykogénu. Výsledok? Doplnok výživy VemoHerb Ecdysterone vám zabezpečí nielen nárast objemu kostrového svalstva, alebo nárast vytrvalosti a dynamického výkonu.

Adaptogény boli v minulosti prísne stráženým tajomstvom, ktoré stálo v pozadí špičkovej výkonnosti najlepších športovcov bývalého Sovietskeho bloku. Extraza 100 je tabletizovaný, vysokokvalitný extrakt pripravený z rastliny s adaptogénnym účinkom, ktorá je vo svete známa ako Rhodiola rosea obohatený o kofeín na stimuláciu extrémneho vytrvalostného výkonu. Tento doplnok výživy teraz dostanete úplne zadarmo v tomto akciovom balíku - VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!


Kliknite pre zväčšenie.

VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO! -

VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO! -


VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO! (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
90 tobol.  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
43.00 € 38.70 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!:

Doplnok výživy VemoHerb Ecdysterone vám zabezpečí nielen nárast objemu kostrového svalstva, alebo nárast vytrvalosti a dynamického výkonu.

Užívanie doplnku výživy VemoHerb Ecdysterone nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní, jeho efektivita je mimoriadne vysoká aj preto, že účinné látky boli izolované z toho najlepšieho zdroja - Leuzea Carthamoides.

Veda a VemoHerb Ecdysterone

Veľký počet štúdií potvrdzovalo anabolickú aktivitu Beta-Ecdysteronov už na rozhraní 70. a 80. rokov 20. storočia, predovšetkým v kombinácii s tvrdým tréningom. V bývalom Sovietskom zväze prebiehali pokusy s využitím Beta-Ecdysteronu ako anabolicky účinného doplnku určeného predovšetkým pre športovcov. Výsledky testov boli prekvapujúce – aplikácia VemoHerb Ecdysterone priniesla v krátkej dobe nárast svalovej hmoty a súčasne výrazné zvýšenie výkonu. Je známe, že práve Beta-Ecdysteron stal pravidelnou súčasťou diéty ruských olympionikov, ktorí sa pripravujú na najvýznamnejšie športové podujatia. Už po 3. až 5. dňoch aplikácie VemoHerb Ecdysterone u športovcov nastáva nárast fyzickej kondície, v ďalších týždňoch pri vhodnom tréningu a strave bohatej na bielkoviny prichádza k 6-10% nárastu svalovej hmoty. Vzpierači , okrem nárastu sily a svalovej hmoty, po tréningoch cítili aj menšiu bolesť vo svaloch a väzivovom aparáte. Beta-Ecdysteron taktiež pozitívne ovplyvňuje výkyvy nálady v priebehu náročných tréningových cyklov. V profesionálnom a vrcholovom športe VemoHerb Ecdysterone používajú k dosiahnutiu psychickej a fyzickej stability, často aj k urýchleniu regenerácie po zraneniach, alebo ochoreniach - bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na kardiovaskulárny a imunitný systém. Svet športovej vedy pozorne sleduje práce výskumných tímov, ktoré testujú VemoHerb Ecdysterone a medzi tie, ktoré vzbudzujú pozornosť patria:

Dr Burdette - Zrýchlenie proteosyntézy

Úplným základom, či prvopočiatkom je vedecká štúdia, ktorú vykonal v roku 1963 Dr Burdette, ktorý zistil, že Ecdysterone zvyšuje rýchlosť proteosyntézy, teda schopnosť tvorby svalových bielkovín.

V. Smetanin - Pozitívna dusíková bilancia

Nasledovali štúdie vykonané v Sovietskom zväze v roku 1986, kedy bolo dokázané, že Ecdysterone zvyšuje pozitívnu dusíkovú bilancie. Pýtate sa, ako súvisí dusíková bilancia s vyšším množstvom svalovej hmoty? Jednoducho - čím viac dusíka vaše telo zadržiava a čím je vyššia rýchlosť syntézy (tvorby) bielkovín, tým viac svalovej hmoty získavate. Podstatný je však dostatočný prísun bielkovín (teda vysokoproteínová diéta) súčasne s dávkovaním Ecdysterone tak, aby sa plne využil jeho potenciál.

V. Smetanin - Zvýšenie odolnosti, vytrvalosti, aj zásob glykogénu vo svaloch

V tejto štúdii bola sledovaná skupina 117 rýchlokorčuliarov vo veku od 18 do 28 rokov a cieľom štúdie bolo zistiť efektivitu Ecdysterone na úroveň výkonu, kapacitu pľúc a VO2max. Výsledky hovoria sami za seba – po aplikácii Ecdysterone došlo k zvýšeniu všetkých uvedených parametrov. V podstate to znamená, že telo bolo schopné prijímať viac kyslíka a bolo schopné odstraňovať rýchlejšie oxid uhličitý. Súčasne došlo k zvýšeniu zásob glykogénu vo svalovej hmote.

S. Simakin - Zvýšenie svalovej hmoty a hustoty za súčasného zníženia hladiny telesného tuku

Cieľom tejto štúdie, ktorá prebehla koncom deväťdesiatych rokov (1988) v Sovietskom zväze, bolo zistiť vplyv Ecdysterone na množstvo svalovej hmoty a telesného tuku. Tri skupiny športovcov užívali placebo, proteín a proteín + Ecdysterone. Výsledky skončili jednoznačne v prospech kombinácie proteín + Ecdysterone. Zo 78 atlétov (muži i ženy), ktorí konzumovali iba proteín, nepreukazoval nikto zvlášť výrazný nárast svalovej hmoty v časovej perióde 10 týždňov. U skupiny, ktorá konzumovala placebo, bol dokonca zaznamenaný úbytok svalovej hmoty. Naproti tomu skupina, ktorá konzumovala Ecdysterone + proteín, zaznamenala 6 - 7% nárast svalovej hmoty a 10% úbytok telesného tuku.

Odporúčané základné dávkovanie:

 • základná celodenná dávka je 2 - 4 tobolky VemoHerb Ecdysterone
 • dávku si rozdeľte do dvoch, maximálne v troch čiastkových dávok – odstup medzi čiastkovými dávkami by mal byť približne rovnaký
 • v čiastkovej dávke užite maximálne 1 - 2 tobolky, zapite dostatočným množstvom vodou
 • aby bol využitý naplno potenciál zvýšeného účinku na proteosyntézu, je veľmi dôležité kombinovať užívanie VemoHerb Ecdysterone s vysokoproteínovou diétou

Odporúčané pokročilé dávkovanie:

Účinok VemoHerb Ecdysterone je maximalizovaný, ak sa užíva v štvortýždňových kúrach s dvojtýždňovej prestávkou. Základnou dennou dávkou je príjem 5-10 mg VemoHerb Ecdysterone na 1 kg telesnej hmotnosti pre mierne pokročilých cvičencov, vyspelí budú profitovať z dávky 10-15 mg na kg hmotnosti – dané množstvo si rozdeľte do troch čiastkových dávok počas dňa.

Ste mierne pokročilý cvičenec, vaša hmotnosť je napríklad 80 kg tzn. že priemerná celodenná dávka VemoHerb Ecdysterone by sa mala pohybovať medzi 400 - 800 mg, t.j. 2 - 3 tobolky VemoHerb Ecdysterone denne. Prvý týždeň užívajte 2 tobolky, zvyšné 3 týždne tobolky 3.

Ste vyspelý cvičenec, vaša hmotnosť je 100 kg, takže celodenná dávka VemoHerb Ecdysterone by sa mala pohybovať medzi 1.000 – 1.500 mg t.j. 4 - 6 toboliek VemoHerb Ecdysterone denne. Prvý týždeň užívajte 4 tobolky, zvyšné 3 týždne 6 toboliek. Čiastkové dávky užívajte s odstupom 6 hodín (napr. o 8:00, 14:00 a 20:00), po ukončení štvortýždňové kúry odporúčame dvojtýždňovej prestávku. Cykly môžete opakovať dovtedy kým vám budú prinášať benefit.

Poznámka:

Pre ďalšie urýchlenie rastu svalovej hmoty a sily je vhodné súčasne užívať VemoHerb Ecdysterone s akýmkoľvek prirodzeným stimulantom sekrécie testosterónu a rastového hormónu. Z nášho e-shopu vám ponúkame tieto tri kvalitné suplementy:

 • VemoHerb Tribulus Terrestris
 • Bulgarian Tribu ... stimulant sekrécie testosterónu
 • 25GH Stack ... stimulant sekrécie rastového hormónu

Obsah účinných látok v 1 tobolke:

 • beta-ecdysteron ... 245 mg

Zloženie:

 • želatínová tobolka, stearan horečnaty, maltodextrín

Informácia:

 • potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Súvisiaci tovar:

VemoHerb Guggulsterone

Efektívny pri likvidácii podkožného tuku, ale účinný aj pri znižovaní tuku vnútorného.

60 tobol.
21.00
18.48
-12%

VemoHerb Tribulus Terrestris

Absolútna špička medzi Tribulusmi. Rýchly nárast hladín testosterónu, ešte rýchlejší rast svalovej hmoty!

90 tobol.
30.00
27.00
-10%

Hardcore EcdySterones + ZADARMO Tes..

Kombinácia dvoch anabolicky účinných doplnkov na zrýchlenie rastu svalovej hmoty. Jeden zadarmo!

90+30 kaps
44.00
38.72
-12%

1+1 Creatin monohydrát Micro

Mikronizovaný, práškový 100% kreatín monohydrát za vynikajúcu cenu. Ďalších 555 g ZDARMA!

555g+555g
39.50
19.75
 

Nitric Oxide Expander + Creatin Eth..

Cenovo výhodný balíček doplnkov pre nárast masívnej svalovej hmoty.

1 pack
64.93
37.01
 

1+1 Creatin monohydrát Micro

Mikronizovaný, práškový 100% kreatín monohydrát za vynikajúcu cenu. Ďalších 555 g ZDARMA!

555g+555g
39.50
19.75
 

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

karate
autor: Jano • dátum: 16.09.2014
Dobrý deň,prosím Vás o radu,mám 29 rokov,okolo 10 rokov som posiloval a posledný rok trénujem karate 3krát týždenne,do posilnovne už nechodím,poradte mi aké doplnky by som mal užívať a v akých dávkach ak chcem poriadne zabrať do kondície,po prípade aby som nestrácal zo svalovej hmoty,mám 87 kg,a 177 cm,vopred ďakujem
Dobrý deň. Vyskúšajte náš Fight Pack, ktorý obsahuje adaptogény.
VemoHerb Ecdysterone
autor: Martin • dátum: 03.08.2014
Dobry den chcem sa opytat, v poznamke k tomuto produktu pisete, ze je vhodne konzumovat ho s produktmi na zvysenie tvorby vlastneho testosteronu a dali ste na vyber 3.. a hned prva je o5 VemoHerb Ecdysterone... nemal tam byt nahodou VemoHerb Tribulus ? .. pripadne odporucali by ste tuto kombinaciu ?
Dobrý deň. Máte pravdu - chybu sme už opravili.
pv
autor: Jano • dátum: 14.07.2013
Dobrý den , chcel by som sa spýtať .. v texte o VemoHerb Ecdysterone je napísané že účinok je maximalizovaný, ak sa užíva v štvortýždňových kúrach s dvojtýždňovej prestávkou. To znamená že sa to má brať 4 týždne a dalšie 2 týždne prestávka alebo brať 4 dni v týždni a dalšie 2 dni prestávka ? Vopred dakujem ..
Dobrý deň. 4 týždne užívajte - 2 týždne neužívajte. Zrozumiteľnejšie to už napísať nedokážem.
Info
autor: Miroslav • dátum: 14.06.2013
Dobrý deň, chcem sa Vas opýtať, či je tento produkt naozaj neškodny al. nie? Chcel by som ho vyskušať, ale mam s toho trochu strach, aby som si nespôsobil nejake važne zdravotne problemy. Moj kamarat ho berie, ale jemu sa neda veriť, lebo on bral už aj steroidy. A ako ho mam užívať, ked mam 90kg. Za Vaš čas a odpoveď vopred ďakujem a ostavam s pozdravom.
Dobrý deň.Nemusíte sa báť, ecdysteron je overený doplnok, bezpečný. Užívajte ho v dávkach, aké sú uvedené v popise produktu.
VemoHerb Ecdysterone
autor: peter • dátum: 06.04.2013
.. dakujem velice pekne za pomoc :)
Dobrý deň. Ak za pomoc považujete odpoveď ÁNO, niet za čo.
VemoHerb Ecdysterone
autor: peter • dátum: 04.04.2013
chcem sa opýtať .. mám to brat pred aj po cviční 1 tabl. ked mám len 65kg - VemoHerb Ecdysterone
Dobrý deň. Áno + kvalitnú stravu k tomu.Kľúčové slová pre VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!:

 • VemoHerb Ecdysterone + Extraza 100 ZADARMO!, doplnoky výživ, anabolizant, kulturistika, fitness, vemoherb