VemoHerb Tribulus Terrestris

VemoHerb Tribulus Terrestris

Poznáte to – doplnok výživy Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší! A Platí to aj o doplnku výživy VemoHerb Tribulus Terrestris, ktorého hlavným benefitom je originálny Bulharský Tribulus Terrestris s extra vysokým obsahom steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%). Nepochybne, VemoHerb Tribulus Terrestris je v súčasnej dobe (aj v rámci celosvetového merítka) najsilnejší dostupný výrobok, s najvyšším obsahom protodioscínu na trhu (pozor - nezamieňať tento údaj s celkovým podielom saponínov!)


Kliknite pre zväčšenie.

VemoHerb Tribulus Terrestris -

VemoHerb Tribulus Terrestris -


VemoHerb Tribulus Terrestris (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
90 tobol.  bez príchute
- obľúbenosť: 10/10
30.00 € 27.00 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu VemoHerb Tribulus Terrestris:

Štandardizovaný obsah protodioscínu vo VemoHerb Tribulus Terrestris je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov, ako je protogracilin a ďalšie, limitovaný je aj obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%). Výsledok? Po aplikácii VemoHerb Tribulus Terrestris vaše hladiny testosterón doslova raketovo vystrelia do výšky, následkom čoho zaznamenáte masívny rast svalovej hmoty (v prípade, že budete konzumovať stravu bohatú na bielkoviny) pri silovom tréningu, alebo zrýchlenie regenerácie pri ostatných formách športovej záťaze.

Prečo užívať VemoHerb Tribulus Terrestris?

 • VemoHerb Tribulus Terrestris obsahuje originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu
 • VemoHerb Tribulus Terrestris stimuluje prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov, následkom čoho prispieva k nárastu svalovej hmoty a sily
 • VemoHerb Tribulus Terrestris výrazne zvyšuje sexuálne libido
 • VemoHerb Tribulus Terrestris je skutočná garancia maximálneho účinku

Nie je Tribulus Terrestris ako Tribulus Terrestris

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta - USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že Bulharský Tribulus má úplne iné farmakologické a fyziologické vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. To tiež jednoznačne potvrdila aj najnovšia vedecká štúdia, ktorú uskutočnil tím pracovníkov z univerzity v Mississippi (M. Ganzera, E. Bedir, IA Khan). Spomínaný rozdiel je v obsahu hlavnej účinnej látky, steroidného saponínu protodioscín, ktorý má masívne anabolické účinky, navyše aj účinky podporujúce sexuálne libido. Originálne Bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscín v sušine oproti Tribulusom z ostatných častí sveta – z tohto dôvodu je tiež Bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu, formou spracovania atď.

Ako spoznám originálny bulharský tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus Terrestris (60% protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54 - 55% protodioscínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je vlastníkom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscínu, čo je v súčasnej dobe najsilnejší dostupný extrakt aj v rámci Bulharska. Pozor - nikdy nezamieňajte obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Prečo? Saponíny sú len všeobecným pojmom, takže napríklad aj 95% extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať iba 1,5% účinného protodioscínu!

Ako VemoHerb Tribulus Terrestris funguje?

Steroidný saponín protodioscín je aktívnou substanciou, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov (testosterónu u mužov, estrogénu u žien), pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a funguje ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele protodioscín zvyšuje hladinu testosterónu, reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcie a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje protodioscín hladinu pregnenolonu, progesterónu a hladinu estrogénov, zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny psychický a emočný stav.

Protodioscín z VemoHerb Tribulus Terrestris stimuluje produkciu luteinizačného hormónu v hypofýze a priamo tak zvyšuje vylučovanie pohlavných hormónov – v prípade mužov je to testosterón, ktorý má významný vplyv na pozitívnu dusíkovú bilanciu, proteínovú syntézu a nárast svalovej hmoty.

VemoHerb Tribulus Terrestris a jeho pôsobenie na libido

VemoHerb Tribulus Terrestris je nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný na zvýšenie sexuálneho libida a potencie, k stimulácii produkcie testosterónu a na udržanie optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu. Preukázané sú pozitívne účinky na fertilitu (plodnosť), vhodná je tiež aplikácie počas menopauzy a andropauzy u mužov.

VemoHerb Tribulus Terrestris a jeho anabolické pôsobenie

VemoHerb Tribulus Terrestris zvyšuje dostupnú hladinu energie počas fyzického výkonu, pomáha odstraňovať toxíny vzniknuté psychickým stresom, podporuje odbúravanie tuku a stimuluje rast svalovej hmoty a sily.

VemoHerb Tribulus Terrestris zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien). Protodioscín obsiahnutý vo výrobku VemoHerb Tribulus Terrestris je látkou všestranne využiteľnou v kulturistike a všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty. VemoHerb Tribulus Terrestris nemá žiadne vedľajšie účinky.

Odporúčané základné dávkovanie:

 • základnou celodennou dávkou je 3 - 6 toboliek denne; celodennú dávku si rozdeľte do troch čiastkových dávok
 • zapite dostatočným množstvom vody

Odporúčané dávkovanie využiteľné pre kulturistiku a silové športy:

 • VemoHerb Tribulus Terrestris odporúčame užívať v osem týždňových kúrach s následnou dvojtýždňovej prestávkou
 • základná celodenná denná dávka VemoHerb Tribulus Terrestris je 10 - 15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdeľte ju do troch dávok počas dňa
 • základnú dennú dávku môžete navýšiť až o 50% v prvých 2-3 týždňoch v prípade, že máte požiadavku na rýchlejší nástup účinku

Príklad - ak je vaša hmotnosť napríklad 80 kg, vaša základná účinná dávka VemoHerb Tribulus Terrestris je 800 až 1200 mg denne t.j. 4 - 6 kapsúl VemoHerb Tribulus Terrestris denne; v prvých 2-3 týždňoch dávkovanie „navýšte“ o 50% (tzn. užívajte 6-8 toboliek)

Efektivita v raste svalovej hmoty výrazne stúpa, ak je VemoHerb Tribulus Terrestris vzájomne kombinovaný s doplnkom VemoHerb Ecdysterone

Obsah účinných látok v jednej tobolke:

 • štandardizovaný extrakt Bulharského Tribulus Terrestris (60% protodioscín) ... 200 mg

Zloženie:

 • želatínová kapsula, stearan horečnatý

Informácie:

 • potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Súvisiaci tovar:

VemoHerb Guggulsterone

Efektívny pri likvidácii podkožného tuku, ale účinný aj pri znižovaní tuku vnútorného.

60 tobol.
21.00
18.48
-12%

Tribulus Terrestris

Koncentrovaný rastlinný extrakt stimulujúci zvýšenú prirodzenú sekréciu testosterónu.

100 tobol.
13.58
12.90
-5%

Tribulus Terrestris EXTRA 80%

Vysokokvalitný extrakt vo farmaceutickej kvalite s garantovaným účinkom na rast svalovej hmoty.

120 tobol.
35.68
28.54
-20%

Tribulus Terrestris + druhý ZADARMO!

Podpor tvorbu testosterónu, ktorý podporí rast svalov. Kúp jedno balenie a druhé máš za super cenu!

1 pack
39.80
24.68
 

Mutant Mass Pro + Tribulus Terrestr..

Extraúčinný gainer v kombinácii s anabolizantom na podporu rastu masívnej svalovej hmoty.

6,8kg+120t
112.16
78.51
 

Mega Tribulus 1000 + Peruvian Maca

Balíček anabolicky vysokoúčinných látok na podporu rastu masívnej svalovej hmoty.

200+100 to
54.80
35.62
-35%

Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

užívanie
autor: jozo • dátum: 14.01.2015
Dobrý den v popise VemoHerb Tribulus Terrestris je napísané užívanie 3x za den ale chcel by som sa opýtať kedy vlastne ho užívať pred jedlom po jedle alebo medzi jedlami . Dakujem
Dobrý deň. Vždy s jedlom.
tribulus
autor: jozef • dátum: 28.07.2014
Dobry deň!mam otazku ktory z tychto tribul.by ste mi odporučili.mam 48r trenujem ob deň a mam pomerne fyzicky naročnu pracu..vemoherb tribulus alebo weider 3complex tribulus.popripade poraďte niečo ine..ďakujem za odpoveď!
Dobrý deň. Nepoznám lepší tribulus ako z produkcie AMIX alebo EXTRIFIT.Kľúčové slová pre VemoHerb Tribulus Terrestris:

 • VemoHerb Tribulus Terrestris, doplnok výživy, anabolizant, kulturistika, fitness, vermoheb