SynTech

SynTech je Belgická značka športovej výživy, ktorá je založená na využívaní najlepších možných surovín s ochrannými známkami s vedecky dokázanými účinkami, zároveň ale tiež s reálne využiteľným množstvom účinných dávok. Produkty SynTech patria k absolútnej špičke európskeho trhu so športovou výživou, ich výroba prebieha v súlade s normou ISO 22000 (systém manažérstva bezpečnosti potravín) a všetky produkty sú GMO free (pochádzajú teda zo surovín, ktoré neboli geneticky modifikované).

SynTech je značka športovej výživy, ktorá je synonymom pre kvalitu, bezpečnosť a vysokú účinnosť výživy pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Nezáleží na tom, aký šport je Vám najbližšie alebo aké ciele sledujete, z ponuky značky SynTech si vyberiete vždy to najlepšie, čo prispeje k splnenie Vašich tréningových cieľov.

SynTech kladie dôraz na nasledujúcu štvoricu kľúčových parametrov:

 • Vedecky dokázané účinky kľúčových látok

  Produkty SynTech nie sú založené na použití mediálne vďačných, ale pritom neúčinných aktívnych látok, rovnako tak neexperimentujú s látkami, ktoré neboli dostatočne vyskúšané a ktorých účinnosť nebola dôkladne preverená. Sila a obľúbenosť značky SynTech spočíva v použití starostlivo vybraných kombinácií takých zložiek, ktoré majú vedecky dokázané účinky.

Najlepšie suroviny s ochrannými známkami

 • SynTech je jednou z mála spoločností, ktoré pri výbere surovín pre svoje produkty v maximálnej možnej miere využívajú suroviny s ochrannou známkou. Jedná sa síce o suroviny veľakrát aj výrazne drahšie, než sú suroviny dovezené z východných ázijských krajín, ale zároveň aj o suroviny, ktoré sú vysoko akostné. SynTech dáva v maximálnej miere prednosť takým surovinám, ktorých pôvod je v krajinách Európskej únie a ktoré sa vyznačujú prísnou kontrolou kvality výroby i výslednej výstupnej kvality. Všetky produkty sú sledované do úrovne tých najmenších zložiek, aby bola zaistená maximálna kvalita výsledných výrobkov a tiež ich najvyššia možná bezpečnosť.

Využitie reálne účinných dávok

 • Mnoho výrobkov športovej výživy používa rad ingrediencií len v "kozmetických" dávkach, aby mohli byť uvedené na etikete, pritom ale skutočne obsiahnuté množstvo zďaleka nestačí na to, aby sa reálny účinok mohol dostaviť. SynTech neponúka produkty založené na "patentovaných zmesiach", ktoré tak často nájdete na zámorských produktoch a ktoré pod lákavými názvami skrývajú dlhé zoznamy látok bez deklarovaného množstva, ktoré navyše bývajú v skutočnosti niekedy až smiešne nízke. Výrobky SynTech obsahujú len reálne účinné plnej dávky. Pridaná hodnota pre športovcov je totiž oveľa vyššia, ak výrobok neobsahuje veľké množstvo prímesí v malých dávkach, ale radšej menší počet prímesí v dávkach plných.

Vzájomná podpora účinných látok

 • Všetky produkty SynTech sú vyvíjané pre docielenie synergickej účinnosti, obsahujú teda také kombinácie zložiek, ktoré sa vzájomne podporujú a ktoré umožňujú dosiahnutiu vyššej účinnosti než pri podávaní jednotlivých zložiek zvlášť. Produkty SynTech sú na viac ľahko stráviteľné a veľmi dobre chutia.

Prísne sledovaná kvalita výroby

 • SynTech prináša celý rad účinných a vysoko kvalitných výrobkov, ktoré v súčasnosti patria k absolútnej špičke na európskom trhu. Systém zabezpečenia kvality je v súlade s normou ISO 22000 (systém manažérstva bezpečnosti potravín) a HACCP (analýza nebezpečenstva a kontrolné kritické body) a predovšetkým, všetky produkty sú GMO free (pochádzajú zo surovín, ktoré neboli geneticky modifikované a ktoré neobsahujú geneticky modifikované mikroorganizmy). SynTech vyvíja všetky svoje produkty aj v súlade s nariadením medzinárodnej antidopingovej organizácie WADA a tiež v bezchybnej harmónii s európskou legislatívou.

Pre koho sú produkty SynTech určené?

 • SynTech je značkou pre zdravý životný štýl , ktorá sa usiluje o to, aby vyvíjala prémiovú športovú výživu skutočne pre každého, a to či už ste začiatočník alebo špičkový pretekár, muž alebo žena, či už ste v akomkoľvek veku. Každý môže využívať naplno prínosy športovej výživy SynTech.

SynTech je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí:

 • kladú dôraz na zdravý a športový životný štýl,
 • chcú dodržiavať správne stravovacie návyky a cielene regulovať svoju hmotnosť,
 • požadujú rýchlejšiu a lepšiu regeneráciu,
 • chcú zvýšiť svoju silu a rozvíjať svalovú hmotu (produkty SynTech používajú s výbornými výsledkami začínajúci i pokročilí kulturisti, športovci venujúci sa CrossFit, hráči amerického futbalu, bojovníci MMA, hokejisti, boxeri, gymnasti a ďalší)
 • chcú zvýšiť výkonnosť v priebehu dlhých a intenzívnych tréningov (rada produktov je vhodných pre športovcov vytrvalostných športov, využívajú ju bežci, cyklisti, veslári, ale aj ďalší vytrvalostní športovci)

V belgických laboratóriách pomáhajú produkty SynTech vyvíjať špičkoví odborníci na výživu, biochemici a lekári, ale aj osobní siloví a kondiční tréneri. Každí z nich prispieva svojim know-how zo svojej vlastnej odbornej znalosti v konkrétnej oblasti. Všetci ale zdieľajú spoločné myšlienky, vášeň pre vzdelanie, šport a fitness na jednej strane a túžbu na základe svojich vedomostí vytvárať produkty najvyššej možnej účinnosti na strane druhej. Všetci potom úzko spolupracujú s trénermi a špičkovými športovcami z rôznych športových disciplín, ktorí súťažia na medzinárodných úrovniach, aby aj s ich pomocou a s ich spätnou väzbou mohli vyvíjať tak špičkové produkty špičkovej európskej športovej výživy, akými doplnky výživy SynTech bezpochyby sú.


Zoznam tovaru od výrobcu SynTech: