Creatine Ethyl Ester


Kategorie: Suplementy > Kreatiny > kreatin ethyl ester
Výrobce: Aminostar - https://obchod.ronnie.sk/aminostar


Creatine Ethyl Ester (CEE) od spoločnosti Aminostar je pokročilá forma kreatinu využívajúca ethyl esterovú technológiu, ktorá podstatnou mierou prispieva k oveľa lepšiemu vstrebávaniu kreatínu. Okrem toho znižuje nepríjemné žalúdočné problémy, ktoré sa občas objavujú pri aplikácii klasického kreatínu a spôsobuje minimálnu retenciu (zadržiavanie) nadbytočnej vody v organizme.

balení druh běžná cena cena pro vás
90 tobol. bez príchuti
- oblíbenost: 10/10
25.00 Kč23 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


CEE je najnovšia forma kreatínu s viazaným esterom. Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú esterifikáciou – chemickou reakciou karboxylové kyseliny a alkoholu. Esterifikácia látok zvyšuje ich rozpustnosť v tukoch – esterifikovaný kreatín je efektívnejší pri prechode bunečnou membránou bunky takže uplatní svoje pozitívne účinky vo vnútri bunky.

CEE v klinických testoch preukázal vysokú efektivitu pri tvorbe čistej svalovej hmoty, pri podpore explozívneho silového výkonu, maximalizuje hladinu dostupnej energie, pozitívne ovplyvňuje regeneráciu a jednoznačne zvyšuje výkonnosť v spojení s náročným tréningom. CEE predstavuje najefektívnejšiu formu kreatínu pre športovcov všetkých kategórií a výkonostných skupín s rovnakými pozitívnym vplyvom aký je oceňovaný u klasického kreatínu.

Obsah nutričných hodnôt v 1 dávke (4 tobolky):

Obsah nutričných hodnôt v 100g výrobku:

Odporúčané dávkovanie:

Zloženie:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-10-creatine-ethyl-ester