MyoCell 5 Phase AMIX


Kategorie: Suplementy > Anabolizanty > špecifické anabolizanty
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy MyoCell 5 Phase AMIX od spoločnosti AMIX Nutrition je novinka pochádzajúci z rodiny výrobkov špeciálnej edície MuscleCore ® Line - tá bola vyvinutá v spolupráci s profesionálnym kulturistom svetovej úrovne Dennisom Wolfom IFBB PRO. MyoCell 5 Phase AMIX je maximálne efektívny predtréningový doplnok výživy, ktorý vďaka kreatínu, L-arginínu, voľných aminokyselín BCAA v kombinácii s taurinom, kofeínom a guaranou, počas tréningu napumpuje vaše svaly na prasknutie a zásobí masívnym množstvom stavebných látok nepostrádateľných pre rast masívnej hmoty.

balení druh běžná cena cena pro vás
500 g limetka
- oblíbenost: 10/10
32.00 Kč29 Kč
500 g fruit punch
- oblíbenost: 6/10
32.00 Kč29 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy MyoCell 5 Phase AMIX od spoločnosti AMIX Nutrition je novinka pochádzajúci z rodiny výrobkov špeciálnej edície MuscleCore ® Line - tá bola vyvinutá v spolupráci s profesionálnym kulturistom svetovej úrovne Dennisom Wolfom IFBB PRO. MyoCell 5 Phase AMIX je maximálne efektívny predtréningový doplnok výživy, ktorý vďaka kreatínu, L-arginínu, voľných aminokyselín BCAA v kombinácii s taurinom, kofeínom a guaranou, počas tréningu napumpuje vaše svaly na prasknutie a zásobí masívnym množstvom stavebných látok nepostrádateľných pre rast masívnej hmoty. Okrem priamych účinkov v podobe masívneho napumpovania, má MyoCell 5 Phase AMIX tieto pozitívne účinky:

Čo obsahuje MyoCell 5 Phase AMIX?

ActiNOS ... funguje ako signálna molekula, ktorá spúšťa tvorbu enzýmu Enos v krvi, na to reagujú bunky cievnych stien tým, že začnú produkovať oxid dusnatý (NO) z arginínu a citrulínu. Oxid dusnatý (NO) rýchlo prechádza do hlbších vrstiev cievnej steny. Tam je NO detekovaný hladkými svalovými vláknami, čo má za následok ich uvoľnenie a tým aj zvýšenie priesvitu danej cievy - tento jednoduchý mechanizmus zabezpečuje patričný prísun krvi, kyslíka a ďalších živín do svalových vlákien, čo umožňuje s patričným silovým tréningom a vysoko proteínovou výživou, optimálny rast svalovej hmoty.

Astragin ... je prírodná látka zložená získaného z Astragalus Panax. Klinické štúdie potvrdzujú, že Astragin má schopnosť výrazne zlepšiť vstrebávanie živín, dôležitých pre rast svalovej hmoty. Ktorých a o koľko %?

Bioperine ... obsahuje 95 % účinnej zložky piperínu, u ktorej bolo rozsiahlymi klinickými štúdiami preukázané, že zvyšuje využiteľnosť súčasne podávaných mikronutrientov o 30 až 60%. V rôznych klinických štúdiách, ktoré prebehli v USA, bola naviac sledovaná využiteľnosť doplnkov výživy v troch kategóriách:

Creatine Load - Phase 1 ... nájdete tu až 5 druhov keratínu najvyššej kvality v megadávke až 6g

NO Boost - Phase 2 ... vám dokonale rozšíri cievy pretože obsahuje dva druhy arginínu, citrulín, ale aj beta-alanín, po ktorom budete cítiť jemné mravčenie na celom tele

AminoShock - Phase 3 ... ochráni vaše svaly počas tréningu vďaka 3g BCAA a 3 g Glutamínu

Performance & Focus - Phase 4 ... jednotlivé zložky vás dokonale nabudia a dodajú Vám silu a obrovské množstvo energie na celý tréning

Anabolic Fusion - Phase 5 ... podporí anabolizmus v tele a vaše svaly rýchlejšie porastú

Odporúčané dávkovanie:

Tabuľka nutričných hodnôt:

100 g
energetická hodnota1.310 kJ/310 kcal
bielkoviny44,8 g
sacharidy19,2 g
tuky6 g

Zloženie v jednej dávke (25 g):

Upozornenie:

Skladujte v suchu a pri teplotách do 25°C. Uskladňujte mimo dosah detí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a mládež do 15 rokov. Doplnky výživy nepoužívajte ako náhradu stravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1056-myocell-5-phase-amix