Hells NO2 Booster AMIX


Kategorie: Suplementy > Anabolizanty > nitrix oxide
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy Hell´s NO2 Booster od spoločnosti Amix zabezpečí maximálne napumovanie svalov počas tréningu, zrýchli prísun živín k cieľovým bunkám a následne akceleruje rast svalovej hmoty. Tobolky Hell´s NO2 Booster obsahujú špecifickú, Denisom Wolfom otestovanú zmes účinných látok, ktoré okrem akcelerácie rastu svalovej hmoty prispievajú k efektívnej eliminácii únavy a vyčerpanosti počas tréningu - po aplikácii Hell´s NO2 Booster budete trénovať tvrdšie, ťažšie, intenzívnejšie. Hell´s NO2 Booster obsahuje kombináciu L-arginínu alfa-ketoglutarát, vitamínov B6, vitamínu B12 a zinku, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

balení druh běžná cena cena pro vás
100 kaps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
26.50 Kč19 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy Hell´s NO2 Booster od spoločnosti Amix zabezpečí maximálne napumovanie svalov počas tréningu, zrýchli prísun živín k cieľovým bunkám a následne akceleruje rast svalovej hmoty. Tobolky Hell´s NO2 Booster obsahujú špecifickú, Denisom Wolfom otestovanú zmes účinných látok, ktoré okrem akcelerácie rastu svalovej hmoty prispievajú k efektívnej eliminácii únavy a vyčerpanosti počas tréningu - po aplikácii Hell´s NO2 Booster budete trénovať tvrdšie, ťažšie, intenzívnejšie. Hell´s NO2 Booster obsahuje kombináciu L-arginínu, vitamínov B6, vitamínu B12 a zinku, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Hlavnou účinnou látkou Hell´s NO2 Booster je L-arginín alfa-ketoglutarát, o ktorom vedecké výskumy preukázali, že zvyšuje zásobovanie svalových buniek krvou - tá so sebou prináša kyslík, všetky stavebné látky nutné k rastu svalovej hmoty, podporuje rast sily a zvyšuje fyzickú kondíciu.

Hlavné výhody Hell´s NO2 Booster:

Hell´s NO2 Booster od spoločnosti Amix obsahuje ActiNOS, ktorý funguje ako signálna molekula - tá spúšťa tvorbu enzýmu ENOS v krvi. Na to reagujú bunky cievnych stien tým, že začnú produkovať oxid dusnatý ( NO ) z arginínu a citrulínu - ten rýchlo prechádza do hlbších vrstiev cievnej steny, tam detekovaný hladkým svalstvom a nastáva zvýšenie prietoku krvi cievami. Tento jednoduchý mechanizmus zabezpečuje patričný prísun krvi, kyslíka a živín do svalových vlákien, čo v kombinácii so silovým tréningom a vysoko-proteínovou výživou zabezpečí rast svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie:

Obsah účinných látok v jednej dávke (tzn. 5 toboliek):

Upozornenie:

Skladujte v suchu a pri teplotách do 25°C.Uskladňujte mimo dosah detí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a mládež do 15 rokov. Doplnky výživy nepoužívajte ako náhradu stravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1062-hells-no2-booster-amix