MytoTest V3 AMIX


Kategorie: Suplementy > Náhrada anabolík > špecifické anabolizanty
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy MytoTest V3 od firmy Amix je extrémne silný stimulant testosterónu a výkonu. Bol navrhnutý výhradne v LargeLife laboratóriách v spolupráci s tímom športovcov Amix . AMIX ™ MytoTest V3 obsahuje len tú najvyššiu kvalitu a inovatívne ingrediencie vrátane klinicky overenej patentovanej zložky MyTosterone ®. Táto revolučná kombinácia Saw Palmetto a astaxantínu bolo testovaná a bolo preukázané, že zvyšuje hladinu testosterónu v tele a zároveň znižuje estradiol a DHT .

balení druh běžná cena cena pro vás
90 kaps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
35.00 Kč32 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


AMIX ™ MytoTest V3 prináša klinicky overené dávky MyTosterone ® spolu so silnými dávkami synergických zložiek vrátane Testofen ® Fenugreek, Rhodiola Rosea, guggul, Maca, D - aspartágová kyselina, Ginkgo biloba, Cordyceps sinensis a zinku .

Testofen ® je patentovaná značka pre fenugreek extract. Kým fenugreek extract má viac zdravotných aspektov, ktoré sú v nej aktívne obsiahnuté. Pri Testofen ® bolo preukázané, že zvyšuje hladinu testosterónu, libido, nárast svalovej hmoty a funkcie imunitného systému . Testofen ® je fenugreek extract štandardizovaný na 50 % Fenuside ™ .

Doplnok obsahuje Methocel ® CRT - ss ( Controlled Release Support System ) pre maximálny a dlhotrvajúci efekt .

Aké má výhody MytoTest V3 ?

Odporúčané dávkovanie :

Zloženie v 1 dávke (v 2 kapsulách) :

Upozornenie:

Skladujte v suchu a pri teplotách do 25°C.Uskladňujte mimo dosah detí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a mládež do 15 rokov. Doplnky výživy nepoužívajte ako náhradu stravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1066-mytotest-v3-amix