Lipotropic Fat Burner AMIX


Kategorie: Suplementy > Spaľovače tuku > l-karnitín (kapslová forma)
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy Lipotropic Fat Burner od spoločnosti AMIX je kvalitný moderný produkt, založený na efektívnej kombinácii L-Carnitinu a komplexu tukorozpustných lipotropných látok. Je určený predovšetkým na efektívne zníženie hmotnosti, na likvidáciu zásob depotného tuku a v prípade úspechu aj na následné udržiavanie optimálnej telesnej hmotnosti a aktuálnej formy. Využijú ho kondiční cvičenci, ale aj súťažiaci v kulturistike, fitness, bikini fitness a ďalších fitness disciplínach.

balení druh běžná cena cena pro vás
200 kaps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
25.00 Kč23 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy Lipotropic Fat Burner od firmy Amix je kvalitný moderný produkt, založený na efektívnej kombinácii L-Carnitinu a komplexu tukorozpustných lipotropných látok. Je určený predovšetkým na efektívne zníženie hmotnosti, na likvidáciu zásob depotného tuku a v prípade úspechu aj na následné udržiavanie optimálnej telesnej hmotnosti a aktuálnej formy.

Obsahuje kombináciu L-karnitínu, cholínu, inositolu, taurínu, betainu, CLA, HCA a methionínu. Účinne zlepšuje a zrýchľuje spaľovanie tuku a jeho premenu na využiteľnú energiu pri fyzickej aktivite, okrem iného obmedzuje ukladanie tukov prijatých stravou do depotných zásob, napomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a podporuje srdcovú činnosť. Je efektívnym produktom bez ohľadu na to, či vašim cieľom je zbaviť sa niekoľkých kilogramov nadbytočnej hmotnosti, alebo získať súťažnú formu, ktorou budete porážať súperov na súťažiach v kulturistike a fitness.

Výhody ktoré ponúka Lipotropic Fat Burner:

Odporučené dávkovanie:

Tabuľka nutričných hodnôt:

v 1 dávke (5 kapsúl)
L-Carnitin Tartrát550 mg
Cholin Bitartrát550 mg
Inositol 550 mg
Taurin550 mg
Betain HCL250 mg
CLA250 mg
Garcinia Cambogia extrakt250 mg
Methionin100 mg

Zloženie:

Upozornenie:

Skladujte v suchu a pri teplotách do 25°C.Uskladňujte mimo dosah detí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a mládež do 15 rokov. Doplnky výživy nepoužívajte ako náhradu stravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1069-lipotropic-fat-burner-amix