CFM Nitro Protein Isolate AMIX


Kategorie: Suplementy > Proteíny > viac ako 85% bielkovín
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy CFM Nitro Protein Isolate je absolútnou novinkou na trhu proteínov, ktorou spoločnosť AMIX prerazila medzi TOP špičku výrobkov s vysokým podielom bielkovín. Ak hľadáte mimoriadne kvalitný a zároveň maximálne efektívny srvátkový izolát, tak CFM Nitro Protein Isolate je tou najlepšou voľbou, pretože obsahuje Glanbia CFM srvátkový proteínový izolát prvotriednej kvality, peptidy bohaté na Arginín, tráviaci enzým Aminogen, proteázy a baktérie črevnej mikroflóry. Všetky tieto účinné zložky vám zabezpečia, že vaše telo dokáže CFM Nitro Protein Isolate v maximálnej miere nielen stráviť, ale prijaté bielkoviny aj veľmi rýchlo zabudovať do svalovej hmoty. Výsledok? Zrýchlený rast svalovej hmoty v objemovom období, ochrana svalov v období diétnom, alebo v príprave na súťaž. Neváhajte, a ochutnajte proteín, ktorý má miesto aj v suplementačnom pláne Dennisa Wolfa!

balení druh běžná cena cena pro vás
1.000 g čokoláda
- oblíbenost: 0/10
43.00 Kč38 Kč
1.000 g jahoda+jogurt
- oblíbenost: 0/10
43.00 Kč38 Kč
1.000 g mliečna vanilka
- oblíbenost: 0/10
43.00 Kč38 Kč
2.000 g čokoláda
- oblíbenost: 0/10
80.00 Kč70 Kč
2.000 g jahoda+jogurt
- oblíbenost: 10/10
80.00 Kč70 Kč
2.000 g mliečna vanilka
- oblíbenost: 0/10
80.00 Kč70 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy CFM Nitro Protein Isolate je absolútnou novinkou na trhu proteínov, ktorou spoločnosť AMIX prerazila medzi TOP špičku výrobkov s vysokým podielom bielkovín. Ak hľadáte mimoriadne kvalitný a zároveň maximálne efektívny srvátkový izolát, tak CFM Nitro Protein Isolate je tou najlepšou voľbou, pretože obsahuje Glanbia CFM srvátkový proteínový izolát prvotriednej kvality, peptidy bohaté na Arginín, tráviaci enzým Aminogen, proteázy a baktérie črevnej mikroflóry. Všetky tieto účinné zložky vám zabezpečia, že vaše telo dokáže CFM Nitro Protein Isolate v maximálnej miere nielen stráviť, ale prijaté bielkoviny aj veľmi rýchlo zabudovať do svalovej hmoty. Výsledok?
Zrýchlený rast svalovej hmoty v objemovom období, ochrana svalov v období diétnom, alebo v príprave na súťaž. Neváhajte, a ochutnajte proteín, ktorý má miesto aj v suplementačnom pláne Dennisa Wolfa!

Odporúčané dávkovanie:

Priemerný obsah účinných látok v 100 g výrobku:

Zloženie: CFM srvátkový proteínový izolát (z mlieka), ActiNOS - hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (z mlieka), peptidy s vysokým obsahom arginínu, hydrolyzát kolagénu, Aminogen (proteáza), Lactospore (Lactobacillus sporogenes), maltodextrín kakaový prášok (u príchute čokoláda a Banoffee), stabilizátory - xanthan, guar, sójový lecitín, aróma, sladidlá - steviol glycosidy, sukralóza a acesulfam K, farbivá

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergény: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracúva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1116-cfm-nitro-protein-isolate-amix