Whey Pure Fusion Protein + ZADARMO Shaker Monster Bottle Color


Kategorie: Extra ponuka > Akciové balíčky > Kvalitná hmota
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy Whey Pure Fusion Protein od spoločnosti AMIX je mimoriadne kvalitným, komplexným proteínom, ktorý obsahuje zmes srvátkových bielkovín získavaných najmodernejším technologickým postupom za studena. Nízke teploty, použité pri jeho výrobe, garantujú maximálnu biologickú účinnosť hlavných bielkovinových zložiek doplnku výživy Whey Pure Fusion Protein (sú nimi WPC srvátkový koncentrát WPI srvátkový izolát), ktoré filtračná metóda CFM (Cross-Flow Microfiltration) zbavila nežiadúcich tukov a laktózy.

Akční nabídka:

Akciový balíček obsahuje tieto výrobky:

balení druh běžná cena cena pro vás
1 pack čokoláda
- oblíbenost: 0/10
59.00 Kč41 Kč
1 pack vanilka
- oblíbenost: 10/10
59.00 Kč41 Kč
1 pack jahoda
- oblíbenost: 5/10
59.00 Kč41 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Mimoriadne vysokú účinnosť Whey Pure Fusion Protein v procesoch rastu svalovej hmoty zabezpečuje multienzýmový tráviaci komplex DigeZyme (obsahuje amylázu, celulázu, laktázu, lipázu, bakteriálne neutrálnu proteázu), skvelá delikátna chuť bola dosiahnutá kombináciou matodextrínu s moderným sladidlom Splenda. Výrobok neobsahuje Aspartam!

Hlavné výhody proteínu Whey Pure Fusion Protein:

Odporúčané dávkovania:

Obsah účinných látok v 100 g proteínu:

Zloženie:

Šejker Amix Monster Bottle Color je nový, z viacerých častí zložený, navyše viac účelový šejker. Atraktívny plastový šejker na miešanie kokteilov ponúka obsah 600 ml mix nádoby, spodný diel, ktorý slúži na uloženie tabletiek alebo toboliek, tretí diel môžete využiť na prenos vašej obľúbenej dávky proteínu.

Prednosti viac účelového šejkru Amix Monster Bottle Color:

Upozornenie:

Skladujte v suchu a pri teplotách do 25°C.Uskladňujte mimo dosah detí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a mládež do 15 rokov. Doplnky výživy nepoužívajte ako náhradu stravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1136-whey-pure-fusion-protein-zadarmo-shaker-monster-bottle-color