ThermoCore Professional AMIX


Kategorie: Suplementy > Spaľovače tuku > špecifické spaľovače
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy ThermoCore od firmy AMIX je špičkový spaľovač tukov zložený zo siedmich zložiek schopných stimulovať metabolizmus, regulovať pocit hladu, zrýchľovať odbúravanie nadbytočného telesného tuku, ktorý pôsobí po jednorázovej aplikácii dlhodobo, vďaka unikátnemu postupnému spôsobu vstrebávania. Hlavné zložky sú silné prírodné termogénne spaľovače.

balení druh běžná cena cena pro vás
90 tobol. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
31.00 Kč25 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy ThermoCore Professional od firmy AMIX je energetický stimulant a termogénny spaľovač tuku založený na maximálne efektívnom komplexe účinných látok. Vďaka termogennému procesu, pri ktorom telo vytvára väčšie množstvo tepla, dochádza k zrýchleniu metabolizmu a spaľovanie viac kalórií. Zároveň pri termogenéze dochádza čiastočne aj ku spaľovaniu kalórií z prebytočného tukového tkaniva. V kombinácii s kvalitne zostaveným jedálničkom a dostatočnou fyzickou alebo erobnou aktivitou máte v rukách veľmi silný nástroj pre získanie dokonalej postavy.

Čo ponúka doplnok výživy ThermoCore?

Salix alba (White Willow Bark Extract)

Citrus aurantium (synefrín)

Guarana

Piper nigrum (BioPerine®)

Odporúčané dávkovanie:

Tabuľka nutričných hodnôt:

v 1 dávke (2 kapsule)
Coleus forskohlii (štandardizovaný na 10% Forskolin)250 mg
Guarana sušená (extract)200 mg
Kofeín alkaloidy (z guarany extrakt a kofeín citrát)40 mg
White Willow Bark Extract (štandardizované na 15% salicínu)200 mg
kofeín bezvodý<160 mg
Citrus Aurantium (štandardizovaný na 95% synefrín)10 mg
BioPerine® (štandardizovaný na 95% rekuperačné)5 mg

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1234-thermocore-professional-amix