ThermoLean AMIX


Kategorie: Suplementy > Spaľovače tuku > špecifické spaľovače
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy ThermoLean od firm Amix je určný pre tých, ktorí to myslia s cvičením a spaľovaním tukov naozaj vážne, Jeho zloženie predstavuje komplex unikátne účinných látok určený na podporu udržania a správneho riadenia telesnej hmotnosti. Hlavnými zložkami sú silné prírodné termogénne spaľovacie látky, stimulátory fyzického a psychického výkonu, látky podporujúce zrýchlenie metabolizmu tukov. S doplnkom výživy ThermoLean významne znásobíte efekt pohybových aktivít na spaľovanie tukov.

balení druh běžná cena cena pro vás
90 tobol. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
20.00 Kč16 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy ThermoLean od firm Amix je výnimočne účinná termogénna formula špecificky vyrobená za jediným účelom – a tým je podstatne zvýšiť redukciu tukového tkaniva, pôsobiť ochranne na svalovú hmotu a napriek poklesu hmotnosti zachovať telu pružnosť a pevnosť. Kombinácia synefrínu, kofeínu a jeho prírodných zdrojov (extrakt guarany a extrakt zeleného čaju) predlžuje pozitívny účinok fyzickej stimulácie na spaľovanie podkožného tuku na časové obdobie až niekoľkých hodín. Navyše pôsobí ako mierny blokátor hladu, blokátor chuti do jedla a ľahko stimuluje psychiku, ktorá je často v útlme práve pri diétnom režime.

Čo ponúka ThermoLean od firmy Amix?

Efektivitu tejto termogénne účinnej formuly stupňujú špecifické látky, ktoré výrazne ovplyvňujú rozšírenie ciev, zvyšujú prekrvenie organizmu a stupňujú tepelné straty, ktoré pozitívne pôsobia na úbytok tukového tkaniva (napr. salicin, chróm, L-citrulin, ginkgo extrakt, kofeín a Guggulsteron, ktorý je tu kvôli zefektívneniu využívania tukov v bunkách). K pohodliu aplikácie určite prispieva aj minimálne prehrievanie organizmu zaznamenané po aplikácii tejto termogénnej formuly. Aj preto je Fatblock Thermogenic Capc momentálne najžiadanejším výrobkom špecificky určeným na spaľovanie tuku, s ktorým spoločnosť Amix doplnila túto triedu výrobkov.

Odporúčané dávkovanie:

Zloženie:

  • obsah v 1 kapsuly: Guarana extrakt (22%) ... 150mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), L-Karnitín tartrát ... 100mg, Kofeín ... 50mg, Extrakt zeleného čaju ... 50mg, Yerba Maté extrakt ... 50mg, Tyrozín ... 50mg, Guggul extrakt ... 50mg, hydroxycitrónová kyselina HCA ... 50mg, Extrakt vŕbovej kôry (salicin) ... 40mg, Extrakt zázvoru ... 40mg, Paprika (cayenské korenie) ... 25mg, Gymnemová kyselina ... 25mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel ®), látky protihrudkujúci stearát horečnatý, oxid kremičitý, Enzýmový komplex DigeZyme ® ... 12 mg, Extrakt citrus aurantium (Synephrine) ... 5 mg, Extrakt čierneho korenia (Bioperine ®) ... 2,5 mg, Chromium pikolinát ... 200ug

    Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


    Jak zboží zakoupit?


    Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1235-thermolean-amix