Amino Hydro 32 AMIX


Kategorie: Suplementy > Aminokyseliny > komplexné
Výrobce: AMIX Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/amix-nutrition


Doplnok výživy AMINO HYDRO 32 od firmy AMIX nutrition je extrémne silný aminokyselinový doplnok určený pre ochranu a nárast čistej svalovej hmoty. Amino HYDRO 32 obsahujú takmer 77 % čistých aminokyselín ktoré sú hydrolyzované (pred trávené) v každej tablete s obsahom 2.000 mg. Obsahuje vysoké percento vetvených aminokyselín BCAA a L-Glutamínu.

balení druh běžná cena cena pro vás
550 tabl. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
56.00 Kč45 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Amino Hydro 32 obsahuje komplex všetkých potrebných aminokyselín v špičkovej kvalite. Obsahuje hydrolyzované aminokyseliny v polypeptidových väzbách s krátkym reťazcom ako prirodzeným podielom stopového množstva voľných aminokyselín rozpustných v krvi, ktoré urýchľujú a prehlbujú regeneráciu po výkone.

Čo zaručuje doplnok výživy Amino Hydro 32:

 • ochranu svalovej hmoty a rast kvalitnej svalovej hmoty
 • minimum potrebnej energie pre vstrebanie obsiahnutých aminokyselín
 • surovina je vyrobená technológiou s 32 % stupňov hydrolýzy s maximálne rýchlym vstrebávaním
 • vysoký podiel vetvených BCAA aminokyselín a L - glutaminu

  Vďaka najmodernejšej technológie použití - tzv. pre-lisovanie obsahuje každá tableta len minimálny množstvo pomocných tabletovacích látok. Moderné aminokyselinové tablety Amino Hydro 32 od firmy AMIX nutrition sú vďaka tejto najnovšej metóde výroby príjemné malé, a sú ľahko prehĺtateľné teda nezaťažujú tráviaci trakt.

  Odporúčané dávkovanie:

  Obsah nutričných hodnôt v 100g výrobku:

  Zloženie v 3 tabletách / 9 tabletách:

  Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


  Jak zboží zakoupit?


  Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1247-amino-hydro-32-amix