Gold Cut Sizeandsymmetry


Kategorie: Suplementy > Spaľovače tuku > špecifické spaľovače
Výrobce: Sizeandsymmetry - https://obchod.ronnie.sk/sizeandsymmetry


Doplnok výživy Gold Cut od firmy Sizeandsymmetry je spaľovač tuku s kombináciou účinných termogénnych látok pre podporu spaľovania tuku.

balení druh běžná cena cena pro vás
100 kaps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
25.00 Kč23 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Sizeandsymmetry prichádza na trh s doplnkom výživy Gold Cut ktorý je určený k spaľovaniu nežiadúceho tuku. Tento produkt je kombinácia vedecky preskúmaných ingrediencii, ktorých cieľom je zamerať a odstrániť telesný tuk a zachovať maximálnu čistotu svalovej hmoty.

Sizeandsymmetry Gold Cut je extrémnym spaľovačom tuku s thermogenním a lipotropným účinkom. Napomáha k využitiu tuku ako zdroja energie. Efektívne tak podporuje znižovanie množstva telesného tuku vo vašom organizme a zníženie tukových zásob. Extrakt zo zeleného čaju, extrakt z horkého pomaranča a kajenské korenie pôsobia termogenne a podporujú využitie tuku ako energetického zdroja pre udržanie teplotnej rovnováhy.

Kofeín je jedným z najúčinnejších stimulantov, má však tiež schopnosť podporovať spaľovanie tuku a usmerňovať jeho pohyb k mitochondriám, kde sú ďalej využité ako zdroj energie.

Odporúčané dávkovanie:

Tabuľka nutričných hodnôt:

1 kapsula (500mg)
energetická hodnota3,24 kJ/0,77 kcal
bielkoviny0,13 g
sacharidy0,08 g
tuky0,01 g
zelený čaj - extrakt250 mg
citrus aurantium (synefrin)5 mg
Kofein110 mg
kajanské korenie100 mg
L-Phynylalanin12,5 mg
Zelená káva5 mg
Maltodextrin12,5 mg

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1253-gold-cut-sizeandsymmetry