Compression belt - kompresný opasok, Neosports


Kategorie: Tréningové doplnky > Fitness opasky > kompresné
Výrobce: Neosports - https://obchod.ronnie.sk/neosports


Spoločnosť Neosports je od roku 2000 výrobcom športových a ortopedických pomôcok, ktoré využívajú tisícky dievčat a žien v Južnej aj Severnej Amerike. Jednou z nich je aj tzv. Compression belt - kompresný opasok. K čomu je určený Compression belt - kompresný opasok z edície výrobkov Shape your body? Využívajú ho predovšetkým tvrdo trénujúce dievčatá a ženy, ktoré pomocou náročných silových tréningov pracujú na trvalej zmene proporcií, no ich cieľom je zachovanie si útleho pásu aj napriek tomu, že využívajú ťažké mŕtve ťahy, alebo drepy. Aktuálne výrobky edície Shape your body prichádzajú aj na trh Slovenska.

balení druh běžná cena cena pro vás
1 ks veľkosť 8" (20cm) - "XXS"
- oblíbenost: 3/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 8" (20cm) - "XS"
- oblíbenost: 10/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 8" (20cm) - "S"
- oblíbenost: 6/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 8" (20cm) - "M"
- oblíbenost: 2/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 8" (20cm) - "L"
- oblíbenost: 0/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 10" (25cm) - "XXS"
- oblíbenost: 0/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 10" (25cm) - "XS"
- oblíbenost: 5/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 10" (25cm) - "S"
- oblíbenost: 4/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 10" (25cm) - "M"
- oblíbenost: 3/10
55.00 Kč50 Kč
1 ks veľkosť 10" (25cm) - "L"
- oblíbenost: 1/10
55.00 Kč50 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Ak si porovnáte postavy špičkových športovkýň v šprintoch, v crossfite, vzpieraní, powerlifitngu, v bodyfitness a fitness bikini, už na prvý pohľad zaznamenáte výrazné rozdiely. Je pravdou, že v uvedených športoch je základom vhodne zvolený silový tréning (tzn. posilňovanie), no iba v bodyfitness a fitness bikini je tento náročný spôsob prípravy realizovaný z estetického hľadiska - pre šprintérky, súťažiace v crossifite, vzpieračky aj silové trojbojárky je jediným hodnotiacim kritériom výkonnosť.

Pravdou ale je, že rovnaké (alebo veľmi príbuzné) metódy a postupy silového tréningu využívajú všetky spomínané skupiny športovkýň. Mnohé z nich aplikujú modifikácie drepov s činkou, silové premiestnenia - nadhody, trhy a nedajú dopustiť na akúkoľvek variantu mŕtvy ťahov. Preto, ak vašim cieľom je súťaženie v bodyfitness a fitness bikini, zákonite by ste sa mali už pri prvom vstupe do posilňovne či fitness centra zaujímať o detaily, ktoré zabránia, aby sa silové cviky negatívne prejavili na šírke vášho pásu. Veď v bodyfitness, rovnako ako vo fitness bikini, je úzky pás základným predpokladom (nie však jediným) na úspešné súťaženie

Compression belt - kompresný opasok

Medicínska prax sa stretáva s prípadmi, kedy v dôsledku vnútorného tlaku (nadmerného vnútrobrušného tlaku) nastáva počas tehotenstva diastáza, rozostup brušných svalov, následkom čoho sa samozrejme brucho vytlačí dopredu a zväčší sa obvod pásu. V prípade silových športovkýň okrem vnútrobrušného tlaku v hre je aj nadmerná hypertrofia svalov brucha - ak nastáva v prípade šikmých brušných svalov, zákonite nastáva nežiaduce rozšírenie pásu.
Športová prax však využíva mnohé z cvikov, ktoré priamo, alebo nepriamo zaťažujú šikmé brušné svaly, zvyšujú "tlak na brušnú stenu" a v prípade, že sa vykonávajú bez vhodných podporných pomôcok, môžu prispieť k rozšíreniu pásu.
Opasok je tradičnou podpornou pomôckou pri silových tréningoch, ale spoločnosť Neosports ponúka v rámci edície výrobkov Shape your Body novinku. Tou je Compression belt - kompresný opasok, ktorý účinne bráni rozšíreniu pásu ako následok silových tréningov.

Hlavné výhody výrobku Compression belt - kompresný opasok:

Mimosúťažné obdobie: skúsenosti s aplikáciou výrobku Compression belt - kompresný opasok

Súťažné obdobie: skúsenosti s aplikáciou výrobku Compression belt - kompresný opasok

Uľahčuje výrobok Compression belt - kompresný opasok proces chudnutia?

Odporúčania od výrobcu


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1255-compression-belt-kompresny-opasok-neosports