BioTech - AKCIA L-glutamín+BCAA 3D zadarmo


Kategorie: Suplementy > Aminokyseliny > špecifické aminokyseliny
Výrobce: BioTechUSA Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/biotechusa-nutrition


Doplnok výživy 100% L-Glutamín od firmy Bio Tech nutrition je považovaný za jednu z najvýznamnejších esenciálnych aminokyselín, ktorá je najrozšírenejšou v tele a jej nedostatok sa okamžite prejaví v spomalení výstavby svalovej hmoty a následne v jej úbytku.

Doplnok výživy BCAA 3D v kapsuliach určený pre ešte vyššiu účinnosť a komfort pri cvičení. Obsahuje aminokyseliny L - leucín , L - valín A L - izoleucín v optimálnom pomere 2 : 1 : 1 . Aminokyseliny sú základom bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu svalovej hmoty a jeho čistému nárastu.

balení druh běžná cena cena pro vás
240g+90cps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
26.00 Kč17 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy 100 % L-Glutamín od firmy Bio Tech je považovaný za jednu z najvýznamnejších esenciálnych aminokyselín, ktorá je najrozšírenejšou v tele a jej nedostatok sa okamžite prejaví v spomalení výstavby svalovej hmoty a následne v jej úbytku. Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav.

Aké sú účinky doplnku výživy 100% Glutamin od firmy Bio Tech?

Je vhodný hlavne pre:

Odporúčané dávkovanie:

Obsah účinných látok:

BCAA 3D

BCAA 3D - sú voľné vetvené aminokyseliny L-leucín , L-izoleucín a L-valín a radia sa medzi esenciálne ( nepostrádateľné ) aminokyseliny a sú obsiahnuté praimo v svalových tkanívách, kde môžu byť využité ako dôležitý zdroj energie pri svalej námahe . Vetvené aminokyseliny sa nachádzajú v strave , sú Teda látkou úplne prirodzenou. Aminokyseliny predstavujú základný stavebný prvok bielkovín, ktoré sa podieľajú na raste a udržaní kvalitnej svalovej hmoty .

Odporúčané dávkovanie :

Obsah nutričných látok v jednej dávke (3 kapsule):

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1263-biotech-akcia-l-glutamin-bcaa-3d-zadarmo