Naša Kaša


Kategorie: Chudnutie > Nízkokalorické varenie > špecifické
Výrobce: NasaKasa - https://obchod.ronnie.sk/nasakasa


Doplnok výživy Naša Kaša je instantná 9-zložková kaša, plná vitamínov, minerálov a vlákniny, ktorú možno zaradiť ako sacharidovo-proteínové jedlo. Podľa zaujímavých nutričných hodnôt ju môžeme radiť na ráno, ale aj na večer. Má príjemnú chuť, neobsahuje konzervanty, ani pridané cukry a príprava Vám nezaberie viac ako 5 minút. Jej jedinečnosť spočíva aj v tom, že každá zložka pôsobí proti prekysleniu organizmu.

balení druh běžná cena cena pro vás
350 g (neuvedeno)
- oblíbenost: 10/10
3.90 Kč4 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Naša Kaša obsahuje optimálne nutričné hodnoty, vhodné aj pre diabetikov, pri redukčných diétach, športovcov, rekonvalescentov, deti.

Nutričné hodnoty umožňujú kašu zaradiť k sacharidovo-proteínovému jedlu pre športovcov, deti aj ľudí duševne pracujúcich, pričom prudko nenavyšuje glykemický index. Pridaním proteínovej zložky môže byť vhodnou stravou pre ranné, ale aj večerné doplnenie energie, prípadne pred športovým výkonom. Obsah sacharidov neprevyšuje hladinu 52 g/100 g kaše. S Našou Kašou máte istotu, že si zabezpečíte prísun vhodných živín, vitamínov, minerálov, vlákniny a doplníte si energiu bez zaťaženia tráviacej sústavy. Zmes je cenná hlavne pre vysoký obsah vitamínov B v symbióze s metionínom a lyzínom, ktorých má organizmus vysokú spotrebu.

Čo obsahuje Naša Kaša?

Príprava Našej Kaše:

Obsah nutričných hodnôt v 100 g výrobku:

Informácie od výrobcu:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1265-nasa-kasa