AKCIA!!! Dibencozide Magnum


Kategorie: Suplementy > Anabolizanty > špecifické anabolizanty
Výrobce: Megabol - https://obchod.ronnie.sk/megabol


Doplnok výživy Dibencozide Magnum 1000 mcg od výrobcu Megabol je výrobok so silným anabolickým účinkom. Mali by ho užívať hlavne cvičenci pri budovaní svalových prírastkov a pri zvyšovaní sily. Jeho účinky sa začínajú prejavovať najčastejšie po niekoľkých dňoch užívania tohto doplnku výživy. Skvelý pre ľudí s problémom pribrať a konzumovať veľké množstvo potravy.

balení druh běžná cena cena pro vás
100 kaps. (neuvedeno)
- oblíbenost: 10/10
14.00 Kč10 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Dibencozide Magnum 1000 mcg je nesteroidný metabolický faktor ktorý funguje ako biostimulátor v procese syntézy bielkovín v ribozómy. Podieľa sa na syntéze metionínu zo syntézy homocysteínu a thymidinu. Taktiež funguje ako element viažuci atómy vodíka pri transmetylových reakciách a syntéze nukleových kyselín.

Megabol Dibencozide Magnum nie je možné zistiť v krvnej plazme po 10 hodinách od aplikácie. Výrobok je tiež odporúčaný pre tých cvičencov, ktorí netrénujú systematicky, ale chcú zlepšiť svoju postavu. Pri testoch bolo aj dokázané, že pri pravidelnom užívaní tohto výrobku získavate väčšiu chuť do jedla a tým budete naberať rýchlejšie objem a svaly. Čiže je tento výrobok aj určený pre ľudí s problém pribrať a konzumovať veľké množstvo potravy.

Prečo sa rozhodnúť pre Megabol dibencozide magnum 1.000mcg ... 100kps?

Odporúčané dávkovanie Dibencozidene magnumu 1.000mcg:

Tabuľka nutričných hodnôt:

1 kapsula
Dibencozide (5-deoxy-5-adenosylcobalamin)1.000 mcg
pšeničný škrob300 mg

Upozornenie od výrobcu:

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1312-akcia-dibencozide-magnum