BioTech Crea.ToR


Kategorie: Suplementy > Kreatiny > špecifické
Výrobce: BioTechUSA Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/biotechusa-nutrition


Pri doplnku výživy Crea.ToR od spoločnosti BioTech USA nutrition nie je potrebná nasycovacia fáza, pretože pufrovaná formula sa vstrebáva takmer 100% vo svaloch. Faktor ATP spolu s formulou na maximalizáciu energie zabezpečuje jej rýchlejšie doplnenie počas tréningu. Je nesporné, že nový Crea.ToR je kreatínová formula obsahujúca 5 druhov kreatínu, ktorá bola vyrobená s najnovšími a najvyspelejšími technológiami na svete.

balení druh běžná cena cena pro vás
120 kaps. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
16.00 Kč14 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy CreaToR razantne zväčší objem buniek a zároveň pozitívne ovplyvní vstrebávanie živín a vylučovanie nepotrebných látok. Posilnenie mentálnej bystrosti, zvýšenie sily, zlepšenie vytrvalosti a uľahčenie prietoku krvi svalovou tkaninou – to všetko je skvelá formula úspechu pre každého športovca.

Odporúčané dávkovanie:

Profil aminokyselín:

2 cps
Crea.ToR matrix1.200 mg
pufrovaný kreatín, mikronizovaný kreatín, kreatín HCl, kreatín glukonát, kreatín AKG
NRG Maximize100 mg
niacin, extrakt zeleného čaju, extrakt z guarany
ATP faktor170 mg
pyruvát vápenatý, L-tyrosin, arginin AKG, citrulin malát, NADH
vitamín B6 (ako pyridoxin HCl)10 mg

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1317-biotech-crea-tor