BioTech USA Carnitin 1000


Kategorie: Suplementy > Spaľovače tuku > l-karnitín (kapslová forma)
Výrobce: BioTechUSA Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/biotechusa-nutrition


Doplnok výživy Carnitin 1000 od spoločnosti BioTech USA to je najpoužívanejší spaľovač tukov v tabletkovej forme a v extra vysokej dávke -1g v tabletke. Obsahom je vysoké dávka kvalitného čistého L- karnitínu tartrátu , ktorý si získal obľubu najmä medzi športovcami , ktorí sú v rysovacom období.L-karnitin je najdôležitejšou účinnou a súčasne ochrannou látkou. Slúži k zvýšenému využitiu tukov ako zdrojov energie pri fyzickom výkone – čím vyššia je hladina karnitinu vo svaloch, tým viac telesného tuku sa môže spáliť.

balení druh běžná cena cena pro vás
60 tbl. bez príchute
- oblíbenost: 10/10
21.00 Kč19 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Tvorba energie z tuku mitochondrii je veľmi zložitý proces do ktorého ak je zapojená tuková molekula, táto je „spotrebovaná bez možnosti návratu do obehu“ bunka tak po aplikácii L-karnitínu vytvára viac energie nutnej pre fyzickú záťaž, výsledkom čoho je žiadaný pokles tukových zásob aj telesnej hmotnosti.
Efektívnosť všetkých suplementov z obsahom L-karnitínu je však prísne limitovaná používaným dávkovaním, ktoré musí byť dostatočne vysoké. Ak beriete redukciu tuku skutočne vážne suplement L-karnitin 1000 vám zaručí prísun presného množstva L-karnitínu ľahko aplikovateľného vo forme tabletiek.

Hlavné výhody výrobku Carnitine od spoločnosti BioTech USA:

 • zabraňuje opätovnej tvorbe tukových zásob
 • zvyšuje spaľovanie depotného tuku, zrýchľuje metabolizmus, tlmí chuť na sladké
 • pozitívne vplýva na imunitný systém, reguluje hladinu cholesterolu
 • podporuje vytrvalostný výkon
 • podporuje srdečnú a mozgovú aktivitu
 • pri vysokom dávkovaní zvyšuje citlivosť receptorov pre androgény

  Odporúčané dávkovanie:

 • základné dávkovanie je jedna tableta aplikovaná 30 minút pred výkonom
 • prípade požiadaviek na výrazné spaľovanie tuku, resp. zvýšenú efektívnosť doplnku, aplikujte denne 3-5 tabliet - celodennú dávku rozdeľte na 2-3 čiastkové dávky
 • užívajte nepretržite maximálne 8 týždňov

  Tabuľka nutričných hodnôt:

  1 tbl.
  L-karnitín (L-karnitín L-tartrát)1.000 mg

  Zloženie:

  L-karnitín L-tartrát, fosforečnan vápenatý, objemové činidlo (hydroxy-propyl-methylcelulóza), protihrudkovacia látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), farbivá (žltý oxid železa, tartrazín*, žltá FCF*).

  Upozornenie:

  Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté


  Jak zboží zakoupit?


  Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1328--biotech-usa-carnitin-1000