Shape Protein Mash


Kategorie: Chudnutie > Nízkokalorické varenie > do 65% bielkovín
Výrobce: PROM IN - https://obchod.ronnie.sk/prom-in


Doplnok výživy Shape Protein Mash od spoločnosti Prom - IN je unikátna funkčná potravina novej generácie. Ide o ojedinelú kombináciu prémiových obilnín bohatých na beta-glukány a najkvalitnejšie, doposiaľ známe, zdroje bielkovín. Vzniknutá zmes sa tak stáva výnimočnou potravinou s ideálnym pomerom bielkovín a komplexných sacharidov, vhodnou najmä pri redukčných programoch.

balení druh běžná cena cena pro vás
500 g jablko-škorica
- oblíbenost: 7/10
10.90 Kč10 Kč
500 g čokoláda-kokos
- oblíbenost: 10/10
10.90 Kč10 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy Shape Protein Mash od spoločnosti Prom - IN je unikátna funkčná potravina novej generácie. Ide o ojedinelú kombináciu prémiových obilnín bohatých na beta-glukány a najkvalitnejšie, doposiaľ známe, zdroje bielkovín. Vzniknutá zmes sa tak stáva výnimočnou potravinou s ideálnym pomerom bielkovín a komplexných sacharidov, vhodnou najmä pri redukčných programoch.

Proteínovú zložku Shape Protein Mash tvoria dva zdroje bielkovín tej najvyššej kvality v optimálnom pomere. Ide o koncentrát srvátkovej bielkoviny, vyrobený z mlieka len za pomoci mikrofiltrácie.

Táto technológia spracovania zachováva (v koncentráte) veľké množstvo bioaktívnych frakcií, najmä Imunoglobulínu a ďalších subfrakcií, čo je hlavná prednosť tejto (čistej) nechemickej výrobnej metódy. Ďalej tiež natívny micelárny kazeín vyrobený iba mikrofiltráciou bez použitia chemikálií a agresívnych činiteľov.

Sacharidový komplex sa skladá z dvoch zložiek:

Prvá obilnina ( ovos) – je bohatá na veľmi hodnotné sacharidy, rastlinné bielkoviny a mastné kyseliny. V porovnaní s ostatnými obilninami vyniká ovos predovšetkým obsahom nerozpustnej vlákniny.

Druhou obilnina (jačmeň) - vyniká predovšetkým obsahom špecifickej vlákniny, tzv. rozpustnými beta-glukánmi. Beta-glukány majú na ľudský organizmus mnoho pozitívnych účinkov. Bolo dokázané, že beta-glukány z jačmeňa znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Pre dosiahnutie požadovaného účinku je nutné prijať 3g beta-glukánov denne.

Použitie vysoko kvalitných surovín pomohlo vytvoriť revolučnú Fitness potravinu. Jej užitím dodáte telu hodnotné živiny, ktoré podporia Vašu snahu o dosiahnutie najlepšej formy. Okrem toho je konzumácia Shape Proteín Mash naozajstným chuťovým zážitkom. Jesť zdravo nebolo nikdy tak príjemné a jednoduché.

Hlavné výhody Shape Protein Mash:

Návod na prípravu:

Tabuľka nutričných hodnôt (100 g):

čoko-kokosjablko-škorica
energetická hodnota1.590 kJ/345 kcal1.440 kJ/345 kcal
bielkoviny32 g35 g
sacharidy35 g40 g
- z toho cukry3 g2,5 g
tuky12 g5,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny9 g3,2 g
- z toho MCT tuky3 g3 g
vláknina10 g6,9 g
soľ0,1 g0,1 g
beta-glukany1,7 g2,2 g
acetyl L-karnitin1,5 g1,5 g
extrakt zeleného čaju1,5 g1,5 g

Tabuľka nutričných hodnôt (50 g):

čoko-kokosjablko-škorica
energetická hodnota795 kJ/172 kcal720 kJ/172 kcal
bielkoviny16 g17,5 g
sacharidy17,5 g20 g
- z toho cukry1,5 g1,2 g
tuky6 g2,6 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny4,5 g1,6 g
- z toho MCT tuky1,5 g1,5 g
vláknina5 g3,4 g
soľ0,05 g0,05 g
beta-glukany0,85 g1,1 g
acetyl L-karnitin0,75 g0,75 g
extrakt zeleného čaju0,75 g0,075 g

Zloženie (Jablko & Škorica):ovseno-jačmenná instantná kaša 51% (koncentrát mliečnych srvátkových bielkovín), micelárny kazeín (mlieko), guarová guma, MCT tuky, glutamín, extrakt zeleného čaju, acetyl L-karnitín, jablčná aróma, sušený jablkový prášok 1%, škoricový extrakt 0,7%, náhradné sladidlá sukralóza a neohesperidín E959, steviol-glykosidy (prírodné sladidlo z rastliny stévia).

Zloženie (Čokoláda & Kokos):ovseno-jačmenná instantná kaša 41%, WPC (koncentrát mliečnych srvátkových bielkovín), micelárny kazeín (mlieko), odtučnený kakaový prášok 9,4%, strúhaný kokos 9,4% (orechy), guarová guma, glutamín, MCT tuky, čokoládová aróma, acetyl L-carnitín, extrakt zeleného čaju, steviol-glykosidy (prírodné sladidlo z rastliny stévia), náhradné sladidlo sukralóza.

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, starších ľudí, tehotné a dojčiace ženy, osoby, ktoré trpia dnou a ochorením ľadvín. Uchovajte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do jedného mesiaca. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1338-shape-protein-mash