Citrulline Malate - Best Nutrition


Kategorie: Suplementy > Anabolizanty > špecifické anabolizanty
Výrobce: Best Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/best-nutrition


Doplnok vyživy Citrulín malát od spoločnosti Best Nutrition je unikátna kombinácia aminokyseliny citrulín a organické soli malátu, ktorá ponúka športovcom potenciálny spôsob zvýšenia výkonu, oddialenie únavy a urýchlenie regenerácie. To je užitočné najmä pre osoby s vysokou intenzitou cvičenia, ako je posilňovanie alebo šprinty. Prebytok citrulínu zvyšuje množstvo arginínu v krvi, čo zabezpečuje lepšiu produkciu NO (nitric oxide). NO zvýši prúdenie krvi pri cvičení a napumpuje vaše svaly.

balení druh běžná cena cena pro vás
120 caps. bez prichute
- oblíbenost: 10/10
11.00 Kč10 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Doplnok výživy Citrulín malát od spoločnosti Best Nutrition je unikátna kombinácia aminokyseliny citrulín a organické soli malátu, ktorá ponúka športovcom potenciálny spôsob zvýšenia výkonu, oddialenie únavy a urýchlenie regenerácie. To je užitočné najmä pre osoby s vysokou intenzitou cvičenia, ako je posilňovanie alebo šprinty. Prebytok citrulínu zvyšuje množstvo arginínu v krvi, čo zabezpečuje lepšiu produkciu NO (nitric oxide). NO zvýši prúdenie krvi pri cvičení a napumpuje vaše svaly.

Citrulín malát pomáha pri odstraňovaní toxínov, ako sú kyselina mliečna a amoniak, ktoré sú vedľajšími produktmi intenzívnej fyzickej aktivity. Bohužiaľ tieto vedľajšie produkty môžu ohroziť váš športový výkon a práve citrulín malát pomáha k výraznému zníženiu ich účinkov.

Hlavné výhody Citrulínu Malátu:

Odporučené dávkovanie:

Zloženie: Citrulin Malát, želatínová tobolka

Tabuľka nutričných hodnôt:

4 kapsule
Citrulline Malate2.400 mg

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-1443-citrulline-malate-best-nutrition